המפכ"ל עושה טוב במוצקין

מה עשה מפכ"ל המשטרה, יוחנן דנינו הבוקר יחד עם ראש העיר, חיים צורי, ומפקד תחנת זבולון תנ"צ אילן סרדל במועדונית בעיר?

ראש העיר ומפכ"ל המשטרה עוזריםלצבוע קיר בסיפור חמשת הבלונים. צילום: דוברות ק. מוצקין

ראש העיר ומפכ"ל המשטרה עוזריםלצבוע קיר בסיפור חמשת הבלונים. צילום: דוברות ק. מוצקין

לרגל "יום המעשים הטובים" שמצוין היום, הגיע מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, לקרית מוצקין, הפשיל שרוולים והצטרף לפעולות "יום המעשים הטובים" בהם נוטלים חלק תלמידים, עובדי עירייה, ראש העיר חיים צורי ועוד תושבים מהעיר.
מפכ״ל המשטרה, ראש העיר ומפקד תחנת זבולון, נצ"מ אילן סרדל, צבעו קיר במועדונית בקריית מוצקין. לרגל ״יום המעשים הטובים״ הגיע מפכ״ל המשטרה לביקור במועדונית ״פינת אור״ – מועדונית לילדי רווחה והודה לתלמידי ״אורט מוצקין״ ו״אולפנת סגולה״ המתנדבים במשך כל השנה במסגרת שתוף פעולה בין העירייה למשטרה.

בין השאר, מבצעים התלמידים עבודות למבוגרים, מלווים אותם פעם בחודש לביטוח לאומי, לבנקים ועוד. המפכ״ל, סרב להתייחס לפרשת החקירה סביב אנשי ״ישראל ביתנו״, סייע בצביעת קיר במועדונית.
ראש העיר, חיים צורי, הודה למפכ״ל על שבחר ביום הזה להודות לתלמידים המתנדבים ולחלק להם תעודות הוקרה. צורי אמר באותו מעמד: "זה שהמפכ"ל עם כל מה שיש לו על הכתפיים בימים אלו, מוצא זמן להגיע ולבקר את הילדים כאן ביום המעשים הטובים, אני אומר לו כל הכבוד".

המפכ"ל דנינו הודה לצורי ואמר: "תודה ראש העיר על העבודה שאתם עושים כל השנה, על העבודה שעושים שוטרי תחנת זבולון כל השנה. ראיתי את היחידה למניעת בריונות – עבודה יוצאת מן הכלל. כל מה שיש לומר זו תודה והערכה גדולה על מה שאתם עושים בקריית מוצקין".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין