"חגיגה של סולנים צעירים"

אנסמבל סולני תל אביב פותח את עונת המנויים 2018-2017 בקונצרט חגיגי ע"ש אסתר בלשה עם שלושה סולנים ישראליים צעירים, מצטיינים ומבטיחים.

מוחמד אלשייך קרדיט צילום לארה אלשייך

כחלק מהאג'נדה החינוכית של האנסמבל ומנהלו המוסיקלי ברק טל ישולבו בקונצרט פתיחת העונה, כמיטב המסורת, מוסיקאים צעירים עטורי פרסים: הפסנתרן מוחמד אלשייך ינגן את הקונצ'רטו לפסנתר ק.449 של מוצרט, הפסנתרנית עדן לורנצן תנגן  את הקונצ'רטו לפסנתר ברה מינור של באך, והכנרת ליר וגינסקי תבצע וריאציות על נושא מקורי לכינור ותזמורת של וינייאבסקי.

כמו-כן תבוצע בבכורה עולמית יצירתו החדשה של זיו קוז'וקרו, חמש נגינות ביניים למיתרים, אשר נכתבה בהשראת זמני המשחקים מלאי הדימיון של ילדיו הקטנים של קוז'וקרו..

חיפה: מוצ"ש, ה- 21 באוקטובר, מרכז רפפורט , שעה 20:30,

עונת הקונצרטים 2017-2018
של אנסמבל סולני תל אביב, בניהולו המוסיקלי של ברק טל, תיפתח בקונצרט "חגיגה של סולנים צעירים" ע"ש אסתר בלשה, ב-21 באוקטובר (חיפה) וב-22 באוקטובר (תל אביב) .

כחלק מהאג'נדה החינוכית של טל והאנסמבל, ישולבו בקונצרט כמיטב המסורת אמנים צעירים עטורי פרסים: הפסנתרנים מוחמד אלשייך בן ה-14 מרמאללה , שיבצע את קונצ'רטו לפסנתר ק. 449 של מוצרט, ועדן לורנצן,  בת ה -17 שתנגן את הקונצ'רטו לפסנתר ברה מינור של באך, והכנרת בת ה- 13 ליר וגינסקי שתבצע עם האנסמבל וריאציות על נושא מקורי של ויניאבסקי.

עדן לורנצן קרדיט fabio boschi

כמו כן, תבוצע בבכורה עולמית היצירה חמש נגינות ביניים למיתרים של זיו קוז'קרו אשר נכתבה בהשראת זמני המשחקים מלאי הדימיון של ילדיו הקטנים של קוז'וקרו. כל פרק מכיל מספר אלמנטים מוסיקליים קבועים (קבוצות צלילים, מוטיבים, פיגורציות ריתמיות, התייחסות לטמפו ולתחושת הפעמה ועוד), ועוסק בנוכחותם או בהיעדרם של האלמנטים הללו באופן ״מישחקי״. כמה מהאלמנטים מופיעים לאורך כל חמשת הפרקים אשר מנוגנים ברצף, האחד אחרי השני.

היצירה שתפתח את הקונצרט ותוקדש לזכרה של אסתר בלשה היא הכריזנטמות לתזמורת מיתרים של פוצ'יני

"האנסמבל מטפח סולנים צעירים מצטיינים במשך השנה באופן קבוע" אומר ברק טל מנהלו המוסיקלי של האנסמבל ומוסיף, "רק בשנה האחרונה קיימנו מספר קונצרטים עם סולנים צעירים בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה (שטריקר) ובמרכז למוסיקה ברעננה, ובשנה הבאה צפויים קונצרטים דומים גם במרכזי מוסיקה נוספים ברחבי הארץ. בפרוייקטים אלה אנחנו מדריכים את הסולנים הצעירים ב'נגינה עם תזמורת' ועבודה עם המנצח. בחזרות עם התזמורת, אנו מסייעים להם להבין את תפקידם ומקומם כסולנים עם תזמורת. בעונת הקונצרטים שעברה הצגנו לראשונה סולנים צעירים גם בקונצרט בסדרה למנויים, ולאור ההצלחה של אותו קונצרט החלטנו להפוך זאת למסורת ולהקדיש את קונצרט פתיחת העונה ע"ש אסתר בלשה לסולנים ישראלים צעירים מצטיינים". שילוב הסולנים הצעירים מביא להצלחה גדולה ולקהל רב ומגוון בקונצרטים, מדגיש טל.

הסולנים המשתתפים בקונצרט רשמו מאחוריהם הישגים מרשימים למרות גילם הצעיר: מוחמד אלשיך  בן ה -14 המתגורר ברמאללה, זכה עד כה בפרסים רבים ביניהם הפרס הראשון בתחרות שופן הבינלאומית לפסנתרנים צעירים באסטוניה (2016), בתחרות הפלסטינית הראשונה למוסיקה של קרן ברנבוים-סעיד (2016) ובתחרות הווירטואלית לפסנתר של וילָהֶרמוזה, מקסיקו (2016). הופיע בקונצרטים, פסטיבלים וברסיטלים בארץ ובחו"ל. עדן לורנצן  בת ה -17, לומדת כיום עם פרופ' ויקטור דריביאנקו ועם הגב' נטשה טאדסון. זכתה בפרסים רבים ביניהם בפרס משרד התרבות והספורט (2017), בפרס הראשון בתחרות הבינלאומית הראשונה ע"ש קרל אדלר (שטוטגרט, 2014) ובתחרות הקונצ'רטו בפסטיבל בקונטיקט, ארה"ב, שבעקבותיו ניגנה קונצ'רטו של מוצרט עם תזמורת הווירטאוזים של קונטיקט. כמו כן, כן זכתה בתחריות ארציות ביניהן האמן הצעיר של "קול המוסיקה". בקיץ האחרון השתתפה בפסטיבל טנגלווד בבוסטון במלגה מלאה.

ליר וגינסקי בת ה-14, לומדת מזה 4 שנים באוניברסיטה לאומנויות של ברלין אצל פרופ' לציטה הונדה-רוזנברג. זכתה בפרסים רבים ביניהם הפרס הראשון בתחרות הבינלאומית

תמונה ליר וגינסקי צילום jan kulke

"הפרס הגדול לווירטואוזים" (זלצבורג, 2016), בפרס השלישי בתחרות הכינור הבינלאומית "פגניני הצעיר" (פולין, 2017) ופעמים אחדות בפרס הראשון והשני בכינור ובמוסיקה קאמרית בתחרויות למוסיקאים צעירים בגרמניה.  כבר בגיל 9 הופיעה כסולנית עם תזמורת הקונסרבטוריון של גבעתיים, הוזמנה לנגן עם הקמראטה המבורג  ועם התזמורת הקאמרית Unter den Linden . מופיעה בקביעות עם אנסמבל LGT Young  Soloists ברחבי אירופה וכן בישראל, בסינגפור, בהונג-קונג ובאבו דאבי והקליטה עמם לחברת סוני. השנה תנגן עמם כסולנית בסיורים באירופה ובאסיה ותקליט שוב לחברת סוני.

בעונת הקונצרטים החדשה 2017-2018 יבצע אנסמבל סולני תל-אביב תוכנית עשירה ומגוונת המשלבת בין שתי הסדרות המצליחות "הסדרה הקלאסית" ו"קצת אחרת"- ובהן תכניות מרתקות עם סולנים מובילים מהארץ והעולם, יצירות בעיבודים חדשים, בכורות עולמיות וקונצרטים שמפגישים בין עולמות מוסיקליים שונים לבין מוסיקה קלאסית אהובה. בתכנית הקלאסית יתארחו העונה בין היתר, הפסנתרן הבינלאומי איתמר גולן ואשתו הפסנתרנית נטסוקו אינווה מיפן, הכנריות האמריקניות רייצ'ל ברטון פיין ואליזבת' באסוף דארקיה, הוויולן אלכסיי לודוויג מרוסיה. בסדרה "קצת אחרת", יתקיימו קונצרטים עם טוויסט רענן, ביניהם "כנר על הגג" עם החזן שי אברמסון, הכנר האסטוני האהוב אנדרס מוסטונן שישוב לשתף פעולה עם האנסמבל, עם כינור חשמלי ולהקתו "מוסטונן ארט ג'אז", זמרת הסופרן קלייר מגנאג'י, מקהלת מורן ואחרים.

קונצרט פתיחת העונה ע"ש אסתר בלשה
חגיגה של סולנים צעירים

מנצח: ברק טל

סולנים:
עדן לורנצן – פסנתר
מוחמד אלשיך – פסנתר
ליר וגינסקי – כינור

פוצ'יני: כריזנטמות לתזמורת מיתרים
באך: קונצ'רטו לפסנתר ברה מינור
זיו קוז'וקרו: יצירה חדשה
ויניאבסקי: וריאציות על נושא מקורי לכינור ותזמורת
מוצרט: קונצ'רטו לפסנתר ק.449

מועדי הקונצרט ופרטים לרכישת כרטיסים:

חיפה, אודיטוריום רפפורט:  מוצ"ש 21.10.2017 בשעה 20:30. מחיר כרטיס: 105-116 ₪.

טלפון להזמנות 04-8363804 

כרטיס: 125-140 ₪. טלפון להזמנות: 054-6934439 ניתן לרכוש כרטיסים גם באתר:  www.soloists.co.il

אנסמבל סולני תל אביב-קרדיט ניר פרץ

זיו קוז'וקרו זוכה פרס ראש הממשלה לקומפוזיטורים לשנת 2015, הינו מלחין, מנצח ומעבד. בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים שם השלים בהצטיינות תואר שני הן בקומפוזיציה והן בניצוח. כמנצח – הופיע עם הסינפונייטה הישראלית ב"ש, הקאמרית הישראלית, הסימפונית-חיפה, הפילהרמונית של בוטושאן ברומניה, סימפונט רעננה, הסימפונית אשדוד, הקאמרית הקיבוצית-נתניה, אנסמבל מיתר, אנסמבל זמרי מורן ועוד. כמו כן, ניצח על הקלטות רבות בשדה המוסיקה הפופולרית ושיתף פעולה עם בכירי האמנים בארץ. כמלחין וכמעבד כתב עבור אנסמבלים ותזמורות רבות ויצירותיו בוצעו בארץ ובעולם במסגרות כגון פסטיבל MATA למוסיקה עכשווית בניו יורק, פסטיבל Young Euro Classic  בKonzerthaus בברלין, פסטיבל ISCM  האירופאי, פסטיבל ACL האסיאתי, "חג המוסיקה הישראלית", פסטיבל "צלילים במדבר", "תחרויות האביב", "פסטיבל קול המוסיקה בגליל העליון" ועוד. זיו קוז׳וקרו נמנה על סגל המורים באקדמיה למוסיקה בירושלים ומכהן כחבר מועצה באיגוד הקומפוזיטורים הישראלי.

ברק טל, המייסד והמנהל המוסיקלי של אנסמבל סולני תל-אביב משנת 2001 הופיע על בימות מרכזיות בעולם, בפסטיבלים בינלאומיים מרכזיים ובשידורי רדיו וטלוויזיה רבים בארץ ובאירופה. כמנהל מוסיקלי של האנסמבל, טל שיתף פעולה עם גדולי הסולנים הבינלאומיים, וכמנצח אורח הופיע עם מרבית התזמורות בארץ כולל הפילהרמונית הישראלית, וכן עם תזמורות בגרמניה, באוסטריה, בצ'כיה, ברוסיה, בפולין, באסטוניה, בפינלנד, בקוריאה ועוד.
בשנת 2012 מונה ברק טל למנהל המוסיקלי של מקהלת זמרי קולגיום, תפקיד בו כיהן במשך כשנתיים.
ברק מקדיש מזמנו גם לעבודה עם מוסיקאים צעירים ולחינוך מוסיקלי, כמנצח של תזמורות צעירות.

אסתר בלשה ז"ל, הייתה פסנתרנית, מחנכת ומורה לפסנתר שגידלה דורות של מוסיקאים צעירים ופעילה רבות בחיים המוסיקליים בארץ ובמיוחד בחיפה עיר מגוריה. בין תלמידיה היו ברק טל, המנהל המוסיקלי של האנסמבל, וכמה מנגני האנסמבל. האנסמבל מנציח את זכרה של בלשה בכל שנה בקונצרט פתיחת העונה, כאשר פסנתרן ישראלי מופיע כסולן בקונצרט. בין הפסנתרנים שהופיעו בקונצרטים ע"ש אסתר בלשה נמנים אלון גולדשטיין, ירון קולברג, סיון סילבר וגיל גרבורג, בנימין הוכמן, ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • סוגרים את החודש עם הילדים ב-BIG צ'ק פוסט

  היום יום שני ב 17:30 מצטרפים נסיכה היפיפייה בהצגה לכל המשפחה- סינדרלה,  יום רביעי ב-17:30 מגיעים לשעת סיפור עם גלידה וקפה במתנה ממול לסטימצקי, הכניסה חופשית והפעילויות ללא תשלום
 • חופש גדול בחוצות המפרץ אאוטלט

  הפעלת אוזניות אינטראקטיבית ומגוון מופעים והצגות- הכניסה להצגות והמתקנים חופשית- ללא תשלום!
 • גאוות המפרץ

  התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוסיקה ירושלים, חוזרת לבמות בקונצרטי קיץ חגיגיים וסוחפים בחיפה
 • הפקת ספר 85 שנה למועדון רוטרי חיפה

  השבוע נערכה ישיבה לסיכום שנת הפעילות של מועדון חיפה. השנה חגג המועדון 85 שנות פעילות מפוארת בעיר חיפה. לרגל חגיגת ה 85 הפיק המועדון ספר יובל המסכם 85 שנות היסטוריה ופעילות של המועדון
 • רוטרי חיפה המועדון המצטיין בישראל ובאזור

  בטקס חגיגי של החלפת נגידי רוטרי ישראל שנערך אמש בהרצליה השתתף גם אורח הכבוד נשיא רוטרי העולמי מר בארי ראסין. באירוע זה הוענק פרס האזור למועדון רוטרי חיפה
 • חודש הספר העברי

  קניון עזריאלי חיפה חוגג את חודש הספר העברי עם יריד מבצעים ברשת סטימצקי וצומת ספרים ומשעות סיפור מוסיקליות לקטנטנים
 • גרנד - זה כל הסיפור

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר עורך לכבוד שבוע הספר הישראלי פעילויות מיוחדות לכל המשפחה בתאריכים: 10.6 ו-12.6, בשיתוף עם רשת "צומת ספרים".
 • קניון עזריאלי חיפה "לובש לבן"

  קניון עזריאלי חיפה מזמין את לקוחותיו לחגיגת שבועות ססגונית וייחודית המציעה מטעמים של מיטב תוצרת הארץ
 • שבועות במוזיאון ינקו-דאדא, עין הוד

  בחג השבועות 9.6.19 תתקיים ההצגה "ילד בוץ" של תיאטרון הקוקיה, פעילות לילדים ולכל המשפחה ב"מעבדאדא" ובמהלך כל היום יתקיימו סיורים בכפר מלווים בסיפורים.
 • ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת, בספורטן חיפה!

  אם אתם ישראלים בכל המובנים ומתים על תוצרת הארץ זה בדיוק הפסטיבל אותו אתם ממש לא רוצים לפספס! 
 • חוגגים שבועות בחוצות המפרץ

  חוגגים שבועות לכל המשפחה – בחוצות המפרץ מגוון מופעים, מתנפחים, מתחם סדנאות יצירה, מתחם ביוטי הכולל איפור, קעקועים וצמות ועוד.. הכניסה לפעילויות – ללא תשלום
 • מבקרים בגרנד בחג הביכורים

  עופר גרנד קניון חיפה – מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחוויית ניחוחות וטעמים לכבוד החג הכי חגיגי בשנה! האירוע יתקיים בימים רביעי עד שישי, 5-7.6, בחסות חנות המעדנים והדליקטסים באשר פרומז'רי.
 • סופשבוע של אופרה

  גם בקיץ הקרוב חוזרת האופרה הישראלית לעכו לסוף שבוע של מוסיקה שיתקיים, זו השנה השישית, במצודה הצלבנית של העיר עכו
 • "שפים קטנים" בהשראת סיפורים גדולים

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך מדי יום שלישי סדנאות בישול בריא לילדים:  "שפים קטנים", בהנחיית הצוות המקצועי של "מבשלים עם תמי".
 • שישי Live במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, יערוך בימי שישי, במהלך חודש יוני,   במופעי  שישי Live .
 • מופעים והצגות קיץ במתחם חוצות המפרץ

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ,  בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  מציע בימי שבת, בחודש יוני מופעים והצגות לילדים ולכל המשפחה.  
 • תערוכת "דרכים נעצמות"

  אירוע מיוחד בתערוכת "דרכים נעצמות" שמוקדשת ליצירתו של שלומי שוורצברג במוזיאון ינקו דאדא
 • פסטיבל היין חוזר לחיפה

  לאחר ההצלחה לה זכה בשנים האחרונות פסטיבל היין המסורתי ובתזמון מושלם לחג השבועות, חוזר בתאריכים 5-6.6 הפסטיבל אל חיפה ואל רחבת גן האודיטוריום המקסימה.
 • ערב התרמה לעמותת ימין סעד

  עמותת "ימין סעד" תומכת ומלווה ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם מחיפה והקריות.
 • של מי החיים האלה

  אחת ההצגות המצליחות בשנות השבעים בלונדון ובברודווי ועובדה גם לסרט קולנוע בכיכובו של ריצ'ארד דרייפוס.
 • Leftovers

  תערוכה חדשה ב"מוזה 42", מכללת אורנים, פתיחה: רביעי 22.5, Leftovers הוא פרויקט אוצרותי שבמרכזו יצירה משותפת של שישה אמנים, סטודנטים לתואר שני, שהם אמנים / מורים
 • פסטיבל "חקלאות, ים ואדם"

  המועצה האזורית חוף הכרמל ועמותת התיירות "כרמלים" מזמינות את הקהל הרחב ליהנות מחג הקציר בנוף הירוק    
 • רוטרי חיפה והטכניון: באוהאוס בחיפה

  יוזמה עצמאית של מועדון רוטרי חיפה מביאה לקידום קשר חשוב בין הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון לאוניברסיטה בדסאו עיר הבאוהאוס בגרמניה.
 • מוני מושונוב באדיבות מרכז עולי אירופה

  יום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה

  כ- 100 איש הגיעו ליום העיון השנתי של "פסגות כרמל" ואוניברסיטת חיפה בנושא מעגלי תקשורת במציאות משתנה בדיור מוגן
 • מסיבת הרס

  תערוכה "מסיבת הרס" מבקרת את השינויים הערכים החברתיים, התרבותיים, הקהילתיים והסביבתיים הבאים לידי ביטוי בהרס השיכונים הציבוריים ובבנייה החדשה למגורים.
 • "ירחים אלטרנטיביים" ו"צייר את דוד"

  עבודות וידיאו, יצירות רישום וציור של האמן הגרמני רוברט פופלב
 • ביקור הנשיאה העולמית של  ארגון אינרוויל בחיפה

  ארגון אינרוויל (Inner Wheel) הוא ארגון עולמי של נשים מתנדבות הפועל לצד מועדוני רוטרי. בישראל חברות בארגון, זו לצד זו, נשים יהודיות וערביות. 
 • מתנת חג לעיר ממועדון רוטרי חיפה

  בפקניק רב משתתפים חגגו חברי מועדון רוטרי חיפה את חנוכת חורשת רוטרי לשכנות טובה הממוקמת על צלע ההר ליד אכסניית הנוער
 • תערוכת Cultural Mosaic

  פתיחת חגיגית של תערוכת הציורים של אמן האקוורלים (ציורי מים), רהול צ'אקרבורטי, תתקיים ביום ראשון, 12.05.2019
 • יריד משחקי חשיבה בעופר גרנד קניון חיפה

  מגוון משחקי חשיבה ב-25% הנחה, טורניר נושא פרסים בכל יום, הנחות בלעדיות בימי היריד ללקוחות my OFER ועוד.
 • מורשת בעצמאות

  ביום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים פותחים דלתות ב-71 אתרי מורשת.
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 3

  סופ"ש פעיל בבית הגפן, חיפה – סיורים, מופעים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • מופעים והצגות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שישי עם מופעי "שישי "LIVE ובימי שבת במהלך חודש מאי. הפעילות כוללת הצגות, מופעים ופעילויות בחינם
 • הזוכים בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים

  למעלה מ-30,000 מבקרים פקדו עד כה את הפסטיבל שיימשך עד ה-24 לחודש, ונהנו משפע הצגות מקור, הצגות מובילות של מיטב תאטראות הילדים בארץ וממופעי רחוב שנבחרו מרחבי העולם.
 • פסח על-חלל בעופר גרנד קניון

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך פסטיבל פסח על-חלל עם שלל פעילויות ומופעים לכל המשפחה!
 • פסטיבל פסח בקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר חוגג את חג הפסח בפסטיבל פליי דייט עם מגוון הפעלות ומשחקים אתגריים במהלך חו"ל המועד
 • "ירחים אלטרנטיביים"

  עבודת וידיאו של האמן רוברט פופלב בשיתוף האמנית נדין שליפר
 • We Could Be Heroes

  תיאטרון קליפה גאה להציג את הפרויקט " We Could Be Heroes" . הפרויקט, הינו אירוע פרפורמטיבי, אשר יוצג לקהל הרחב במרחב ציבורי החל מה14 באפריל וב40 ערים שונות ברחבי הארץ.
 • "שפים קטנים"

  סדנאות בישול בריא לילדים בעופר גרנד קניון חיפה
 • בקק״ל יודעים שבא אביב

  מה לעשות עם הילדים בחופשת פסח? קרן קימת לישראל מציעה מגוון פעילויות חינמיות לילדים (והוריהם) בפריסה ארצית במיוחד לחג האביב ולמזג האוויר הנעים, המתאים לטיולים ברחבי הארץ שצפוי בחול המועד פסח
 • שבת משפחות קבוע בקניון סינמול

  מידי שבת קניון הסינמול פותח את שעריו למשפחות הצפון, לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00.
 • בית הספר לקוסמים צעירים

  בפסח הקרוב בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים מוצאים את ליאור סושרד הבא בבית הספר לקוסמים צעירים – הדור הבא של הקוסמים בישראל
 • רוטרי חיפה תורם לנזקקים לפני החג, "קמחא דפסחא".

  מועדון רוטרי חיפה מגייס מחבריו גם השנה כבכל שנה תרומות נדיבות למען "קמחא דפסחא". התרומות מיועדות לבית ההסעדה
 • "שרוולי עצים"

  אירוע שירה בשיתוף הליקון במוזיאון ינקו-דאדא במסגרת השתתפותה של המשוררת נדיה עדינה רוז במקבץ התערוכות 3D
 • פסטיבל מפה ומצה - בחג הפסח

  מופעים לכל המשפחה, מפגשי סופר, הצגות לילדים, סדנאות יצירה, הפעלות מיחזור ופעילויות מלאכות קדומות
 • פסטיבל תחביבים במתחם חוצות המפרץ

  במהלך חול המועד פסח פסטיבל תחביבים בין התאריכים 21.4.18-24.4.18, ימים ראשון עד רביעי, אשר יציע מגוון רחב של פעילויות מעשירות להורים ולילדים.
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  קניון הסינמול פותח את שעריו בפני משפחות הצפון לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00, ועכשיו הקניון מציג את הפעילויות החדשות בחודש אפריל.
 • ביום הבחירות בוחרים לבלות בגרנד!

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין את כל משפחות הצפון וילדיהם ביום הבחירות, יום שלישי ה-9.4, להופעה של כוכבת הילדים "היללי",
 • מופעים והצגות בימי שבת בחודש אפריל במתחם חוצות המפרץ  

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET, בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה,  בימי שבת, גם בחודש אפריל.
 • הפנינג בחירות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה חוגג את יום הבחירות בהפנינג לוהט
 • אמנים במושבה פרדס חנה כרכור

  מזה שני עשורים נחשב למוסד אמנותי מוביל. חובבי אומנות ותרבות על משפחותיהם מכל רחבי הארץ פוקדים את מושבת האמנים והיוצרים הגדולה בישראל לשלושה ימים.
 • פסיפס של ארץ ישראל בחול המועד פסח

  30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בכל ימי חול המועד פסח, בחסות בנק הפועלים
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 2

  סופ"ש שני פעיל בבית הגפן: סיורים, מפגשים, סרטים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • בשורה חשובה להורים ולילדים לקראת הפסח

  פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות הילדים יקיים השנה לראשונה גם הצגות המותאמות לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  בשבת הקרובה 30.3 המבקרים בקניון ייהנו מסדנת אפייה מפתיעה לקונדיטורים הקטנים – סדנת קפקייקס.
 • ביום הבחירות בוחרים בהפנינג בנמל קיסריה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה ססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • סימנים של חולשה

  תזמורת המהפכה – מגופי המוסיקה הצעירים והנועזים הפועלים כיום בארץ בניהולם של רועי אופנהיים וזהר שרון -חוברת אל ברי סחרוף ורע מוכיח כשאליהם תצטרף גם מקהלת בת שיר – הסימפונית חיפה
 • ירח משתקף באספלט

  גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי.
 • סופ"ש של טעמים בגרנד מרקט

  עופר גרנד קניון חיפה מקבוצת קניוני עופר מציג, זו השנה הרביעית, את יריד האוכל הגדול, המגוון והאיכותי בצפון, "הגרנד מרקט".
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג שתי תערוכות חדשות:

  לנה ועודד זידל, ובחלומי… ינקו – עבודות המגיבות ליצירותיו של מרסל ינקו – אייל אסולין – MAU – עבודת קיר בה מוצגים סממני סטטוס היסטוריים אל מול אלה העכשוויים. פתיחה שבת 23.3.19 בשעה 13:00
 • פורים שובר קופות

  חגיגות ענק לכבוד פורים בקניון הסינמול ברוח הקולנוע , בין התאריכים 20.3-22.3 קניון סינמול הופך לפסטיבל פורים.
 • נטלי אילון, ביצה וולקנית, סטילס צילום באדיבות המכון לאמנות / אורנים

    הגלריה I מכללת אורנים

  תערוכה חדשה: מעט אש בכלי נטלי אילון ואבי סבח  אוצרת אורית בולגרו פתיחה 17.3.19, ראשון,12:30 נעילה 18.5.19
 • עופר הקריון קריית ביאליק. צילום: מורן קדוש

  קניוני עופר חוגגים את יום האם במגזר הערבי (عيد الأم)  

  קבוצת קניוני עופר תציין  את יום האם במגזר הערבי  ב 10 קניונים ברחבי הארץ, במסגרת זו יערכו מבצעי ענק של עד 70% הנחה במגוון רשתות מובילות.
 • את פורים חוגגים רק בספורטן חיפה

  מקווים שהכנתם לעצמכם כבר תחפושת מקורית, כי השנה אתם חוגגים את פורים בהפנינג צבעוני ומיוחד
 • לילך לב ארי פרופ קרדיט: יח"צ

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים – פרס גולדה מאיר לשנת 2019
 • "עונות השנה"

  אנסמבל סולני תל אביב בערב מגוון ומהנה בסימן כינור ומנדולינה, עם הסולנים נגן המנדולינה הבינלאומי יקי ראובן והכנר קובי רובינשטיין, ובניצוחו של ברק טל.
 • מחווה למורה והאמן אלי שמיר ולתלמידיו אמני הצפון

  מוזיאון ישראל בחר לקיים מחווה לאמן אלי שמיר ולתלמידיו בני הצפון.
 • פסטיבל מגונדרות

  לכבוד יום האישה – ספורטן חיפה בפסטיבל חגיגי שכולו מוקדש להעצמה נשית
 • סיורי שבתות בלב ואדי ניסנאס

  בואו להכיר את ואדי ניסנאס דרך האנשים שיפתחו את הדלת ויזמינו אתכם פנימה, לשתות קפה או תה צמחים מהביל, לשמוע סיפור ולשאול שאלות.
 • רואים משם שומעים מכאן

  סדרה של מופעי אופרה מצולמים בביצוע הגדולים והטובים שבמוסיקאי האופרה הפועלים היום, זמרים, מנצחים במאים ומעצבים. יצירות שצולמו על הבמות הנחשבות בעולם ובאיכות הקרנה מעולה.
 • פסטיבל בנמל: חגיגת פורים צוהלת ושמחה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה פורימית וססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • יום האישה בתאטרון חיפה

  לרגל יום האשה עולות שתי הצגות נפלאות של תיאטרון דימונה על במת תאטרון חיפה
 • היה דבש!

  ממש כמו כוורת דבורים, כך נראה פאב 'מומוס' במהלך ההרצאה בסגנון טד שהעבירה השבוע פרופ. תמר קיסר ממכללת אורנים.
 • משנכנס פורים, חוגגים בגרנד!

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את החג הכי צבעוני בשנה עם מגוון פעילויות והטבות שלא תרצו לפספס.