בלעדי – לפני דקות נתפס על חם "ליצן מפחיד" בפארק איינשטיין בקריית מוצקין ונעצר על ידי השיטור העירוני. מדובר בנער בן 15 מחליסה בחיפה

צפו בתמונת המעצר הדרמטי של הצעיר שהתחפש ל"ליצן מפחיד" וארב להולכי הרגל בפארק איינשטיין בקריית מוצקין. בזכות עירנות אנשי המוקד שהבחינו בו במצלמות והזעיקו את השיטור העירוני, אותר ונעצר הצעיר
 

המעצר הדרמטי של הנער בפארק איינשטיין. צילום: מוקד מוצקין

לפני דקות אחרות במבצע משולב בין אנשי המוקד העירוני בקריית מוצקין ושוטרי השיטור העירוני במוצקין, הצליחו ללכוד צעיר שהתחבא בין הצמחייה בפארק איינשטיין כשעליו מסיכת ליצן ובידו פנס שוקר, מדובר בנער חיפאי בן 15 משכונת חליסה שמוכר מתקרית אחרת. מדובר בצעיר שניסה לחקות את תופעת "הליצן המפחיד" ולארוב להולכי רגל בפארק במטרה להפחיד אותם.

מעצר הנער בן ה-15 מחליסה הגיע בזכות שיתוף פעולה של המוקד העירוני בקרית מוצקין יחד עם השיטור העירוני וסיור זבולון. תפס צעיר מחיפה, שהיה מחופש במסכה מפחידה ובידיו פנס שוקר. הוא נתפס בפארק אריק איינשטיין. בסיוע שוטר מתפ"א בחופשה החשוד מוכר מאירועים קודמים במתחם ויקטורי ואף הורחק מהמקום על ידי קצין תורן בעבר. הקטין בן 15 משכונת חליסה, מעוכב לתחנה.

אנשי המוקד העירוני הבחינו בו כשהוא מתבא בפארק באמצעות מצלמות האבטחה הנמצאות בפארק איינשטיין. אנשי המוקד מייד הודיעו על כך לאנשי השיטור העירוני וסיור זבולון שהגיעו במהירות לפארק ועצרו את הצעיר כשברשותו המסכה.

רק אתמול, בעקבות תופעת "הליצנים המפחידים" שהולכת ומתפשטת בארץ, הורים רבים הציפו את המוקד העירוני בקריית מוצקין בקריאות מבוהלות על כך שילדיהם חיים בפחד מה"ליצנים המפחידים".

המסיכה והפנס שוקר שנמצאו על הנער בן ה-15 שנעצר. צילום: מוקד מוצקין

בעקבות כך, הנחה ראש העיר, חיים צורי, את השיטור העירוני במוצקין ואת יחידת האכיפה העירונית להגביר את העירנות לגבי התופעה ולא לאפשר לאיש  להטיל אימה ברחבי העיר. עוד הוחלט, כי מצלמות המוקד העירוני יתמקדו בשעות הערב ביתר שאת בפארקים העירוניים.

ואכן הנחיות אלו נשאו פרי הערב עם מעצרו של הצעיר שהתחפש ל"ליצן מפחיד" וארב להולכי הרגל בפארק איינשטיין.

נמשיך לעדכן בנושא…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות