בית ספר למקצועות היופי בקניון עזריאלי עכו

הסניף החדש ימוקם בקומת הרחוב של קניון עזריאלי עכו וישתרע על פני 360 מ"ר. המתחם יכלול ארבע כיתות מקצועיות ללימוד: איפור מקצועי, החלקות שיער, עיצוב שיער ותסרוקות כלה וערב, טיפולי פנים, עיסויים, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור ועוד. חלק מהקורסים מוכרים בהכשרה מקצועית בפיקדונות לחיילים משוחררים. את קורס לימודי האיפור המקצועי מעביר צורי לתלמידיו באופן אישי.
רפאל בולניק מנכל עזריאלי עכו

מאפר העל איציק צורי והבעלים של מותג האיפור; 'אמה מילאנו" פותח בית ספר למקצועות היופי בקניון עזריאלי עכו מקבוצת קניוני עזריאלי, בהשקעה של מיליון וחצי שקלים.

הסניף החדש ימוקם בקומת הרחוב של קניון עזריאלי עכו וישתרע על פני 360 מ"ר. המתחם יכלול ארבע כיתות מקצועיות ללימוד: איפור מקצועי, החלקות שיער, עיצוב שיער ותסרוקות כלה וערב, טיפולי פנים, עיסויים, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור ועוד. חלק מהקורסים מוכרים בהכשרה מקצועית בפיקדונות לחיילים משוחררים. את קורס לימודי האיפור המקצועי מעביר צורי לתלמידיו באופן אישי.  

איציק צורי צילום יחצ

צורי, בן 39 נשוי ואבא שני ילדים, תושב עכו, בעל ניסיון עשיר של יותר מעשור בניהול מכללות מקצועות היופי, בוגר הפקות אופנה וטלוויזיה ונמנה על מרצי האיפור המובילים בארץ.  לצד צורי, ניצבים מיטב המרצים אשר מביאים עמם טכניקות ייחודיות ושיטות לימוד חדשניות וטרנדיות.

עבור צורי זו התגשמות של חלום בדרך לעוד יעדים עסקיים שהוא מתכנן בקרוב. לדבריו בית הספר המקצועי יהיה טרנדי ומוביל את כל  המגמות בעולם היופי ושימוש בטכניקות החדישות בעולם. 

איציק צורי: "עבורי זו הגשמת חלום. מעולם לא עזבתי את עכו עבור אף אחד, גם בשנים בהם נסעתי בכל בוקר ברכבת לעבודה בתל אביב. כעת מגיעים מידי יום מאות תלמידים ברכבת לעכו. הקהל בכל הארץ  מאמין במותג שבניתי לאורך השנים, והבחירה בקניוני עזריאלי מעמידה אותנו בשורה אחת עם כל רשתות האופנה המצליחות ביותר בשוק הישראלי. זה בהחלט  הישג עבורי".

מנכ"ל קניון עזריאלי עכו רפאל בולניק: "קניון עזריאלי עכו הוא עוגן העסקים הראשי בעיר, הנמצא בסמיכות לתחנת הרכבת. אנו רואים יתרון משמעותי בכניסתו של איציק צורי לקניון וחשיפה לקהל חדש מכל הארץ, המגיע ללימודים מקצועיים בתחום היופי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם