אימפרית הפריון של כרמל

יחידת הפריון בבית החולים כרמל הינה אחת היחידות הטובות והמובילות בישראל בתחום: "אנחנו בכרמל כאן כדי להציע את הפתרונות החדשניים והמתאימים ביותר לכל אחת ואחת"
 

יחידת הפריון בבית החולים כרמל הינה אחת היחידות הטובות והמובילות בישראל בתחום הפריון וההפריה החוץ גופית.

היחידה הוקמה בשנת 1986 ע"י פרופ' מרתה –דירנפלד, והייתה מיחידות הפריון הבודדות בעולם. כיום, היא חוגגת עם יותר מ-7,000 ילדים שנולדו בזכותה. בתוכנית הבריאות – "העיקר הבריאות" ששודרה ברדיו חיפה עדכנה פרופ' -דירנפלד כי כיום ישנן תינוקות מבחנה שהוכנו ונולדו בכרמל לפני 20 שנה, וכעת גדלו והפכו להורים אשר ילדו תינוקות חדשים ובריאים בלידה רגילה בכרמל.

ד"ר שירלי להב ברץ, מנהלת מעבדת ה IVF בכרמל, עדכנה כי בכרמל ישנה שיטה ייחודית ומתקדמת ביותר להצלחת הריונות מבחנה. בשיטה החדשנית מגדלים את הביציות שנלקחו מהאישה בתוך אינקובטור מיוחד המצולם ומנוטר 24 שעות ביממה ונקרא "אמבריוסקופ". באמצעות המעקב אחר כל הביציות המופרות אפשר לבחור את העובר המתפתח בצורה הטובה והבריאה ביותר ובכך להבטיח את הצלחת הטיפול. את העובר המוצלח ניתן להזריק לרחם ללידה קרובה או להקפיא אותו ללידה מאוחרת יותר.

"אנחנו בכרמל כאן כדי להציע את הפתרונות החדשניים והמתאימים ביותר לכל אחת. יש לנו מגוון רחב של פתרונות עם כלים ומעבדות מתקדמות." צילום: יחסי ציבור

"אנחנו בכרמל כאן כדי להציע את הפתרונות החדשניים והמתאימים ביותר לכל אחת. יש לנו מגוון רחב של פתרונות עם כלים ומעבדות מתקדמות." צילום: יחסי ציבור

פרופ' -דירנפלד עדכנה כי בכרמל באמצעות ציוד משוכלל ניתן להקפיא גם ביציות, גם עוברים, וגם רקמות שחלה ברמה הגבוה ביותר. בהקפאת רקמת שחלה משתמשים בעיקר לנשים אשר חלו בסרטן באזורי הרבייה ובאמצעות הקפאת רקמת השחלה ניתן יהיה לעזור להן בעתיד להרות וללדת למרות טיפולי הכימותרפיה הידועים כפוגעים בפריון.

"ביחידת הפריון בכרמל אנו מתמחים בתחום האבחון שזה העיקר. אנו מבצעים הזרעות, השבחת זרע, מעקב אחר ביוץ עם ידע מצטבר ומאוד גדול. בכרמל ישנה מעבדה מעודכנת ומשוכללת ביותר עם המילה האחרונה של ציוד רפואי מהטובים בעולם. מדינת ישראל היא אימפריה בקנה מידה עולמי בתחום הפריון וטיפולי ההפריה". אמרה פרופ' דירנפלד.

"נשים צריכות לדעת כי להבדיל מגברים שהם פוריים אפילו עד גיל 100 נשים לאחר גיל 35 מתחילות לרדת באיכות ויכולת הפריון שלהן. אנחנו בכרמל כאן כדי להציע להן את הפתרונות החדשניים והמתאימים להן ביותר. יש לנו בכרמל מגוון רחב של פתרונות עם כלים ומעבדות מתקדמות, והכל כדי לאפשר לכן להרות וללדת בבטחה ובשמחה, אנחנו כאן בשבילכן". סיכמו פרופ' דירנפלד וד"ר שירלי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות