העתיד הוא כן משחק!

'תילתן', המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית, תחלק 24 מלגות בשווי של כ- 900,000 ₪ ללימודי פיתוח ועיצוב משחקי מחשב
מכללת תילתן צילום יחצ

מכללת 'תילתן' הינה Unreal Academic Partner היחידה בארץ המציעה תכנית לימודים מאתגרת בתחום של פיתוח ועיצוב משחקי מחשב

'תילתן', המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית, מציעה תכנית לימודים חדשנית ומאתגרת בתחום של פיתוח ועיצוב משחקים, ומקיימת שיתופי פעולה חינוכיים ועסקיים עם מוסדות לימוד, חממות בינלאומית וחברות מובילות בעולם.

בנוסף, לאחרונה חתמה המכללה על הסכם שיתוף פעולה גם עם מנוע עיצוב ופיתוח המשחקים Unity (אחד המנועים החשובים ביותר לפיתוח משחקים), אשר במסגרתו הוכרה 'תילתן' כמרכז ההסמכה הראשון בישראל של מנוע המשחקים- בוגרי החוג יוכלו להיבחן ולקבל תעודה רשמית מטעם חברת Unity העולמית.

לדברי ארז ישכרוב, מנכ"ל המכללה: "תכנית הלימודים שלנו, הנבנתה ע"י צחי ליברמן, אחד ממובילי התעשייה בארץ, הינה ייחודית בכך שהיא משלבת בצורה מושלמת לימודי קונספט לבין לימודי הפרקטיקה והביצוע, כך שבסוף הלימודים יוכלו הבוגרים ליצור כל משחק העולה על רוחם, ולהשתלב בתעשיית המשחקים בארץ ובעולם".

במסגרת לימודי הפיתוח והעיצוב מחלקת בימים אלו המכללה 24 מלגות בשווי של 40,000 ₪ כל אחת, אשר גויסו מחברות המשחקים הגדולות והמובילות בעולם, עבור קרן שהקימה ,תילתן, למטרה זו.

מגמת הלימודים מחולקת לשני מסלולי לימוד ייחודיים המתמחים או בעיצוב או בפיתוח ואף מלמדת איך לעבוד בצורה נכונה עם שאר חלקי הפרויקט. מסלולים אלו מקנים את הידע העיצובי והכלים הטכניים בכדי ליצור ולפתח משחקים לפלטפורמות הדיגיטליות השונות. שתי ההתמחויות יחדיו מעניקות את הכלים לפיתוח, יישום ועיצוב של משחקים ברמות הגבוהות ביותר

מסלול הלימודים נמשך כ-3 שנים ונפתח עם השנה האקדמאית ב-21.10.17

פירוט נוסף אודות המסלול באתר תילתן- לימודי פיתוח ועיצוב משחקי מחשב, מכללת תילתן

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך