חגיגת מבצעי ראש השנה בפיצוחי שאדי

כזה מבצע עוד לא היה פה שנים: לרגל פתיחת סניף חדש במתחם ביג צ'ק פוסט – מביאה לכם רשת פיצוחי שאדי לראש השנה החדשה, את מיטב הפיצוחים והפירות היבשים במחירי חג חסרי תקדים!

 

"אצלנו במשפחה" אומר שאדי "מתייחסים לפיצוחים והפריות היבשים כמו אל הילדים שלנו. באהבה ובמסירות. בוחרים אותם אחד אחד, כמו יהלום משובח!". בתנורי קלייה מסורתיים קולים בני המשפחה את הפיצוחים על פי מתכונים סודיים אותנטיים העוברים מדור לדור, ההופכים את הפיצוחים לחגיגה של טעמים בלתי נשכחת. אמנות קליית הפיצוחים מתחילה משלב בחירת המגדלים, מיון אישי של התוצרת המגיעה מהחקלאים המקומיים ומהיבואנים מרחבי העולם, בבתי המיון הגדולים. "מכירים כל גרעין באופן אישי" – אינה עוד סיסמא, היא הבסיס לאיכות המובחרת של הפיצוחים והפירות היבשים של שאדי. שיטות קלייה מסורתיות, מתכונים משפחתיים העוברים מדור לדור, והכל בכשרות בד"ץ.

לכבוד השנה החדשה ולרגל פתיחת הסניף החדש במתחם ביג צ'ק פוסט נשר, יוצאת המשפחה בכל סניפיה במבצע חג במחירים חסרי תקדים: אגוזי מלך, תמרים, קבוקים וחמוציות –ב- 9.90 ₪ לקילו. גרעינים שחורים – 1 ק"ג בשקל אחד! / שקדים משובחים לא קלויים ב- 34.90 ₪ לקילו! וזו רק התחלת הרשימה… לכם פשוט נשאר להתחיל לחגוג בגדול כבר מעכשיו את ראש השנה החדשה אצל שאדי!

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות