דוכן למען חולים בשם הסבא

אלמה גל ושני אחיה יהלי ומורי, חשבו כיצד ניתן להודות לבית החולים כרמל על הטיפול המסור בסבה, אשר סבל ממחלה קשה לאורך חודשים ושנים. אלמה החליטה לקיים יריד מכירות מיוחד שכל הכנסותיו ימסרו בתרומה למחלקה הכירורגית של כרמל
 

אלמה גל היא רק בת 8 וחצי, אבל היא כבר מודעת להכרת תודה. יחד עם שני אחיה יהלי ומורי היא חשבה כיצד ניתן להודות לבית החולים כרמל. סבה של אלמה הקטנה, ג'רי, סבל ממחלה קשה לאורך חודשים ושנים. כל התקופה הוא טופל במסירות בבית החולים כרמל במחלקה הכירורגית א' בניהולו של ד"ר אריה ביטרמן.

כדי להעביר חלק מרגשותיה ותודתה של אלמה ומשפחתה לבית החולים כרמל, החליטה אלמה על קיום יריד מכירות מיוחד שכל הכנסותיו ימסרו בתרומה למחלקה הכירורגית של כרמל שטיפלה בסבא שלה. באמצע המדרחוב הצבעוני של זיכרון יעקב, הקימה אלמה בעזרת אחיה דוכן יפה ומרשים והציגה עליו אוסף של מתנות ודברים טובים שהיא קיבלה כמתנה. על הדוכן עמדו ספרי ילדים צעצועים מתנות ועוד הפתעות שנרכשו במחיר מלא ע"י תושבי האזור ועוברי אורח במדרחוב כשכל הכסף מיועד לתרומה למחלקה.

אלון גל לקח את הסכום שאספו ילדיו, הכפיל אותו והעניק את כל הסכום כתרומה למחלקה. צילום: יחסי ציבור

אלון גל לקח את הסכום שאספו ילדיו, הכפיל אותו והעניק את כל הסכום כתרומה למחלקה. צילום: יחסי ציבור

השבוע הגיעה אלמה בליווי אחיה ואביה אלון גל למחלקה הכירורגית א' בביה"ח כרמל כדי למסור את כל כספי המכירות שאספו כתרומה למחלקה: "אני תורמת לכם את כל מה שאספתי כי טיפלתם בסבא שלי כל כך יפה ורציתי לומר לכם תודה. אני רוצה לעזור לכם ולמחלקה כדי שעוד אנשים יוכלו להיות בריאים יותר וליהנות מבתי חולים טובים יותר" אמרה אלמה הקטנה.

אלון גל, אביה של אלמה הודה גם הוא במילים חמות לכל צוות המחלקה על הטיפול המסור והמיוחד באביו ובאמו: "גם אבי וגם אימי טופלו כאן במחלקה לאורך חודשים ארוכים, אמר אלון גל. מבלי שהצוות המטפל ידע שהם הוריי ומבלי שמישהו אמר להם משהו, הצוות העניק להורי טיפול מסור ויוצא דופן שלא ראיתי כמותו הרבה שנים. המחלקה נתנה לנו תיקווה ועידוד גם בזמנים הכי קשים. הטיפול כאן היה מעל ומעבר".

אלון גל לקח את הסכום שאספו ילדיו, הכפיל אותו והעניק את כל הסכום כתרומה למחלקה.

מנהל המחלקה ד"ר ביטרמן הודה לאלון גל ולילדיו על התרומה החמה והמיוחדת


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות