סיוע לראש השנה

לקראת ראש השנה הקרן לידידות תחלק כרטיסי מזון וביגוד ל-433 משפחות וילדי פנימיות רווחה בחיפה בתקציב של 129,900 אלף שקלים

בתמונה: נשיא הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין וראש עיריית חיפה יונה יהב. צילום אילוסטרציה: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

הקרן לידידות, בראשות הרב יחיאל אקשטיין תעניק לקראת ראש השנה סיוע במזון וביגוד ל-433 משפחות וילדים בחיפה  בעלות כוללת של 129,900 אלף שקלים.

הסיוע ניתן במסגרת מבצע ארצי בו תעניק הקרן סיוע  לכ-39 אלף משפחות, קשישים וילדים החיים בעוני ברחבי הארץ. כבכל שנה עיקר הסיוע יינתן באמצעות כרטיסי קנייה  איתם ירכשו המוטבים ביגוד ומזון ברשתות "שופרסל" ו"פוקס" על פי צרכיהם ורצונם ובצורה מכבדת ודיסקרטית. סך התרומה הכולל יעמוד השנה על  8 מיליון שקלים.

בנוסף לסיוע שנותנת הקרן כמדי שנה, לאוכלוסיות הרגישות ביותר בחברה, היא מפעילה לטובת הציבור את "מוקד הידידות", במספר 9779* אשר מקבל פניות של כל אדם בישראל השרוי במצוקה כלכלית או חברתית ופועל בשיתוף עם מאות עמותות למציאת מענים ופתרונות בעבור הפונים לקראת החגים ובכלל.

לדברי נשיא ומייסד הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין: "ישראל שרויה במשבר חברתי עמוק עם היקפי עוני ופערים חברתיים בלתי נסבלים. בתקופת החגים מצוקתם של החיים בעוני רק מתחדדת כאשר עשרות אלפי משפחות אינן יודעות כיצד יזכו לשבת לשולחן החג בכבוד".

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, הוסיף: "ידיהן של עיריית חיפה ושל קרן הידידות שלובות זו בזו מזה שנים רבות. הקרן הושיטה יד  לתושבי חיפה ונרתמה באופן מיידי לסייע לשיקום העיר גם לאחר השריפה. סיועה הנדיב של הקרן אפשר לנו להתגבר במהירות על הנזק הרב שנגרם לעיר, ואנו מעריכים ומוקירים את פועלה למען תושבי חיפה".

שולמית ירושלמי, רכזת הקרן לידידות בחיפה, סיכמה: "הקרן פועלת לאורך כל השנה וגם בחגים לסייע לתושבי אשדוד הזקוקים לעזרה. אני שמחה על הזכות שניתנה לנו להעניק אפשרות למשפחות בעיר לחגוג את ראש השנה בכבוד ובשמחה ומודה לראש עיריית חיפה מר יונה יהב  ולצוות המחלקה לשירותים חברתיים על שיתוף הפעולה למען הציבור בחיפה  לאורך השנה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה