יצאו לדרך בצורה חלקה

שנת הלימודים תשע"ח יצאה לדרך בסדר מופתי וללא תקלות. "מערכת החינוך בטירת כרמל, נמצאת היום במסלול שיוביל את תלמידיה למצוינות חברתית ולימודית"

 

"חינוך מתחיל בגיל הרך והוא תוצר של עשיה משותפת של ההורים וצוותי החינוך"

שנת הלימודים תשע"ח יצאה ביום שישי האחרון לדרך וכמיטב המסורת רבת השנים עמדו ראש העירייה אריה טל ומנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן, במעבר החצייה שמול קניון "לב העיר" וקיבלו את התלמידים וההורים בחיוך רחב ולחיצת יד וגם סייעו לחלק מהם לחצות את מעבר החצייה בבטחה. לאחר מכן, סיירו ראש העירייה והצוותים שלו במוסדות החינוך השונים ברחבי העיר והביעו את שביעות רצונם ממוכנות המוסדות לשנת הלימודים החדשה.

העיר טירת כרמל, שנמצאת בשנים האחרונות בתקופה של פיתוח ופריחה שמביאה איתה גידול משמעותי באוכלוסייה, הגדילה בשנת הלימודים תשע"ח את  מספר מוסדות החינוך שפועלים במסגרת המחלקה לחינוך וזאת כדי לתת מענה הולם ומקצועי לשינויים בגודל האוכלוסייה, שמביאים איתם הגדלה של מספר התלמידים בעיר שמספרם עומד היום על 4450 תלמידים  ומתוכם כ־274 תלמידים ותלמידות שעולים השנה לכיתה א'.

במסגרת ההערכות החדשה של המחלקה לחינוך, נפתחו השנה ארבעה גני ילדים חדשים שיתווספו לשלושים ושבעה הקיימים וביחד יפעלו בטירת כרמל ארבעים ואחד גנים. מערכת החינוך בטירת כרמל, תפעיל השנה בנוסף לארבעת בתי הספר היסודיים הוותיקים בעיר, גם את המסגרת הלימודית של ביה"ס היסודי החדש "אבנר" שבמסגרתו ילמדו בשנת הלימודים תשע"ח כ־70 תלמידים בשתי כיתות א' וכיתה ב' אחת. בנוסף, עיריית טירת כרמל, תפעיל השנה לטובת ההורים העובדים בעיר, עשרים צהרונים שבהם ישהו יותר מ- 400 תלמידים. הצהרונים, יפעלו על פי מודל הצהרונים החדש של משרד החינוך "ניצנים" שמסובסד בחלקו על ידי הרשות ומשרד החינוך.

במסגרת לימודי התיכון בטירת כרמל, יפעלו השנה במערכת החינוך בעיר שני בתי ספר תיכוניים שפועלים במעטפת שש שנתית שבמסגרתה לומדים אלפי תלמידים מטירת כרמל והסביבה. השנה, שני בתי הספר התיכוניים פתחו כיתות מופ"ת למצטיינים והצטיידו בקיץ האחרון במערכות מחשוב שיקדמו את המצוינות האקדמית והמדעית בטירת כרמל.

זאת ועוד. מערכת החינוך בטירת כרמל, תתחיל השנה בבתי הספר בעיר את מודל החינוך הקהילתי שיפעל בשיתוף עם המתנ"ס בטירת כרמל וזאת במטרה להרחיב ולהשלים את מערך החינוך הפורמאלי בעיר. במקביל, תורחב הפעילות של תנועות הנוער ושל מרכז הנוער בעיר שרק בשנה האחרונה נפתח בו המרכז חדשני של ארגון יוניסטרים.

ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך, אריה טל, מסר: "עיריית טירת כרמל בראשותי, משקיעה את מיטב המשאבים שעומדים לרשותה למען קידום החינוך בעיר ולאחר עשרים וחמש שנים בראש המערכת, אני גאה בהישגים שתלמידי העיר מגיעים אליהם. מערכת החינוך בטירת כרמל, נמצאת היום במסלול שיוביל את תלמידיה למצוינות חברתית ולימודית ובכך גם אני, גם הצוותים החינוכיים וגם ההורים והתלמידים, מוצאים את שכרנו. אני מאחל לכולנו שנת לימודים מוצלחת ופורייה".

מנהל המחלקה לחינוך, שלומי דהן, הוסיף: "העיר טירת כרמל ממשיכה לגדול ולהתפתח ומערכת החינוך בעיר קולטת מאות תלמידים חדשים גם השנה ומציבה את היעד של מצוינות אקדמית וחברתית כיעד מרכזי. אני מאמין שחינוך מתחיל בגיל הרך והוא תוצר של עשיה משותפת של ההורים וצוותי החינוך. מערכת החינוך בטירת כרמל משלבת בין החינוך הפורמלי למערכות החינוך המשלים ובין הוראה להעשרה ומעורבות חברתית. אני מאחל לכולנו הצלחה בשנת הלימודים שבפתח".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בטירת כרמל

 • חיים שכאלה

  עשרות מעובדי עיריית טירת כרמל, מנהלי מחלקות ואנשי ציבור וותיקים וחדשים הגיעו בערב שלישי (19/03) לאולם האירועים של אשכול פיס כדי להשתתף במסיבת הפרישה של שמואל קטוני הוותיק, שמשמש כמזכיר עיריית טירת כרמל בארבעים השנים האחרונות.
 • טירת כרמל שמחה וצהלה

  עיריית טירת כרמל והמתנ"ס המקומי בשיתוף עם קבוצת פעילים חברתיים בטירת כרמל, עורכת לכבוד התושבים נשף פורים חגיגי ועשיר באירועים.
 • מאבק בהוסטל לעברייני מין

  במסגרת המאבק שמנהלת העיר טירת כרמל כנגד הפעלתו של הוסטל לטיפול בעברייני מין בעלי מוגבלויות בבית החולים לפגועי נפש בעיר, התקיימה היום (שלישי) בחדר הישיבות של העירייה, ישיבת עבודה משותפת לנציגי מטה המאבק המשותף שבו חברים נציגי העירייה ונציגי ההורים בטירת כרמל.
 • תרגיל לקליטת אוכלוסייה אזרחית במצבי חירום

  ביום שלישי ערכה מחלקת הביטחון העירונית של עיריית טירת כרמל בשיתוף עם משרד הפנים ופיקוד העורף תרגיל מקיף לקליטת אוכלוסייה אזרחית.
 • יריד חקר עירוני

  חמישים ושתיים  (52) עבודות חקר,  מאה שמונים וחמישה (185)  תלמידים , שישה (6) בתי ספר השתתפו ביום שלישי האחרון ביריד חקר מדעי –עירוני
 • תרגיל היערכות לרעידת אדמה

  במסגרת תרגיל ארצי שמדמה תרחישים של רעידת אדמה וגלי צונאמי, תרגלו היום (שלישי) תלמידי כל מוסדות החינוך בטירת כרמל תרחיש שבו הם נאלצים לפנות את כיתות הלימוד לשטחי כינוס בעקבות רעידת אדמה שסיכנה את הבניין שבו הם לומדים.
 • פרויקט חונכות אישית לצעירי טירת כרמל

  לאחרונה נבנה בטירת כרמל פרויקט חונכות אישית לצעירי טירת כרמל המכין אותם לקראת הצו הראשון והגיוס לצה"ל.
 • יריד מדעי-עירוני ראשון בטירת כרמל

  52 עבודות חקר, 183 תלמידים, 6 בתי ספר – הישג מרשים זה לא היה מתרחש, ללא הנחייתם ועבודתם המסורה והתומכת של שותפים רבים
 • מיקרוסינמה – קולנוע בנעלי בית

  כ-100 מתושבי טירת כרמל התייצבו ביום רביעי האחרון בבניין הספרייה העירונית בעיר בכדי לתמוך במיזם החדש של הספרייה
 • "תופסים כיוון" 

  השבוע התקיים אירוע חגיגי לרגל סיום המחזור הראשון של תכנית המנטורינג ופיתוח הקריירה לאקדמאים והנדסאים
 • חשיפת ספר זכרונות, וטרנים

  אמש חשפנו ספר זיכרונות של וטרנים תושבי טירת כרמל. אירוע מרגש זה התקיים במועדון העולים, בנוכחות של ראש העיר מר. אריה טל,
 • "פורום קצינים למען טירת כרמל"

  פרויקט ייחודי מסוגו שהוקם ע"י קצינים בצה"ל מטירת כרמל שנרתמו לתרום מניסיונם למען הכוונת בני הנוער בעיר עד למימוש היכולות הטמונות בהם.
 • תחרות ג'ודו בינלאומית

  הישגים מרשימים לתלמידי הג'ודו של מתנ"ס טירת כרמל בתחרות ג'ודו בינלאומית. יותר מ-1,000 משתתפים מרחבי הארץ והעולם השתתפו השבוע בתחרות ג'ודו שנערכה ברעננה,
 • יום המשפחה בהובלת מרכז משלים למשפחה ופארק נגיש

  לרגל יום המשפחה התקיים ב 6.2.19 אירוע מיוחד למשפחות שמגדלות ילדים עם מוגבלות, בהובלת "פארק נגיש" ו"מרכז משלים למשפחה" שע"י המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף מרכז הפעו"ט. האירוע כלל תחנות שהותאמו לילדים עם צרכים מיוחדים ולאחיהם.
 • "חושבים יצירתי בטירת כרמל"

  ביום שלישי האחרון, לפני כשבוע, התקיים באשכול הפיס למדעים ואמנויות בטירת כרמל יום חוויתי ויצירתי  לילדי תכנית "אמירים" של האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים
 • חוג סינית למתחילים

  השפות הסיניות הן קבוצת השפות המדוברות השנייה בגודלה בעולם. בשנים האחרונות רבים ברחבי העולם החליטו להרים את הכפפה ולומדים את השפה שנחשבת לשפת העתיד של העולם כולו.
 • ערב מידע וזכויות

  לרגל חודש המודעות הבין לאומי לאנשים עם מוגבלות התקיים ב"מרכז משלים למשפחה" ערב מידע וזכויות בשיתוף שירות ייעוץ לאזרח – שני שירותים של המחלקה לשירותים חברתיים.
 • 'כנס חינוך למתאכלסים חדשים בטירת כרמל'.

  'בכנס, שנערך בביה"ס אבנר ברזני בשכונת גלי כרמל נכחו סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יאיר סיידה, מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן, מנהלת מדור גנים במחלקה לחינוך יולי דניאלי, ענת בר מנהלת מרכז הפעו"ט וחלי גיגי אוחנה, מנהלת בית הספר 'אבנר ברזני'.
 • "פתיחת כיתה צעירה"

  המחלקה לחינוך של עיריית טירת כרמל עולה עוד שלב בשאיפה למצוינות לימודית ופותחת חטיבה צעירה גם בביה"ס אפרים צמח
 • טירת כרמל אומרת לא לאלימות נגד נשים

  כ-100 מתושבי טירת כרמל, הגיעו לצפות בהצגה "שתיקה" שהופקה ע"י תיאטרון הכרכרה וקבוצת 'מסרט' והתקיימה השבוע באולם בי"ס אפרים צמח.
 • העיתונאי אוריאל דסקל הרצה במרכז צעירים בטירת כרמל

  במסגרת סדרת אירועי "שלישי במרכז" שמקיים מרכז צעירים בטירת כרמל, התקיימה ביום שלישי הרצאתו המרתקת של עיתונאי הספורט המוערך אוריאל דסקל.
 • "גן טבע נוסף"

  בשל ההצלחה של 'גן טבע' בטירת כרמל, קבוצת הורים פועלת לפתיחת 'גן טבע' נוסף לילדים בגיל טרום טרום חובה
 • מחאה נגד אלימות כלפי נשים

  שבוע לאחר תחילת המחאה נגד אלימות כלפי נשים, האירוע אתמול (יום שלישי) בעכו בו נרצחה אישה מצית אותה מחדש
 • ועדת היגוי עירונית

  החודש הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות-חודש דצמבר- נפתח בוועדת היגוי שנתית של "מרכז משלים למשפחה".
 • פתיחת פסטיבל חבורות הזמר

  אתמול בערב נפתח פסטיבל חבורות הזמר אשר מגיעות לטירת כרמל מכל רחבי הארץ מזה כעשרים שנה בחג החנוכה.
 • השבעת מועצת העיר החדשה

  ישיבת מועצת העיר החגיגית שהתקיימה אתמול (שלישי), נפתחה בהדלקת נר שלישי של חנוכה ע"י הרב הראשי של טירת כרמל, הרב ברוך טלודנו. בהמשך הישיבה, נשבעו כל חברי המועצה הנבחרים אמונים למדינת ישראל.
 • חינוך לגיל הרך

  כנס מקצועי ארצי בנושא חינוך לגיל הרך התקיים במרכז הפעו"ט בטירת כרמל
 • אליפות מחוז חיפה בטניס שולחן

  טירת כרמל אירחה את האליפות המחוזית של משרד החינוך בטניס שולחן
 • מפגש מעורר השראה עם עורכת הדין שלומית ברהנו

  בכירה מהקהילה האתיופית התארחה במרכז צעירים בטירת כרמל והרצתה בפני צעירים וצעירות בעיר לכבוד חג הסיגד
 • ערב גיבוש לחיילים משוחררים

  מטפס האוורסט הישראלי הראשון הרצה בערב גיבוש לחיילים לקראת שחרור שנערך במרכז צעירים בטירת כרמל
 • סדנאות בתנאי נופש

  השבוע יצאה קבוצה של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מטירת כרמל,  לסדרת סדנאות שנערכו בתנאי נופש בבית הויס של משרד הרווחה בהרצליה פיתוח.
 • מרכז הצעירים פתח את שנת הפעילות בערב חגיגי

  כ- 100 צעירים וצעירות מטירת כרמל והסביבה גדשו את רחבת הכניסה של מרכז הצעירים והפכו אותה לבר עם משקאות כמו בירה ונשנושים חופשי, שולחנות אבירים, כסאות בר, תאורה צבעונית – ומוסיקה טובה .
 • הצלחה גדולה למבצע הקש בדלת

  תלמידי חטיבות הביניים והחטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים שיפמן ואריאל, התפרשו ברחובות העיר טירת כרמל והתדפקו על דלתות הבתים במטרה לאסוף תרומות למען האגודה למלחמה בסרטן בישראל
 • שיקום שכונות

  ראש העיר אריה טל סייר ביחד עם מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור ראובן צדוק באתרי השיפוץ של השכונות הוותיקות בטירת כרמל
 • תכנית המנטורינג ופיתוח קריירה לאקדמאים

  ביום שישי האחרון (5.10), נפתח במרכז הצעירים בטירת כרמל המחזור השני של תכנית המנטורינג  ופיתוח הקריירה לאקדמאים 'תופסים כיוון' בשיתוף עם עמותת שלדג שמורכבת מבוגרי יחידת הקומנדו של חיל האוויר וחברת אינטל.
 • כנס מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה

  תלמידי החטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל השתתפו בכנס בנושא מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה
 • "זכייה בפרס חינוכי"

  בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל זכו בתגמול כספי בשל הישגיהם בתחום החינוך הלימודי, חברתי וערכי בשנת תשע"ח
 • פתיחת שנת פעילות מרעננת ב"חמי-געש"

  כאות הוקרה על פעילותן המסורה של מתנדבות מרכז "לי-לך" למען הקהילה בטירת-כרמל, החליטה מנהלת המרכז הגב' אתי כהן להעניק להן יום גיבוש מפנק במרחצאות "חמי געש".
 • אריה טל: "קורא להורים לשלוח את ילדיהם לבית הספר מחר"

  ועדי ההורים בטירת כרמל הודיעו כי בשל ליקויים שטרם תוקנו בכמה בתי ספר, הם מתכוונים להשבית מחר את הלימודים. בעירייה טוענים כי איומי השביתה נובעים ממניעים פוליטיים
 • צילום עיריית טירת כרמל

  חגיגות שמחת תורה בעיר

  רבים מתושבי טירת כרמל, השתתפו אתמול בחגיגות שמחת תורה שנערכו בכל בתי הכנסת ברחבי העיר.
 • כמיטב המסורת וכמו בכל שנה, גם בשנת תשע"ט יתקיימו החגיגות המרכזיות של שמחת תורה וההקפות השניות ברחבת הדשא הענקית שמול הבמה המרכזית ברחוב אצ"ל בטירת כרמל.
 • מצדה איש ימיני, זכתה בתואר תגלית השנה בישראל

  מצדה איש ימיני, תלמידת התיכון מטירת כרמל, זכתה אמש בגמר הריאליטי המוזיקלי 'אביב או אייל' והוכרזה כתגלית השנה במוזיקה הישראלית.
 • בשעה טובה ולשנה טובה הרמזור פועל

  ועכשיו זה כבר עובד ומשרת את תושבי טירת כרמל ותושבי חיפה הנוסעים בכביש ארבע, הרמזור בכניסה הדרומית לטירת כרמל פועל באופן מלא.
 • הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה

  מאות מעובדי עיריית טירת כרמל, הגיעו למרכז 'אשכול פיס' בטירת כרמל, כדי להשתתף בטקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה שערך לכבודם וועד עובדי העירייה.
 • "טקס פתיחת ביה"ס אבנר ברזני"

  ראש העיר אריה טל, הסגנים מוריס אסייג, מיכאל כהן, מוריס בנימין וצוותים בכירים מעיריית טירת כרמל ובהם מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן ומהנדס העיר בוריס טיקמן, השתתפו היום (ראשון)בטקס החניכה של בית הספר היסודי החדש שנקרא על שמו של תא"ל אבנר ברזני ז"ל.
 • טירת כרמל: יש רמזור

  הישג לראש העיר אריה טל, לאחר מאבק ממושך אותו הוביל ובניגוד לדעתם של חלק מגורמי התחבורה בדבר נחיצותו, העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי סיום.
 • "רמזור דרומי"

  לאחר מאבק ממושך של ראש עיר אריה טל ובניגוד לדעתם של גורמי תחבורה בדבר נחיצותו של הרמזור העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי הסיום שלהם
 • "ביקור מנהל מחוז קופ"ח"

  ראש העיר אריה טל מגדיל את מעורבותו במאבק למען ילדים בגיל הרך
 • יום גיבוש בספייס נשר

  עובדי עיריית טירת כרמל יצאו ליום גיבוש בספייס נשר. ראש העיר אריה טל ביקר את העובדים ובילה איתם ביחד
 • "הוזלה באגרת השילוט לעסקים"

  בשורה לבעלי העסקים בטירת כרמל: בעקבות בקשתו של ראש העיר אריה טל מועצת העיר תאשר החלטה להוזיל את מחירי השילוט לעסקים בעיר
 • שר החינוך נפתלי בנט החמיא למערכת החינוך בטירת כרמל

  בכנס מנהלים שהתקיים במחוז חיפה לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, השתתפו בכירים במערכת החינוך ובהם שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, מנהל מחוז חיפה סער הראל ומנהלי מערכות חינוך עירוניות במחוז חיפה.
 • טקס פתיחת 'גן אופירה'

  ראש העיר אריה טל השתתף בטקס הפתיחה של 'גן אופירה' החדש שקרוי ע"ש אופירה נבון ז"ל
 • ביקור השרה מירי רגב

  שרת התרבות והספורט  מירי רגב ביקרה בטירת כרמל והתקבלה בחום ואהבה ע"י תושבי העיר
 • "סיסמה לשעות הפנאי"

  מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אריאל משעל, ביקר ביום חמישי (09/08) בקייטנת הקיץ 'סיסמא לשעות הפנאי' שפועלת בטירת כרמל.
 • טירת כרמל: מטרונית בשיתוף ומעורבות התושבים

  ראש העיר אריה טל וממלא מקומו מוריס אסייג,החליטו בצעד יוצא דופן שלתכנון מסלול המטרונית בטירת כרמל יהיו שותפים תושבי העיר ויקחו חלק פעיל יחד עם הגורמים המקצועיים . אמש (שני) התקיימה ישיבה עם התושבים בנושא
 • השרה גילה גמליאל ביקרה בטירת כרמל

  גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי וחברה בכנסת ה-20 של מדינת ישראל, ביקרה ביום חמישי (09/08) בטירת כרמל ביחד עם צוותים בכירים מלשכתה. ראש העיר אריה טל וצוותו הבכיר, קיבלו את השרה בלשכת ראש העיר
 • כאן מוקם רמזור!

  ראש העיר אריה טל יכול לרשום הישג נוסף לרשימת הישיגיו,על אף התנגדות חלק מהגורמים הרשמיים בטיעון שהצומת אינה עומדת בקריטריון לרמזור, בהתערבות שר התחבורה החלו עבודות להקמת רמזור בכניסה הדרומית לעיר טירת כרמל.
 • ביקור השר אופיר אקוניס בקייטנת המדע

  שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, ביקר אתמול (חמישי) בטירת כרמל כאורחו האישי של ראש העיר אריה טל
 • אירוע לרגל פרישתה של אהובה עקרי

  ביום ב' האחרון נערך אירוע פרידה מרגש לרגל פרישתה לגמלאות של אהובה עקרי – סגנית מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים טירת כרמל.
 • 70 שנה להקמת מערך הטכני

  מאות קצינים וקצינים לשעבר במערך הטכני של חיל האוויר הישראלי ובהם גם מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם קורקין, השתתפובערב מורשת שציין 70 שנה להקמת המערך הטכני של חיל האוויר הישראלי והקמת מדינת ישראל.
 • מנהלת חדשה לבית הספר דגניה בטירת כרמל

  את שנת הלימודים הקרובה יחלו תלמידי בית הספר דגניה בטירת כרמל עם מנהלת חדשה.בהצלחה לתלמידים ולמנהלת .
 • שכונת מעלה נוף תחובר לרחוב החרוב בגשר עילי

  בחודש דצמבר 2010, בזמן השריפה הגדולה שפרצה בהרי הכרמל ואיימה גם על השכונות המזרחיות של טירת כרמל שנבנו עם כיוון יציאה אחד ובהן גם שכונת מעלה נוף שמאכלסת מאות תושבים, הבטיחו גורמים ממשלתיים לראש העיר אריה טל, תקציב של חמישה מיליון ₪ לסלילת כביש יציאה נוסף מהשכונה שיגיע עד לרחוב החרוב בעיר.
 • תופסים כיוון

  סדנת לניהול משא ומתן התקיימה במרכז צעירים בטירת כרמל
 • תחרות יזם השנה של קבוצת יונסטרים,

  חניכי יוניסטרים בטירת כרמל השתתפו בתחרות יזם השנה שנערכה השבוע במרכז הנוער של טירת כרמל בהשתתפותם של עשרות חניכים, צוותים חינוכיים במערכת החינוך העירונית ואנשי ציבור ובראשם ראש העיר אריה טל.
 • השוואה בן אוטובוס למטרונית

  רוב מוחלט של הנוסעים במטרונית במטרופולין העיר חיפה מצהירים כי השרות במטרונית טוב יותר מהשרות באוטובוס
 • "מצילים את הראל"

  כ-600 מתושבי טירת כרמל השתתפו באירוע ההתרמה המרגש למען הילד הראל קוסמינסקי
 • מבצע 'תיק לכל ילד'

  חלק מתלמידי השכבות הצעירות קיבלו ילקוטים במסגרת מבצע 'תיק לכל ילד' שמתקיים בטירת כרמל לפני פתיחת שנת הלימודים
 • החל קמפיין קיץ למחזור אריזות בטירת הכרמל

  תאגיד המחזור 'תמיר' בשיתוף עם עיריית טירת כרמל, החל בימים  אלה את קמפיין הקיץ בעיר.
 • קבוצת 'מועדון ספורט' זכתה בגביע ראש העיר

  משחק הגמר שנערך בערב יום חמישי (12/07) לעיניהם של מאות חובבי כדורגל מהעיר, סיים את טורניר הקט-רגל המסורתי שמקיימת עיריית טירת כרמל במהלך חופשת הקיץ על שמו של שחקן הכדורגל דוד גביזון ז"ל, ששיחק בקבוצת הפועל חיפה בימיה הגדולים.
 • יריד אמנים ויוצרים צעירים ה

  מרכז צעירים והון אנושי בטירת כרמל, קיים בפעם הראשונה בעיר, יריד מעצבים ויזמים עירוני שהיה ייחודי וראשון מסוגו.
 • מופע סיום של להקת  אורות

  כ-100 רקדניות מחול ואקרובטיות מכל שכבות הגיל שפעילות בלהקת 'אורות' טירת כרמל, השתתפו במופע הסיום שחתם את שנת הפעילות תשע"ח.
 • מספר התלמידים ב-5 יחידות מתמטיקה בטירת כרמל – הוכפל פי 2.5

  היעד הארצי הושג – הוכפל פי 2 מספר התלמידים הלומדים 5 יחידות מתמטיקה. בטירת כרמל הוכפל המספר פי 2.5. השר בנט: "זהו המהלך החברתי ביותר בשנים האחרונות!"
 • שדרוג חצרות גני הילדים בעיר

  למעלה ממיליון שקל השקיעה עיריית טירת כרמל בשדרוג חצרות גני הילדים בעיר. ראש העיר אריה טל: "רואים את פרי עמלנו בעיניים"
 • מסיבת סיום בוגרי מחזור ס"ח

  מאות אורחים ובהם הורים, צוותים חינוכיים מרכזיים בעיר מנהלת ביה"ס אורנה עגיב ואישי ציבור בכירים ובראשם ראש העיר אריה טל, השתתפו במסיבת הסיום של בוגרי מחזור ס"ח של ביה"ס היסודי 'יגאל אלון' בטירת כרמל.
 • בקשה להקמת סניף דואר חדש

  ראש העיר אריה טל פנה במכתב אישי לשר התקשורת איוב קרא, שבו הוא ביקש מהשר היערכות של משרדו להקמת סניף דואר נוסף בטירת כרמל המתפתחת והוספת כוח אדם לסניף הקיים.