עורכת הדין הפליליסטית שתרמה רבות עבור נשים וחלשים, סיגלית אלאנדרי, הלכה לעולמה באופן פתאומי והותירה רבים המומים. "הייתה עם לב ענק ונתינה לאין קץ"

עו"ד סיגלית אלאנדרי מקריית ביאליק הלכה לעולמה אתמול בצורה בלתי צפויה והותירה רבים המומים. מספרים על אישה עם נתינה גדולה לזולת ולחלש, שהייתה חריגה בנוף עורכי הדין הפליליסטים באזור חיפה והקריות
 

עו"ד סיגלית אלאנדרי ז"ל. בנה מייקול נפרד: "האהבה הכי גדולה של החיים שלי". צילום: פייסבוק

עו"ד סיגלית אלאנדרי מקריית ביאליק הלכה לעולמה אתמול באופן מפתיע, כתוצאה מדלקת קרום המוח שתקפה אותה באופן אגרסיבי בימים האחרונים.

מותה הפתאומי הותיר רבים שהכירו אותה ואת פועלה כואבים והמומים, היות ומדובר באישה שלפי רבים תרמה רבות לחלשים ולאנשים במצוקה, מעבר לעיסוקה בעורכת דין פליליסטית מוערכת.

סיגלית אלאנדרי ז"ל חיה במשך שנים באיטליה וחזרה לפני מספר שנים ארצה. בגיל יחסית מאוחר, -36, היא החליטה ללכת ללמוד משפטים, ומאז היא עשתה לה שם כעורכת דין פליליסטית באזור חיפה והקריות עם לב גדול ועם נתינה, גם מחוץ לעבודתה לחלש.

היא הייתה חברה ב"כוח הנשי הצפוני" ומותה הפתאומי, כהיא משאירה אחריה את בנה היחיד מייקול, הותיר רבים בהלם.

רבים מעידים על עורכת דין מהמעלה הראשונה שלא שכחה מעולם להיות בן אדם תומך, רגיש לזולת ולעזור לחלשים מחוץ לעבודתה.

עדות על כך אפשר לראות בדברים שכתבה עליה עורכת הדין הדס צור: "לפני 6 שנים בערך הייתי בהריון עם התאומים שלי. בשלבים המתקדמים כבר הייתי ממש כבדה וגדולה. באחד הימים הלכתי לי על המדרכה במקום דיי מרכזי והומה בקריות.. נתקלתי באיזה אבן עקומה ונפלתי על הבטן. מרכז הכובד הוא כזה שלא משנה כמה כח יש בידיים או ברגליים פשוט אי אפשר לקום. אנשים חלפו ולא הושיטו יד מכוניות חלפו, האטו ולא עזרו.. לא האמנתי שזה קורה!! כמה דקות ארוכות ואני כבר בוכה בחוסר אונים מוחלט. פתאום עצרה מונית, ממנה יצאה בריצה מלאך בשיער זהוב הרימה אותי הושיבה אותי נתנה לי בקבוק מיים. התעקשה שאני עכשיו אטוס למיון לוודא שהכל בסדר. השאירה כרטיס ביקור והלכה.
למחרת בבוקר שיחת טלפון ממספר לא מוכר. המלאכית השיגה אותי (אין לי מושג איך ידעה את שמי בכלל) ובדקה שהלכתי למיון ושאלה לשלומי.
המלאכית הזו, הפכה לחברה.
המלאכית הזו היום עלתה לשמיים. והלב כואב".

באופן בלתי נתפס כתבה אלאנדרי ז"ל עצמה לפני כמה שבועות על חברה טובה שלה שתכננה תוכניות לעתיד בקריירה ולפתע התקשרה אליה לאלאנדרי ובישרה לה כי התגלה אצלה סרטן. אלאנדרי כתבה: "כשאתה מתכנן תוכניות לעתיד…ואז..". ולא ידעה שלמעשה חזתה מה שעומד לקרות לה עצמה.

בנה היחיד והאהוב מייקול כתב על אמו: ""הדמעות לא יפסקו לעולם אך בצער רב וביגון אני מודיע על לכתה של אמי סיגלית אלאנדרי המלכה שלי האהבה הכי גדולה של החיים שלי מאיתנו לעולם האמת בטרם עת היא בדרכה לגן העדן הקדוש".

הלווייתה של סיגלית אלאנדרי תערך היום (יום שני) בשעה 16.00 בבית העלמין של צפת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות