"אני מפרגן להם כי המוזיקה שלהם פצצה! הם עשו קרוסאובר מדהים. מעטים מצליחים לעבור מז'אנר אחד לאחר ולפרוץ לתודעת המיינסטרים. פעם ב- מגיע מישהו ועושה את זה וכל הכבוד להם."

הוא מופיע כבר שני עשורים בארץ ובעולם, הוציא דיסקים רבים ונכנס 3 פעמים לטופ 30 ברשימת הדיג'יי מאג העולמית. כעת הוא מפרגן חזרה ומצביע לצמד ויני ויצ'י המועמדים להיכנס לרשימה המכובדת.
מפרגן לחברים. יהל שרמן צילום עופר דיקובסקי- אופוריה

אין מי שלא מכיר את יהל שרמן מהצפון, הידוע יותר כדיג'יי יהל, מאומני הטראנס המובילים והותיקים בישראל, שיצר מוזיקה עוד בתקופה שלנגן על הסט היה באמת לנגן, והופיע עימה בישראל ובעולם בשני העשורים האחרונים ועדיין ממשיך ומופיע בעולם במשך השנה ובפסטיבלים רבים בארץ. אממה? מי שמכיר אותו באמת יודע איזה לב יש לבחור וכמה הוא יודע ואוהב לפרגן וכעת הוא מפרגן בגדול לצמד האומנים האלקטרוניים הישראלים שמתחרים על מקום בדיג'יי מאג העולמי, ויני ויצ'י,  הלא הם מתן קדוש ואבירם סחראי מעפולה ומבקש מהחברים שלו להצביע עבורם לאחר שהוא עצמו הצביע כך.

יהל, איפה אני תופס אותך?

בדרך להופעה… אני עדיין מופיע הרבה, הוצאתי אלבום חדש בשם דז'ה וו, שנותן הרגשה של הסצנה בשנת 1999, הקהל של היום רוצה להרגיש מה שאנחנו הרגשנו אז כשהכל התחיל והתפוצץ בארץ. המוזיקה הנ"ל מזכירה מאוד את מה שהיה אז, את הוויב ואת הקהל ואת המוזיקה הטובה. אני מרגיש שהקהל היום זקוק לזה, בגלל זה קראתי לאלבום כך. האלבום מצליח בארץ ובעולם ואני מקבל פידבקים מעולים כי חזרתי למקורות. האנשים צמאים לזה.

מה הקשר שלך לצמד ויני ויצ'י?

אני מכיר את הצמד מתן ואבירם עוד מימי ססטו סנטו לפני שנים רבות. לפני מספר שנים החלו השניים בפרויקט חדש עם עליית הפרוגרסיב פסיי טראנס בשם ויני ויצ'י שזה מה שהקהל מחפש כיום ולאט החלו להצליח בצורה מדהימה על קיק ובס מושלם ובנייה מוזיקלית על סימפולים אתניים הודיים.

ולמה דווקא הם?

אני מפרגן להם כי המוזיקה שלהם פצצה! הם חברים טובים ואנחנו נפגשים הרבה בהופעות ובדרכים ומפרגנים אחד לשני. הם עשו קרוסאובר מדהים. מעטים מצליחים לעבור מז'אנר אחד לאחר ולפרוץ לתודעת המיינסטרים. פעם ב- מגיע מישהו וכל הכבוד לו. האחרונים בתחום היו אינפקטד משרום שפרצו כך.

ומתי נראה אותך שוב בטבלת המאה?

הגעתי 3 פעמים לטופ 30 בדיג'יי מאג לפני פחות מעשור ואני תמיד שואף לחזור לטופ ועושה את האומנות שלי מידי יום לקהל שאני אוהב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם