שטראוס מרחיבה את קטגוריית PRO עשיר בחלבון

לאור ההצלחה של שטראוס עם המותג דנונה PRO החברה מרחיבה את הקטגוריה עם פלטפורמות מוצרים חדשות, הנותנות מענה להזדמנויות צריכה, לצרכים ולשימושים שונים.

שטראוס מרחיבה את קטגוריית PRO עשיר בחלבון: משקה חלב PRO מבית יטבתה, יוגורט דנונה PRO באריזה גדולה במיוחד ויוגורט דנונה PRO בתוספת גרנולה!

לאור ההצלחה של שטראוס עם המותג דנונה PRO החברה מרחיבה את הקטגוריה עם פלטפורמות מוצרים חדשות, הנותנות מענה להזדמנויות צריכה, לצרכים ולשימושים שונים.

יטבתה תשיק משקה חלב יטבתה PRO – סדרת משקאות חלב מועשרים בחלבון (18 גרם ו 25 גרם חלבון),  בטעמים קפה ווניל

דנונה PRO  תרחיב את תמהיל היוגורטים העשירים בחלבון –

  • דנונה PRO באריזה גדולה במיוחד (700 גרם) למגוון צרכים ושימושים, כגון: שליטה אישית בכמות המוצר המאפשרת שליטה בכמות החלבון הרצויה, כבסיס לשייק או כבסיס למנה בתוספת דגנים/פרי.
  • דנונה PRO בתוספת גרנולה לארוחה קטנה אחרי אימון
  • שטראוס מרחיבה את קטגוריית הפרו, צילום סטודיו שטראוס

לדברי אלי איצקין, מנכ"ל מחלבות שטראוס: "מזון ומשקאות עשירים בחלבון הינם אחד מעשרת המגמות המרכזיות בשוק המזון העולמי. כמחלבה מובילה, אנחנו שמחים לאפשר לצרכנים שלנו באמצעות המותג PRO  מגוון רחב של מוצרים המתאימים להזדמנויות שונות ולצרכים שונים, בין אם הם עושים פעילות גופנית באופן קבוע ובין אם הם מעוניינים להשלים את צריכת החלבון מסיבות אחרות".

לדברי רם סרוגו, מנכ"ל מחלבת יטבתה : "הסדרה החדשה של המשקאות העשירים בחלבון, יטבתה PRO, מהווה פתרון אידיאלי לצרכנים העוסקים בספורט ומחפשים חלופה לתוספת חלבון, מבלי להתפשר על טעם. המוצר החדש, שמספק את רמות החלבון הגבוהות ביותר בקטגוריה עם כמות הסוכר הנמוכה ביותר, מאפשר להשלים את צריכת החלבון היומית באמצעות משקה חלב טעים במיוחד".

על פי סקר שערכה שטראוס באמצעות מכון שילוב, עולה כי 62% מהאוכלוסייה עוסקים בפעילות גופנית לפחות פעם בשבוע. 24% אחוז מדווחים כי עוסקים בספורט לפחות פעמיים בשבוע. מבין המתאמנים, 81% אומרים שהם נוהגים לאכול לאחר אימון ו-78% סבורים שיש לאכול חלבון לשם חיזוק ובניית השרירים.

יטבתה PRO  יושק בשני פורמטים, בקבוק של 250 מ"ל מועשר ב18 גרם חלבון, עם פחות מכפית סוכר לבקבוק, ובקבוק של 350 מ"ל מועשר ב25 גרם חלבון– כולם מועשרים בויטמין D וסידן , דלי לקטוז ועם 1.5% שומן בלבד.

סדרת דנונה PRO, הנה סדרת היוגורטים עם הכי הרבה חלבון איכותי בהשוואה ליוגורטים הקיימים בשוק (35%-120% יותר חלבון).

ע"פ משרד הבריאות, הקצובה היומית (DRI) לצריכת חלבון לאדם בריא עומדת על 0.8 גרם חלבון לק"ג בנשים ובגברים בגילאים הבוגרים. כלומר: גבר ממוצע צריך לצרוך 56 גרם חלבון ולעומתו אישה ממוצעת צריכה לצרוך 46 גרם חלבון – (לפי משקל של 70 ק"ג לגברים בני 19 ומעלה ו- 57.5 ק"ג לנשים מעל גיל 14). ע"פ מחקרים קליניים, אנשים העוסקים בפעילות גופנית ידרשו בד"כ לצרוך יותר חלבון מהכמות המומלצת  כדי לשמור על מסת השריר וזה בהתאם לסוג האימון ועצימותו ובהתאם למצב הבריאותי שלהם.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות