משתדרגים בכללית

שירות משודרג במרפאת כללית הרמן: נפתחו מחדש דלתות מרפאת כללית הרמן בקרית מוצקין לאחר בינוי מחדש, בהשקעה של למעלה מ-5 מיליון ש"ח
 

 

13,500 מבוטחי כללית, המטופלים במרפאת הרמן בקרית מוצקין, נהנים מעתה משירות משופר לאחר שהמרפאה שלהם, שהוקמה באמצע המאה שעברה, עברה שיפוץ מקיף והותאמה לתנאים הנדרשים בעידן החדש; במהלך השיפוץ, שארך כשנתיים, ניתן השירות במתקן חלופי בנווה גנים על ידי אותו צוות מטפל של כללית. עתה, הופתעו באי המרפאה לגלות מרפאה באותה כתובת, אך בעיצוב חדשני ועדכני, ממש כמו מרפאה חדשה.

בשיפוץ המרפאה, שמשתרעת על פני כ-1200 מטר רבוע, השקיעה כללית כ-5.5 מיליון שקלים. במסגרת השינויים שנערכו במקום, הוקם אגף נפרד ומורחב למחלקת ילדים עם חדר המתנה מאיר פנים ומשמח לילדים. צוות מחלקת הילדים כולל 2 מומחים ברפואת משפחה והתחדש עם הצטרפותה של ד"ר קרן כהן שמחליפה את ד"ר וילנסקי רופאת הילדים המיתולוגית, שיצאה לגמלאות.

בשיפוץ המרפאה, שמשתרעת על פני כ-1200 מטר רבוע, השקיעה כללית כ-5.5 מיליון שקלים. צילום: יחסי ציבור

בשיפוץ המרפאה, שמשתרעת על פני כ-1200 מטר רבוע, השקיעה כללית כ-5.5 מיליון שקלים. צילום: יחסי ציבור

בית המרקחת הורחב ונוספו בו עמדות שירות רוקחים, כך שכיום הוא פועל בהיקף של -7 עמדות ומהווה בית מרקחת מרכזי באזור. בתכנונו הושקעה חשיבה רבה המייעלת את השירות ומקצרת משכי המתנה וכן ניתנה התייחסות לשמירה על פרטיותם של מקבלי השירות. שעות הפעילות בבית המרקחת הורחבו באופן משמעותי והוא פועל ברב ימות השבוע ברציפות עד השעה 21:00.

דגש רב הושם על מתן שירות מונגש ומותאם לבעלי מוגבלויות, כולל הקמת חדרי שירותים לנכים בכל קומה, גישה נוחה למתניידים בכיסאות גלגלים ולעגלות ועמדות מותאמות לנכים בבית המרקחת.

במסגרת השינויים הוקם אגף נפרד ומורחב למחלקת ילדים עם חדר המתנה מאיר פנים ומשמח. צילום: יחסי ציבור

במסגרת השינויים הוקם אגף נפרד ומורחב למחלקת ילדים עם חדר המתנה מאיר פנים ומשמח. צילום: יחסי ציבור

הטיפול במרפאה ניתן על ידי 25 אנשי צוות, בניהולו של ד"ר מרדכי אלפרין. חדרי הרופאים ורחבות ההמתנה שודרגו, הוכנו 3 יחידות טיפול הניתן על ידי צוות הסיעוד, כולל מיטות השהייה. צוות האחיות מבצע מידי יום א- ה בדיקות דם. בנוסף, הוכנה תשתית להרחבה בעתיד של השירות הניתן במרפאה, כאשר בשלב ראשון החלה לקבל במקום דיאטנית קלינית, שמעניקה ייעוץ במרפאה, בקשר רציף עם הצוות המטפל. בהמשך, יצטרפו רופאים יועצים נוספים.

כמו כן, הוכן חדר לעריכת מפגשי הדרכה קבוצתיים למטופלים במסגרת יוזמות לקידום בריאות וסדנאות גמילה שנערכות במרפאה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות