מרימים לחיים בכרמל

צוות בית החולים כרמל מרים כוס לחיים ולחיי השנה החדשה: "כרמל הוא הראשון בכל משימה, העובדים שלנו הם הכוח המניע של בית החולים. שתהיה לנו ולכל עם ישראל שנת בריאות"
 

עשרות רבות של מנהלי מחלקות, רופאים, אחיות, וצוותים רפואיים התקבצו באודיטוריום בית החולים כרמל כדי להרים יחד כוס לסגירת השנה החולפת ולפתיחת השנה החדשה.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את העובדים ואמר: "אני מאחל לכולנו שנשכיל לצמוח מתוך שינוי, שנמשיך לטפל, לרפא, ולנחם בכל מחלקה. שנביא חיים חדשים לעולם שנלווה את הילדים המתפתחים לבריאות. שנציל חיים במהלכים דרמטיים, שנחדש, נלמד, נחקור ונעבוד יחד כי כך נהיה טובים יותר".

יגאל זלטקין סגן יו"ר ועד העובדים ברך בשם הוועד ואמר כי "כרמל הוא הראשון בכל משימה, העובדים שלנו הם הכוח המניע של בית החולים, החולים הם הנשמה והאיכות הטובה ביותר. יהי רצון שתהיה תהיה לכל עובדי כרמל באשר הם שנה מתוקה כמו תפוח בדבש".

"שנציל חיים במהלכים דרמטיים, שנחדש, נלמד, נחקור ונעבוד יחד כי כך נהיה טובים יותר". צילום: יחסי ציבור

"שנציל חיים במהלכים דרמטיים, שנחדש, נלמד, נחקור ונעבוד יחד כי כך נהיה טובים יותר". צילום: יחסי ציבור

ברוריה מושיץ מנהלת הסיעוד בכרמל ברכה את כל צוותי הסיעוד של כרמל ואיחלה לכולם שנה של בריאות ורפואה טובה. פרופ' חן שפירא מנהלת המרחב היוצאת לשנת שבתון ומחקר, כיבדה בנוכחותה את האירוע וברכה את עובדי כרמל: "מה שבנינו יחד עד היום ימשיך ויבנה. הכוח שלנו הוא במרחב גדול ומאוחד. כמי שמכירה אתכם מקרוב אני מבקשת שתעשו את הכי טוב לטובת המאושפזים והמטופלים שלנו, כי מגיע למטופלים שלנו את הכי טוב שאפשר. אני מאחלת מכל הלב לכל עובדי כרמל, המרחב, ולכל תושבי חיפה והצפון שנת בריאות".

העובדים התכבדו בתפוחים בדבש ובעוגות דבש ממטבח בית חולים כרמל. מנהל כרמל ד"ר גולדברג ברך וסיכם את השנה: "אני מאחל לכולנו שנצליח לבסס ולחזק את בית החולים שלנו בציוד ובבינוי, שניכנס לחדרי הניתוח החדשים של אשפוז יום, ושנביא אור לחייהם של מטופלינו. עובדים יקרים, אתם הנכס של בית החולים שלנו, בעלי מסירות ואכפתיות. שתהיה לכם ולמשפחותיכם שנה של בריאות, שגשוג, והצלחה. שנה של עבודה טובה והרמונית בין כולנו למען המטופלים שלנו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה