ארוחת תפוחי אדמה ב- 3 דקות

שטראוס "טעם הטבע" נכנסת לקטגוריית תפוחי אדמה מבושלים ומוכנים לאכילה עם 3 מוצרים חדשים: פלחי תפוחי אדמה מבושלים, מיני תפוחי אדמה מבושלים וקלופים ומיני תפוחי אדמה מבושלים בקליפה. כל המוצרים מבושלים ומוכנים לאכילה. ללא תוספות, בכמות מעודנת של מלח, שמוסף לטעם עדין בלבד. רק 35 מ"ג ל-100 גרם.

המוצר החדשני, שפותח בהתאם ללמידת הצרכים של צרכנים, חוסך את תהליך השטיפה, קילוף ובישול ממושך ומאפשר הכנת ארוחה בטווח של 3-10 דקות. המוצרים ללא גלוטן וללא אלרגנים ומציעים מגוון עשיר של מתכונים במידת עשייה מדויקת ובטעם נפלא:

  • סלט תפוחי אדמה – להכנה מיידית
  • חימום במיקרוגל- עד 3 דקות
  • הקפצה במחבת- עד 5 דקות
  • תפוחי אדמה בתנור- עד 10 דקות
  • שטראוס "טעם הטבע" צילום סטודיו שטראוס

לדברי מוריס כהן, מנהל יחידת הירקות בשטראוס: "הרגלי הצריכה השתנו בעשור האחרון. אנשים מחפשים לקצר את זמן הבישול וההכנה על ידי ירקות: חתוכים, שטופים או מבושלים, השומרים על איכותם, ללא תוספות של חומרים משמרים ועוד.  בדומה לשוק החסות והירקות השטופים,  או שוק הסלק המבושל, אנחנו מעריכים, שגם השימוש בתפוחי האדמה בתפזורת יעבור בחלקו לצריכה של תפוחי אדמה מבושלים, כפי שרואים בעולם.  להערכתנו הקטגוריה תהווה כ- 10%  ממכירות שוק תפוחי האדמה בתפזורת המוערך בכ 460 מיליון ₪.  בחיפוש אחר הפתרון הטוב ביותר לצרכן הישראלי מבחינת איכות, טעם ומחיר, חברנו למפעל אירופאי- אחד מיצרני תפוחי האדמה הגדולים בגרמניה, המייצר 150 אלף טון בשנה. המפעל  רוכש חלק מחומרי הגלם שלו גם מחקלאיים ישראלים ומשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ובאוטומציה ברמה הגבוהה ביותר כדי להבטיח מוצרים מעולים. בעתיד, במידה והקטגוריה תגדל- תיבחן האפשרות להקמת תהליך ייצור דומה גם בישראל" .


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות