'נפגשים' עם חני נחמיאס

פרויקט נפגשים מציע מגוון רחב של סדנאות, הרצאות מעשירות, פעילויות מהנות ותכנים במגוון נושאים. התכנים מועברים באמצעות מרצים מובילים, בניהם: יאיר ניצני, מיכל צפיר, יובל אברמוביץ'. כמו כן, מתקיימות פעילויות לילדים – חיפזון וזהירון, ילדוגא'ז, הבאגיס ומומחים מהבנק מרצים על מגון תחומים פיננסים בניהם: משכנתא, פנסיה, שוק ההון, חסכונות ועוד.
חני נחמיאס, אהובת הילדים, הגיעה לסניף קריית אתא – מזרחי טפחות, להרצאה מיוחדת במסגרת 'נפגשים'

במסגרת פעילות "נפגשים במזרחי טפחות", הגיעה נחמיאס להתארח בסניף בנק מזרחי טפחות בקריית אתא והציגה בו את ספרה החדש.

סניף הבנק היה מלא במשפחות שהגיעו לשמוע על אחיהם הקטן של שיר ואיתי, לו יש יום הולדת, והדילמה שלהם כשהם רוצים לקנות לו מתנה והכיצד היא תמומן.

הילדים השתתפו והתנסו בתפקידו של הכסף בחיינו, הבינו מדוע חשוב לחסוך ועל "בחירות כלכליות" שאנחנו עושים בגיל צעיר.

חני נחמיאס ואבישי רביד מנהל תחום שירותי בנקאות קרדיט: יח"צ

פרויקט נפגשים מציע מגוון רחב של סדנאות, הרצאות מעשירות, פעילויות מהנות ותכנים במגוון נושאים. התכנים מועברים באמצעות מרצים מובילים, בניהם: יאיר ניצני, מיכל צפיר, יובל אברמוביץ'. כמו כן, מתקיימות פעילויות לילדים – חיפזון וזהירון, ילדוגא'ז, הבאגיס ומומחים מהבנק מרצים על מגון תחומים פיננסים בניהם: משכנתא, פנסיה, שוק ההון, חסכונות  ועוד.

הפרויקט  מתקיים ב- 25 סניפים ברחבי הארץ, שהופכים למקום מפגש חוויתי ומהנה, שבו יוכל כל אחד למצוא הרצאה ופעילות שמעניינות אותו.

הפעילויות וההרצאות מפורסמות באתר מזרחי טפחות ופתוחות ללקוחות כל הבנקים, ללא עלות, כל מה שצריך לעשות הוא להירשם להרצאות במקום המיועד לכך באתר הבנק או במוקד טלפוני 077-6004060

לפרטים ולהרשמה www.mizrahi-tefahot.co.il/nifgashim


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם