ולאן מפליגות האוניות?

פרמטרים כמו מזג אוויר, נוף, אורך הפלגה, כלי שייט ואטרקציות נלוות יכולים לעזור למי שרוצה לבחור חופשה מושלמת על אניית פאר. אז מהם 10 היעדים הכי שווים על פני הגלובוס? קבלו את הרשימה המלאה

הפלגות הפכו בשנים האחרונות לאופציה המועדפת על תיירים בטווח רחב של גילאים. עם ריכוז עצום של פעילויות על הספינה ואתרים שמפוזרים בכל רחבי העולם, אין ספק לגבי היתרונות של חופשה על אניית פאר בהשוואה לאלטרנטיבות המסורתיות. עם זאת, יש המון יעדים שאליהם ניתן להגיע ולכן הכי טוב לסנן בין האפשרויות לפי פרמטרים של מזג אוויר, נוף, אור, כלי שייט ואטרקציות נלוות.

 

הנה למשל 10 יעדים שווים במיוחד להפלגות בעולם:

  1. איי הבהאמס

היעד שאסור לוותר עליו. באיי הבהאמס יש תמיד מצב רוח טוב, מזג אוויר סימפטי ותנאים מושלמים לחופשה של פעם בחיים.

  1. אוסטרליה וניו זילנד

מי שמציב את הפרמטר של משך ההפלגה בראש סדר העדיפויות ורוצה לעלות על אנייה בלי לרדת ממנה לעיתים קרובות ישמח לשמוע על אוסטרליה וניו זילנד.

  1. אלסקה

הפלגה לאלסקה לא דומה לשום דבר אחר שאתם מכירים מעולם התיירות. עם חיות נדירות ונופים מרהיבים מהרגע הראשון, אין סיכוי שתוותרו על ההרפתקה הזו.

  1. דרום אמריקה

רוב האנשים לא מזהים את דרום אמריקה עם יעד להפלגות אך האמת היא שמדובר בהפתעה מרעננת. אמנם תצטרכו לטוס לארצות הברית כדי להפליג לדרום אמריקה, אבל זה שווה את ההשקעה.

  1. ברמודה

גישה עם אנייה למשולש ברמודה מבטיחה חוויה נהדרת על האוקיינוס האטלנטי. זה יעד למשפחות עם ילדים ואפשרות שמתאימה גם לבני זוג בירח דבש.

  1. הוואי

איי הוואי מחכים לתיירים מכל רחבי העולם. הפלגות להוואי מתאפיינות בהרבה פעילויות על הסיפון ובאפשרויות לשילוב אטרקציות ימיות בכל יעד.

  1. המזרח הרחוק

גם הפלגה למזרח הרחוק יכולה להתאים למי שמחפש יעד אקזוטי אבל בתנאים סולידיים. ההפלגות יוצאות לכל אורך השנה וניתן למקם אותן במדינות ספציפיות ברחבי היבשת הרחוקה.

  1. צפון אירופה

התרבות בצפון אירופה שונה מזו של מרכז היבשת ואין דרך טובה יותר לחוות אותה מאשר בתחבורה ימית. בנוסף, הרבה הפלגות לצפון אירופה משלבות צפייה בלווייתנים ופעילויות בטבע.

  1. קובה

קובה היא יעד שמתאים להפלגות בגלל הקרבה היחסית שלה לארצות הברית לצד המאפיינים התרבותיים המיוחדים שלה. חופשות מן הסוג הזה מתאימות בעיקר בקיץ, אך ניתן לתאם אותן גם לעונות המעבר.

  1. קנדה

הפלגה צפונה מארצות הברית טומנת בחובה המון יתרונות עבור משפחות עם או בלי ילדים. קודם כל, ההפלגה עצמה נערכת בתנאים מעולים על אניות פאר מדהימות. שנית, מדובר בהפלגה יחסית קצרה אך היא עוברת גם בניו אינגלנד ובמדינות נוספות לאורך החוף המזרחי של אמריקה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות