"הרסת הכל, שונא אותך, סולד ממך, לילה אחרון שלי לבד איתך ובכל זאת, תודה אחת לי אליך, על האישה שלי אלכסנדרה…"

אסי אברהמי כותב מכתב קצר לצוקרברג על עולם הפייסבוק השקרי שנייה לפני שהוא שובר את הכוס (היום!) ומודה לו על האהבה החדשה שאיתו.
מכתב לצוקי. אסי אברהמי. צילום אבנר אדרי

אהבה אמיתית. אסי ואלכסנדרה. אלבום פרטי

אסי אברהמי, מאושיות העיר, מצא את האהבה שלו בפעם השנייה בחייו וממש היום הוא עולה לבמה על מנת להגיש את הטבעת לאהבה שלו אלכסנדרה אדל בן שבת. אז ממש אבל ממש לפני אסי כותב מכתב קצר לצוקרברג על עולם הפייסבוק השקרי והוא זוכה לתגובות אוהבות.

שנייה לפני שאני בועט בכוס בפעם האחרונה בהחלט… ורגע לפני שדרוויש מעיף אותי לאווויר! מכתב לצוקרברג… אי שם בהתחלה… התחפשתי לליצן, כי חשבתי שהשביל הבטוח להגיע אליה הוא דרך הצחוק, איפשהו התבלבלתי בדרך. בהמשך התחפשתי לנזיר כי חשבתי שכמה שאהיה רחוק ורוחני אולי היא תרצה בי יותר… אחר כך התחפשתי למשורר שמנסה לכתוב לה מילים שלא שמעה, התחפשתי לחייל, אפילו שבקושי שמרתי על עצמי. התחפשתי לצלם להביא לה שקיעות ונופים שטרם ראתה. נכשלתי בכולם ואתה, אתה אישרת לי הכל, תמיד, בלי באמת לבדוק ומי כמוך יודע לצייר צבע שקרי לעולם. לבסוף, ניסיתי להיות אני, לבוא ככה, פשוט, אברהמי, בחור שכונה עם מלא מלא שאיפות… וככה היום, אתה כבר יודע, זה הכי קשה בעולם. זה לא עובד יותר… אתה שקרן, חוץ מעורכי הדין כולם סובלים ממך אבל מחייכים בתמונות… שואל למה? אז בוא תגיד לי אתה!? לילך נוסעת ומצטלמת לבד כל סופ"ש בחו"ל, פעם זה מיקונוס פעם זה פריז, שלשום הייתה בזנזיבר ותמיד בתמונות לבדה על הבר… מי הצלם, לעזאזל, מארק? מי הצלם??? גונן מעלה תמונות כל ערב עם הבחורות הכי יפות בתל אביב ובסוף הלילה חוזר לבית ריק ומאונן… מי מאשר את זה צוקי? מי הסמכות? איך תסביר שגבי מ-יא' 2 שנבחר אחרון בסטנגה בשכונה כותב טור דעה ומלכלך על ערן זהבי??? אנשים פה טסים לחו"ל פעם בשנה ומעלים תמונות מהטיול כל השנה! זה שקרי צוקרברג!! זה לא נכון! איך יכול להיות שהסטורי של השכן תמיד ירוק יותר, רק תסביר לי איך???!!! הרסת הכל, שונא אותך, סולד ממך, לילה אחרון שלי לבד איתך ובכל זאת, תודה אחת לי אליך, על האישה שלי אלכסנדרה…

אסי, מזל טוב! שיר הלל לצוקי?

צוקרברג מפרק משפחות על בסיס יומיומי. למזלי זכיתי להזדמנות שנייה בתקווה שתהיה טובה יותר, ולנצח נצחים אני עדיין מאמין באהבה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה