"את הרעיון של החומוס שלנו לקחנו והעתקנו למרכז קסטרא המדהים ואת הטעם והאווירה לא נחליף לעולם. הסניף יהיה פתוח כל ימות השבוע ובסופי שבוע גם. תגיעו!"

חומוס דובנוב 26 שהתחיל לפני 5 שנים כחומוסייה קטנה ברמות רמז כסניף ראשון מבית חומוס אליהו ומשם במהלך השנים עבר לעצמאות כחומוסייה ייחודית פותח סניף חדש בקסטרא.
דובנוב 26. חומוס חדש בקסטרא. יחצ

תגידו מזל טוב לאבירם גילית ואמיר שפותחים בשותפות את חומוס דובנוב 26 במרכז קסטרא בחיפה. אז יצאנו בשבילכם כדי להבין במה מדובר והאם חומוס דובנוב 26 המקורי שהפך למוסד יהיה אותו הדבר גם בקסטרא…

אבירם, מזל טוב, מחכים בכיליון עיניים?

חומוס דובנוב 26 קרוי על שם הסניף הראשון שלנו הממוקם ברחוב דובנוב 26. חומוס דובנוב 26 התחיל לפני 5 שנים כחומוסייה קטנה ברמות רמז כסניף ראשון מבית חומוס אליהו ומשם במהלך השנים עברנו לעצמאות כחומוסייה המאגדת בתוכה עיצוב שונה שילוב של מזרח רחוק עם דרום אמריקה ומוסיקה וכבוד למארלי וכמובן חומוס חם משחתי המוגש עם פיתות ממאפיה ביתית חריף עם שום לימון טרי כל יום פול מיוחד פטריות טריות ושקשוקה טרייה. יש גם חומוס בשר מעדן אמיתי עם קצת טחינה לימונית מעל. המוסיקה איכותית מתנגנת חזק, את כל החבילה לקחנו והעתקנו למרכז קסטרא המדהים ואת הטעם והאווירה לא נחליף לעולם. הסניף יהיה פתוח כל ימות השבוע ובסופי שבוע גם.

ניצן מרסיאנו, מנכ"לית הקסטרא, ממשיכים להתפתח?

אני מתרגשת לקראת החומוסייה החדשה אצלנו בקסטרא. דובנוב. זה לא רק חומוס מעולה זה גם אווירה!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם