מהפכה בתחום הצביעה הביתית!

חברת הצבע המובילה נירלט מציגה את iPaint פטנט עולמי מבית נירלט – מערכת צביעה חדשנית ומהפכנית המשנה את שיטת הצביעה הקיימת היום

IPAINT של נירלט צילום תמונה ארז בן שחר

לאחר שנים של צביעה בשיטה מסורתית ללא פריצת דרך, מהפכה בשוק הצבע – נירלט מציגה את iPaint, מערכת חדשנית בתחום הצביעה הביתית שתהפוך את תהליך הצביעה לחווייתי, נקי ומהיר יותר.

זהו, תשכחו מהלכלוך, מהבלאגן, מההתכופפויות למגשית, מכאבי הגב לאחר הצביעה, מהרולר עם הצבע המטפטף, כי בימים אלו נירלט מובילה מהלך פורץ דרך ומשיקה מערכת חדשנית לצביעת הבית בקלות, מהירות ויעילות.

מערכת ה- iPaintהינה מערכת אשר נישאת באמצעות מנשא על-גבי הגב (ממש כמו השלוקר מעולמות הטיולים והרכיבה על אופניים) ומכילה שקית צבע מוכן לשימוש. הצבע מוזרם מהשקית, באמצעות צינור, ישירות לרולר ייעודי אשר באמצעותו נצבע הקיר. כל רכיב במערכת הינו פיתוח ייחודי המיועד למערכת הנ"ל.

מערכת ה- iPaintשל נירלט הינה מערכת סגורה לצביעת קירותאשר תחליף את הרולר והמגשית המסורתיים ותאפשר לצרכן צביעה מהירה, נקייה, ללא טיפטופים, מה שיחסוך את כל הלכלוך והבאלגן סביב התהליך. המוצר החדש צפוי לשנות את תהליך הצביעה ובכך להפוך את תהליך הצביעה ממטלה לחוויה.

כחברה אשר מתמחה בצביעת הבית בחנה נירלט, טרום הפיתוח, את הצרכים ואת החסמים המונעים מהצרכנים לצבוע באופן עצמאי ובתדירות גבוהה יותר את הבית. מן המחקר עלה כי תהליך הצביעה נתפס בעיניהם כבאלגן: הצבע נשפך בהעברה מהדלי למגשית, הצרכן אינו יודע כיצד ואיך לדלל את הצבע, נדרש עיטוף החלל, הצרכן נדרש להתכופפויות רבות לטבילת הרולר במגשית, הצבע מטפטף במהלך הצביעה ויוצר לכלוך רב,  והתהליך כולו מאוד מסורבל. התוצאה היא שצרכנים נוטים לדחות את הצביעה. מסקרים שערכה נירלט בקרב צרכנים עולה כי תדירות הצביעה הממוצעת של הישראלים עומדת על בין 3-4 שנים. צרכנים הביעו רצון לרענן ולחדש את הבית בתדירות גבוהה יותר. צביעה היא הדרך המהירה והזולה לעשות זאת. אבל משימת הצביעה נתפסת כמסורבלת ומייאשת ולכן הנטייה היא לדחות  את הצביעה בפועל.

הפיתוח של iPaint נמשך למעלה משנתיים, במהלכן נבדק הפתרון ונוסה מאות פעמים עד אשר הצליחה נירלט להגיע למוצר אשר נותן מענה אמיתי, חדשני ומדויק לצרכן הפרטי. ה-iPaint צפוי לייצר שינוי משמעותי בשוק הצבע ולהפוך את צביעת הבית לפעילות DIY נוחה ונגישה.  iPaint מיועד לנשים וגברים אשר עד היום נמנעו מלצבוע את ביתם בעצמם או דחו את הצביעה בשל הקושי והבאלגן שבתהליך עצמו. כעת לנירלט פתרון מהיר, נוח ונקי יותר.

IPAINT של נירלט צילום אופיר אייב

מערכת ה-iPAINT החדשנית כוללת שקית צבע נירוקריל EXTRA מוכן לשימוש, הנישאת על הגב, ומחוברת לרולר בעזרת צינור ומופעלת ע"י משאבה אלקטרונית העובדת באופן אוטומטי, כשהמכלול יוצר מערכת סגורה המזרימה צבע באופן רציף ושאינו מטפטף.  מערכת ה-iPaint, למעט שקית הצבע, הינה מערכת רב פעמית. לצד שקית הצבע המתכלה, פותחה ערכה רב פעמית iPaint kit הכוללת: מנשא גב ארגונומי מותאם לנשיאת שקית הצבע, רולר ייעודי המכיל צינור ומחברים מהירים המתחברים לשקית הצבע ויוצרים מערכת סגורה, משאבה אלקטרונית חכמה הפועלת באופן אוטומטי ומזרימה אוויר לתא מיוחד בשקית היוצר לחץ ודחיפה של הצבע לצינור ולרולר. המשאבה מפעילה את עצמה אוטומטית בכל פעם שלחץ האוויר בשקית יורד. כמו כן, כוללת הערכה מוצרים משלימים, בהם: מגשית להנחת הרולר, מתאם למוט הארכה, סוללות ומתאם לשטיפה מהירה של המערכת. כל הרכיבים בערכה ניתנים לשימוש רב פעמי.

עודד פרנקל, מנכ"ל נירלט: "נירלט, כחברת צבע מובילה,  משיקה מהלך פורץ דרך הכולל פתרון מהפכני שישדרג באופן מהותי את שיטת הצביעה המסורתית ויגדיל את תדירות הצביעה ואת היקף השוק. מערכת ה-  iPaintמבית נירלט תקל משמעותית על תהליך הצביעה של הצרכן הפרטי ותספק לו חווית צביעה קלה, מהירה ונעימה לצד תוצאה איכותית. מערכת ה-  iPaint הינה פטנט עולמי חדשני ועל כן השקת המוצר בארץ הינה יריית הפתיחה. אנו מעריכים שקיים למערכת פוטנציאל גדול גם ברמה הבינלאומית".

לדברי שיר זכאי, סמנכ"ל שיווק נירלט: "כאשר בחנו לעומק את הצרכים של הצרכן הישראלי זיהינו כי חלק גדול מהצרכנים רוצים לצבוע את הבית בכוחות עצמם ואף מבינים שזו הדרך המהירה והזולה ביותר לשדרג את הבית, אולם נתקלים בחסמים של לכלוך ובאלגן ולכן בוחרים לדחות את הצביעה. הבנו שיש צורך בפיתוח אשר ייתן פתרון אמיתי לצרכנים בתהליך הצביעה עצמו וזו הסיבה שעמלנו לפתח מערכת מלאה. המהפכה שמייצרת מערכת ה- iPaint באה לידי ביטוי בכך שזו פעם ראשונה שהצרכן יכול לרכוש מערכת רב פעמית סגורה ומוכנה לשימוש המאפשרת לו לצבוע במהירות, בקלות, ללא מאמץ פיזי וללא לכלוך ובאלגן".

מהסקר עולה כי מרבית הצרכנים בוחרים בצבע הלבן או לבן עם נגיעות כצבע עיקרי לצביעת הבית. בהתאם, את המוצר ניתן להשיג בשבעה גוונים מוכנים לשימוש – לבן  extra white ולבן עם נגיעות.

שקית ה- iPAINT מכילה 4 ליטר של צבע אשר מיועד לצביעה של כ-52 מ"ר המספיק לצביעת חדר ממוצע.

מחיר מומלץ לצרכן: iPaint (שקית צבע) –  85₪

iPaint kit (ערכת צביעה רב פעמית) – מחיר מומלץ לצרכן 139 ₪ בתקופת ההשקה

להשיג בנקודות המכירה המובילות ורשתות DIY

IPAINT של נירלט צילום אופיר אייב

אודות נירלט

נירלט הינה קבוצה תעשייתית גדולה ומובילה בתחום הצבע והאיטום בישראל. נירלט, נמנית על קבוצת אינרום תעשיות בנייה. לנירלט מחזור מכירות של מעל 400 מיליון ₪ בשנה ומעסיקה כ-400 עובדים. נירלט מפעילה שני אתרי ייצור והפצה מרכזיים, בקיבוץ ניר עוז ובנתניה.

נירלט מובילה בחדשנות, באיכות ובשירות ומתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מגוון רחב של צבעים וציפויים המותאמים לפנים וחוץ הבית, לעץ ולמתכת, מוצרי תשתית לצביעה, צבעי תעשיה ומוצרי איטום. המוצרים משווקים בעיקר בשוק הישראלי וגם למדינות ברחבי העולם.

נירלט פועלת מול קהלים רחבים ומעניקה פתרונות מתקדמים ואיכותיים ללקוחותיה בשוק הפרטי, המקצועי, המוסדי והתעשייתי. בנוסף מפעילה מרכז שירות ייחודי לעיצוב בצבע, הממוקם בדיזיין סנטר בבני ברק.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות