יוצאים לקמפינג בחול המועד?

שיא הקיץ מאחורינו ומזג האוויר הנעים מזמין יציאה ללינה בשטח. היציאה לקמפינג מלווה לעיתים בספקות וחששות, אך התארגנות נכונה תהפוך את הנופש בטבע לחוויה מהנה במיוחד. לקראת חופשת חגי תשרי וחול המועד סוכות, אספו מומחי המותג קולמן מספר טיפים חשובים רגע לפני שאתם מקימים את האוהל.

מתכננים לארוז אוהל ולצאת לקמפינג במהלך חול המועד? רגע לפני קבלו מס' טיפים חשובים שריכזנו עבורכם ממומחי המותג Coleman

 1. בחירת הלוקיישן – ציוץ ציפורי הבוקר מהווה אינדיקציה טובה לבחירת חניון הלילה ואזור השהות. מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר לאזור הקמפינג בנסיעה או בהליכה רגלית ולבדוק את כל אפשרויות הלינה על מנת למצוא

  כוורת ל12 ביצים של המותג קולמן. מחיר 69 שח. צילום יחצ

  את הלוקיישן המושלם לשהייה.  לפני רדת החשכה מומלץ לבצע את כלל הסידורים המקדימים: ניקיון אזור הלינה, הכנת ארוחת ערב טובה, רחצה ומנוחה קלה.

מקומות שמומלץ להימנע מהם:

 • קניונים צרים אשר מהווים קרקע פורייה לשיטפונות

  כסא דק מתקפל של המותג קולמן מחיר 399 שח. צילום יחצ

 • פתיחת אוהל בשדה פתוח אשר עלול למשוך ברקים ורעמים
 • אדמת חמרה, כיוון וזאת נוטה להיות בוצית עם בוא הגשם
 • קרקע רבת סלעים וצוקים, אשר יסכנו את שהותכם בלילה
 • מים עומדים אשר מושכים אליהם לעיתים קרובות חרקים ויתושים
 1. בחירת "הבית" שלכם, האוהל – חשוב להתאים את סוג וגודל האוהל לשימוש בו ולמספר האנשים. לטיולי קמפינג משפחתיים יש היצע רחב מאד של אוהלים כשהבולטים שבהם אילו אוהלי איגלו "בן רגע" המותאמים ל-4 עד 10 אנשים, בעלי מנגנון הקמה וקיפול מהירים בתוך 60 שניות. גם אם אתם רק זוג, מומלץ תמיד לבחור אוהל גדול יותר שמלבד שקי השינה (או המזרון המתנפח), יוכל להכיל גם את הציוד שלכם (שחבל שיישאר בחוץ…).
 2. אביזרים קלים וקומפקטיים – קחו לימי הקמפינג ציוד בעלי שימושים מרובים כמו למשל מעיל רוח מתקפל, דוחה יתושים, מנורה, גפרורים וכדומה.

  מאוורר תקרה לאוהל של-המותג קולמן. מחיר 329 שח. צילום יחצ.

 3. שמירה על גפרורים וחומרי בעירה – מומלץ לאחסן חומרים אלה במכלי פלסטיק ייעודיים או קופסאות אטומות, קשה להבעיר אש עם גפרורים רטובים.
 4. קודם כל נוחות – שימו דגש רב על נוחות נעלי ההליכה שלכם והתאמתם לכף הרגל. טיול רגלי קצר יכול להפוך למסע מתיש ומייגע כאשר אתם נלחמים בשלפוחיות כואבות בכף הרגל.
 5. שכבות הם שם המשחק – ביגוד אידיאלי ביציאה לטיול אוהלים הינו כזה אשר ניתן לקלפו או להלבישו ביתר קלות כאשר הטמפרטורה משתנה בחוץ .'שיטת הבצל' מאפשרת לקלף או להלביש את פרטי הלבוש בפשטות ומסייעת לתחושת נוחות מרבית והתמודדות עם טמפרטורת השטח בצורה הטובה ביותר.

  מגוון צידניות קשיחות של המותג קולמן. צילום יחצ

 6. אריזה בשקיות אשפה – מומלץ לארוז את הבגדים בשקיות אשפה אשר יסייעו בשמירת בגדים יבשים כאשר מזג האוויר בחוץ גשום או לח. שקיות אלה יכולות להוות בתום הטיול שקית אחסון לכביסה מלוכלכת או כמות נוספת של שקיות אשפה בעת הצורך.

  מקלחת שדה של המותג קולמן. מחיר 149 שח. צילום יחצ

 7. תכנון מקדים של תפריט ומצרכים לבישול –  מומלץ להביא מצרכים לבישול תוך מדידת הכמויות מראש. תכנון שכזה עשוי לחסוך לכם זמן, מקום במרחב וכסף. ארזו את המצרכים במכלים אטומים אשר יישמרו על טריותם בשטח. בזמן הבישול יש להוסיף את החומרים היבשים לסיר ולסגור עם מכסה, כך שכל המרכיבים יתערבבו יחד עד לבישול מקסימאלי.
 8. אל תשכחו תרמוס – תרמוסים מבודדים שומרים על טמפרטורת המשקה ומונעים כניסה של חרקים לתוכם. התרמוס ישמור על החום או הקור של המשקה וישדרג את חווית השתייה בעת השהייה בשטח.
 9. רחצת שטח – תשקיעו במקלחת שטח המחוממת באופן סולארי. המקלחת הקטנה הזו תשמש אתכם בעת המקלחת ובעת שטיפת הכלים כאחד.
 10. איתור ואיסוף של עצים להסקה לאורך הטיול –  לעיתים קשה להשיג עצי הסקה באזור המחנה ולכן כדאי טרם היציאה לשטח לאסוף מספר עצים שישמשו להסקה בעת הצורך.
 11. אל תשכחו לקחת נייר טואלט –  כל השאר הוא משני ביחס למצרך החשוב הזה.

והנה מספר טיפים שאתם כבר ממוקמים בשטח  :

 1. פתח אוורור – פתחו חלקית את החלון העליון באוהל שלכם. פתיחה שכזאת תמנע הצטברות של לחות ועובש ותכניס אוויר רענן  לחלל האוהל (בכל זאת, אתם בטבע!).
 2. הרחיקו מזון מקרבת חיות בר – מומלץ לתלות את מצרכי המזון על עץ סמוך שגובהו לפחות ארבעה מטרים. תליית המזון תבטיח שמירה של המצרכים מפני חיות הבר הנמצאות באזור. במידה ולא איתרתם אובייקט גבוה שכזה בקרבתכם, אחסנו את המזון שהבאתם בתוך מכוניתכם.  נוסף על כך, רצוי להימנע מהאכלת חיות בסביבת המחנה.
 3. התחשבו בסובבים אתכם – היו קשובים לאלה השוהים לידכם. במידה ויצאתם לשטח עם חיות המחמד שלכם, השתדלו להרחיק אותם מאחרים ולנקות אחריהם.
 4. מקמו את המחנה שלכם קרוב למקור מים – אך לא קרוב מידי. אספקה זמינה ​​של מים היא תנאי הכרחי לשהייה בשטח. מקמו את המחנה כ- 200 מטר ממקור מים קרוב, כך תייצר זמינות מרבית של מים אך גם מניעה של הצפה.
 5. שמרו על הניקיון – עם יציאתכם מאתר המחנה נקו את השטח בו שהיתם. השאירו את המחנה כאשר הוא נראה טוב יותר ממה שהוא היה כשהגעתם.

חג שמח וחופשה מהנה!

הטיפים באדיבות מומחי המותג Coleman בישראל

 

 

קולמן מציגים לקראת עונת הטיולים סדרת אוהלי בן רגע האוהלים מותאמים ל-4 עד 10 אנשים ובעלי מנגנון הקמה וקיפול מהירים תוך 60 שניות!

קמפינג משפחתי בחול המועד עם אוהל וציוד של המותג קולמן. צילום באדיבות קולמן

חברת ניין מוצרי צריכה, היבואנית הבלעדית של המותג Coleman בישראל, מציגה לקראת עונת הטיולים את סדרת אוהלי בן רגע. האוהלים בעלי מנגנון בפיתוח מיוחד של Coleman, המאפשר הקמה וקיפול מהירים בתוך 60 שניות.

האוהלים מתוכננים לעמוד גם בתנאי שטח קשים: שלדת האוהל משולבת מוטות פלדה העמידים ברוחות עד 65 קמ"ש. יריעות האוהל בעלות ציפוי  GUARD UV המגן על יושבי האוהל מנזקי חשיפה ממושכת לשמש, בנוסף למערכת ייחודית, ,WEATHER TECH המפחיתה חדירת מים. הגנה נוספת על האוהל מספקת טכנולוגיית RIP STOP, המונעת קריעה של היריעות במקרה של חתך קטן.

אוהלי סאנדום של המותג קולמן לחוף הים וטיולי קמפינג. צילום יחצ

נפחו הפנימי של האוהל מרווח מאוד, עם גובה עמידה מלא (למעט דגם 4 אנשים), ופתח עליון מקורה משאיר את האוהל מאוורר. כמו כן קיימים כיסים פנימיים לאחסון, שמירה וארגון הציוד ופתח ייעודי להכנסת כבל חשמל לתוך האוהל.

הסדרה כוללת אוהלים ל4, 6, 8 ו- 10 אנשים

מחירים:

אוהל בן רגע 4 אנשים: 1,199 ₪

אוהל בן רגע 6 אנשים: 1,599 ₪

אוהל בן רגע 8 אנשים: 1,999 ₪

אוהל בן רגע 10 אנשים: 2,299 ₪

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המתמחות ברחבי הארץ

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

 • האם אתם מקפידים להתרחץ בחופים מוכרזים בלבד?

  צפה בתוצאות

  Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות