"אני נרגש מאד לכבוד בחירתי כיו״ר של מועדון המעריצים של האירוויזיון בישראל."

איציק פישלי, הדיג'יי החיפאי שניגן על המשאית במצעד בחיפה, חוגג את הבחירה לתפקיד הנכסף במסיבת יומולדת גדולה.
נבחר ליור. פישלי וחברים באירוויזיון 2017. אלבום פרטי

איציק והאחות מבצעים את השיר יום יבוא לפני שנים רבות. אלבום פרטי

איציק פישלי, הדיג'יי החיפאי הגאה שמוביל את הסצנה מזה שני עשורים והשנה אף חזר לתקלט על משאית המצעד החיפאי, פרסם השבוע לחברים שלו כי הוא כחובב אירוויזיונים מושבע נבחר כעת ליו"ר מועדון המעריצים בישראל וכמה שזה כיף שזה יצא לו ממש בסמוך ליום ההולדת שלו אז הוא חוגג את שני האירועים במשולב בעוד כשבועיים.

פישלי: "אז חלקכם מכיר ויודע שאני חובב אירוויזיונים, טוב, קצת קשה לפספס את זה ב-3 השנים האחרונות מאז שהצטרפתי למועדון המעריצים בישראל… אתמול התחיל עידן חדש שלי כיו"ר של מועדון המעריצים בישראל כאשר לצידי שני חברים מאד קרובים, אהובים ויקרים לליבי Shay Cohen ו- Nir Haim Lahav. יחד אנחנו מתכננים לקחת את המועדון הזה ולהצעיד אותה קדימה כמה שרק ניתן. בתמונה אני ואחותי Ora Tal אי שם בשנות ה-80 מופיעים על השיר יבוא יום אותו ביצעו שרי צוריאל ומוטי גלעדי באירוויזיון 🙂 שיר עליו הופענו בכל אירוע משפחתי שרק אפשר זאת 🙂"

איציק הגדול, מזל טוב כפול, ועכשיו חוגגים?

כן! אני נרגש מאד לכבוד בחירתי כיו״ר של מועדון המעריצים של האירוויזיון בישראל. אני וחבריי לתפקיד- ניר חיים להב ושי כהן שואפים להצעיד את המועדון קדימה ולהביא אותו לתודעה נרחבת יותר. אני נותן קפיצה קלה לחו״ל כדי לחגוג יום הולדת 40 שיחול ב-11 לספטמבר וחוזר לחגוג עם מועדון המעריצים וחברים ב-19 לספטמבר במועדון המורס.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה