המשולש הרומנטי שמכה בהלם את הרופאים באזור חיפה והקריות: האם גילתה כי בעלה, רופא בעל שם מחיפה, מנהל רומן סוער עם רופאה אחרת – שהיא במקרה…כלתו

על משולש רומנטי כזה גם בבית הדין הרבני לא שמעו. גיבורת הסיפור היא רופאה מתמחה, שחילקה את ימי ההתמחות שלה עם מאהב מקורי – רופא בכיר באזור חיפה שהוא לא פחות ולא יותר, אביו של בעלה. הבן דורש לערוך בדיקת אבהות לנכד, כדי לדעת אם הוא שלו או של אביו
 

כשהבן גילה שאשתו בוגדת בו עם אביו, הוא התמוטט נפשית. צילום: אילוסטרציה

כבר שמענו על משולשים רומנטיים כאלה ואחרים, אבל על כזה גם בבית הדין הרבני לא שמע זמן רב, אם בכלל. עולם הרפואה בהלם. הבעל ניהל רומן עם כלתו, אשתו חשפה את הרומן אבל לא חשפה אותו בפני בנה, "כדי לא לצערו", כך אמרה בשלב מאוחר יותר, אבל הדרמה התפוצצה כשהבעל נכנס לתמונה בדרך מקרה.


מדובר במשפחה של רופאים. האב רופא בכיר באחד המרכזים הרפואיים בחיפה ונמצא באמצע שנות השישים לחייו. אשתו צעירה ממנו במספר שנים, אומנם רק אחות אבל בכירה מאוד, במרכז רפואי אחר לגמרי. הבן גם הוא רופא בתחילת דרכו, שעובד באחת הקופות והכלה, רעיית הבן, מסיימת התמחות ברפואת שיניים.

בבית הדין גוללה עורכת הדין, שרין סולן, סיפור הוליוודי לכל דבר. הזוג הצעיר נישא לפני חמש שנים והספיק להביא ילד לעולם. לימים חשדה אמו של הבן כי בעלה הרופא חי חיים כפולים. בעצת אחד מחבריו של הרופא, שכרה בלש. זה חזר עם ממצאים שהפילו אותה לרצפה. המאהבת של בעלה, הייתה לא אחרת מאשר כלתה, שנצפתה נכנסת לקליניקה של בעלה הרופא פעמיים בשבוע ויוצאת אחרי מספר שעות.

עו"ד סולן גוללה את המשך הסיפור הדרמטי, עם הממצאים האלה היא יכולה הייתה לפנות לבנה אבל לא רצתה להרוס את חייו, אחרי שהבינה כי בעלה מוכן להתגרש ולחלק את מחצית הרכוש. כאן נכנס לתמונה הבן, שנעזר ברמז דק מאמו שהטיחה בכלתה ערב אחד את המשפט הבא: "יום אחד את מתלבשת כמו גברת ויום אחר כמו עוזרת בית, תסבירי למה".

משרד עורכי דין שרין סולן. ייצגו את האם והבן הנבגדים. צילום: יח"צ

לבעל נדלקו הנורות והוא זה שפנה לעו"ד סולן שתייצגו. מהר מאוד הוא גילה כי אשתו בוגדת בו. לקח לו זמן לגלות כי הגבר בחייה הוא לא אחר מאשר אביו. מה שהביא להתמוטטות הנפשית לכמה שבועות. בשלב הזה, דרש הבעל גט מאשתו. זו מיהרה לברוח מההמולה והסכימה. האב "הוגלה" מהמשפחה.

עכשיו מבקש הבן לערוך בדיקת אבהות לבנו, בחשד שאביו, שהיה הסנדק בברית, הוא אבי הילד ולא הוא. הבלגן רק החל.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט