טקס הרמת כוסית לחג בלאטי יזמות

חברת לאטי יזמות שבבעלות היזם יוסי לאטי וחברת האופנה רנואר, קיימה השבוע טקס הרמת כוסית לחג לעובדים הבכירים במשרדי החברה הממוקמים בחוצות המפרץ, בתפריט כיבוד עשיר מהקייטרינג של מיקי שמו.
יוסי לאטי סיפר כי בקרוב יימסרו  הדירות בפרוייקטים  שמוקמים בחיפה ובקרית מוצקין בקרית אתא. עוד הוסיף יוסי לאטי כי כיום הלקוח "מחוזר" ע"י כל חברות הנדל"ן ב ולכן צריך לתת ללקוח את הטוב ביותר.
כמו כן יוסי לאטי, הודה לשותפים בעלי חברת האופנה רנואר אלי ברקוביץ , יוסי ברוש  וסרג' דרעי שתמיד פתוחים לכל הצעה , ולכל רכישה. תודה מיוחדת למוטי אסייג, מוטי בן הרוש ואהוד מויאל שעובדים במטה החברה ובונים את החברה.

צילום: מנדי אלמוג

בנוסף, הודה למנכ"ל הביצוע של החברה  מוטי שבבו למנהלי הפרויקט ומהנדסי הביצוע של החברה , וכן דרישותיו לרמת ביצוע גבוהה ושירות אישי לכל דייר ודייר .מוטי שבבו מנהל הביצוע של החברה אמר שהעובדים נותנים את הכל להגשמת החלום שלנו וחלום החברה. והודה לחני מנהלת המשרד ולחנה ואיילת משינויי דיירים וכל אחד ואחת על השנה שהייתה והשנה שתהיה. הרב שמעון טנג'י ברך והרים כוסית להמשך הצלחת החברה ואמר שסוד החברה הזו זה היסודות שלה. בין הבכירים בלטו: סמנכ"ל החברה מוטי אסייג,  מנהל השיווק אהוד מויאל, מנהל מכירות אהרון קרן מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע מנהלי רכש ורבים נוספים.
 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם