כשהקומדיה פוגשת את העולם החרדי של ברוקלין בהצלחה רבה!

בראשון התקיימה ההצגה הראשונה של "קרקס של יהודים"- הצגה חדשה של תיאטרון חיפה בכיכובם של סיגלית פוקס, לירית בלבן, יעל לבנטל, שרון דנון, אייל רוזלס, יואב בר לב, רון ריכטר ו-ולדי פסחוביץ. האירוע התקיים בנוכחות בכירי התיאטרון.
צוות השחקנים משתחווה בסיום ההופעה. קרדיט צילום יואב איתיאל

מנהלת מכירות החוץ- גילת סלע, ממ וסגנית ראש העיר- חדוה אלמוג, מנהלת השיווק- מיכל הללי, ומנכלית התיאטרון ניצה בן צבי. צילום יואב איתיאל

הבמאית רוני ברודצקי והמנהל האמנותי של התיאטרון משה נאור. קריט צילום יואב איתיאל

פרופ' רבקה יהב, אשת ראש העיר, ישראל סביון, יור הדירקטוריון ומנהלת התיאטרון ניצה בן צבי. קרדיט צילום יואב איתיאל

בראשון התקיימה ההצגה הראשונה של "קרקס של יהודים"– הצגה חדשה של תיאטרון חיפה בכיכובם של סיגלית פוקס, לירית בלבן, יעל לבנטל, שרון דנון, אייל רוזלס, יואב בר לב, רון ריכטר ו-ולדי פסחוביץ. האירוע התקיים בנוכחות בכירי התיאטרון- ניצה בן צבי המנכ"לית, המנהל האומנותי משה נאור, מיכל הללי מנהלת השיווק, יו"ר הדירקטוריון- ישראל סביון ועוד, ואורחים נוספים: אשת ראש העיר- פרופ' רבקה יהב, ראש העיר לשעבר- עמרם מצנע, תת-אלוף במיל' חדווה אלמוג- ממלאת מקום וסגנית ראש העיר, ד"ר אסתי גולן- מנהלת קשרי חוץ בביה"ח רמב"ם, רעיה זומר טל- מנהלת ואוצרת ראשית של מוזיאון ינקו דאדא, דני נישליס- מנכ"ל רדיו חיפה, ישראל בן שלום- מנהל התאגידים של עיריית חיפה, הציירת החיפאית אהובה שרמן ועוד. "קרקס של יהודים"- המבוססת על ספרו עטור השבחים של הסופר היהודי אמריקאי נתן אנגלנדר "גלגול בפארק אווניו"-  היא קומדיה מלאת סטייל המתארת את חייהן של ארבע נשים בשכונה חרדית בברוקלין והקשיים איתם הן מתמודדות בקהילה הסוגרת מעליהן בצבעים של שחור ולבן. את המחזה כתבו דניאל כהן לוי ורוני ברודצקי, הבמאית והסופרת המוערכת אשר כתבה וביימה גם את הצגת המקור של תיאטרון חיפה "אקווריום" שזכה להצלחה רבה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם