הכניסה לאבות בלבד

המרכז להורים צעירים, "חורב 14", יקיים במהלך חודש אוקטובר פעילות ללא תשלום, אשר תוקדש לאבות בלבד

משיחה פתוחה עם רן שריג על מקומו של הגבר במשפחה המודרנית ועד לערב היכרות עם עולם הבירה. צילום: מרכז "חורב 14"

במהלך חודש אוקטובר יתקיים במרכז להורים צעירים, "חורב 14", המנוהל על-ידי "רשות הנוער" של עיריית חיפה, "חודש אבות", במסגרתו יוכלו אבות חיפאיים לבלות במרכז זמן איכות עם התינוק בפעילות ספורטיבית "בייבי ג'ים", לקבל הצצה לעולם הבירה, לשמוע הרצאה בנושא "הולדתו של אב", שתעסוק בין היתר באירוע הלידה, כאקט מכונן בזהותו החדשה של הגבר, וביחסים עם בת הזוג, לשוחח בשיחה פתוחה עם התסריטאי והסופר רן שריג על נישואים וגירושים, על הקשר בין חיים לכתיבה, בשילוב קטעים מהסדרות אותן כתב: "רמזור", "מחוברים" ו"מסובך" (להרצאות אלה בלבד ניתן יהיה להגיע עם בנות זוג) וכן לשמוע על סיטואציות שונות שנתפסות לעיתים בעיני הגברים כ- 'game over' , בהם יוכלו לדבר על מה שעובר עליהם או לפחות לשמוע שהם לא לבד.

הפעילויות שיתקיימו במרכז ניתנות בחינם להורים צעירים תושבי חיפה, ובהרשמה מראש.

במרכז, המיועד להורים צעירים ולאלו שבדרך,  מתקיימות לאורך השנה פעילויות מגוונות, הרצאות וסדנאות במגוון תחומים: הדרכות הורים, פעילויות בוקר לנשים בחופשת לידה ולתינוקות, מפגשים בנושא כלכלת משפחה, סדנאות תזונה, ערבי סטנד-אפ ועוד.

מיקי ליבוביץ', מנהל רשות הנוער בעיריית חיפה: "הרעיון לקיים את "חודש האבות" נבע כתוצאה מהשינויים שחלו באבהות בשנים האחרונות. ניתן לראות כיום מגמה של  אבות מעורבים יותר, נוכחים יותר שמתמודדים לעיתים עם לא מעט סוגיות הקשורות גם בגידול הילדים, והאיזון שבין זוגיות וקריירה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה