"אני נראית כמו כדור פיזיו ענק שמתגלגל מימין לשמאל, הליכת הברווז שלי ממש השתדרגה ועכשיו אני נראית כמו לוחם כפיר עם שפשפות בשני צידי הירכיים."

יח"צנית העל ואשת התקשורת, ליאל אלנקווה, מגיעה לחודש השישי בהריון ומספרת ליומן שלה איך זה מרגיש. ועוד משהו, אל תעצרו אותה ותשאלו אם היא בהריון!
הגבר המושלם וליאל אלנקווה. צילום: נדב בורלא.

כל מי שמכיר את ליאל אלנקווה, אם זה מהרדיו או מהמסיבות בגושפנקא ובכלל, יודע שהבחורה אמיצה ולא רואה שום דבר ממטר. בחודשים האחרונים מאז סיפרה לעולם כולו שהיא בהריון זוכים החברים שלה לסיפורים מדליקים ביומן ההיריון שלה ולתיאורים שלא מהעולם הזה. אז למי שעדיין לא קראה את זה ומתחשק לה להיות אימא שתמתין עד שתיכנס להריון כי ליאל לא בוחלת בתיאורים. מלכת עולם כבר אמרנו…?

יומני ההיריון: יומני היקר (וכל אלו שמציצים בו) שלום רב, זהו, הבטן יצאה הפופיק נעלם ואיתו נעלמה היכולת שלי לבחור מה ללבוש, בכללי אני מרגישה שאני נראית כמו כדור פיזיו ענק שמתגלגל מימין לשמאל. הליכת הברווז שלי ממש השתדרגה ועכשיו אני נראית כמו לוחם כפיר עם שפשפות בשני צידי הירכיים. שלא נדבר על הפאן שבצרבות ששורפות לי את היכולת לנשום דרך הפה. ואם שאלתם מה הכי כיף אז אני עוד מתלבטת בין הכאבים המטורפים בגב לבין הקימה בלילה כל שעה וחצי לפיפי לבין זה שביום אחד כל החזיות שלי קטנו. ועוד דילמה אחת, אלוהי ההיריון- למה? למה? למה אנשים עוצרים לשאול אותי אם אני בהריון?! הבטן והמבט העייף מסגירים אותי? בתמונה: הגבר המושלם ביקום שכנראה יזכה כשורד האחרון של הישרדות ההיריון 2017.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם