רדיו אקשן

זה כבר הפך למסורת ובכל זאת זה מרגש ומאתגר בכל שנה מחדש. אירוע הסיום והכרזת הזוכים של 'אקשן פלאנט 8', התארח גם השנה בספורטן חיפה במסיבת בריכה מושקעת ושמחה.
חנן בראון מנהל ספורטן חיפה – אקשן פלאנט צילום תומר פדר

ספורטן חיפה אירח את אירוע הסיום והכרזת הזוכים במרוץ 'אקשן פלאנט 8' של רדיו חיפה – מרוץ הצוותים האתגרי הגדול ביותר בישראל

במתחם שהוקצה לאירוע הוצב שער הסיום המרשים והוא מותג כולו ברוח המרוץ. למעלה מאלף איש, בהם מתחרים, בני משפחות, צופים ומנויים גדשו את מרחבי הספורטן ולקחו חלק באירוע. המשתתפים כולם נהנו מכל מתקני הספורטן, הבריכות והמדשאות.

ספורטן חיפה – מרוץ אקשן פלאנט 8 צילום תומר פדר

מרוץ אקשן פלאנט של רדיו חיפה – הוא מרוץ הצוותים האתגרי הגדול בישראל. במרוץ שהתקיים בשבת האחרונה לקחו חלק 600 צוותים מכל רחבי הארץ, במשך חמש שעות הם ניווטו ברחבי העיר חיפה והתמודדו עם  12 משימות שפוזרו ברחבי העיר, בהן משימות אתגר ואקסטרים, משימות של שיתוף פעולה, מחשבה, ומשימות בשיתוף אנשים

מהרחוב. בין היתר הם התמודדו במשימת קייקים בחוף השקט, משימת לייזר בנמל, משימת פחד במנהרה בגן האם ועוד – כל זאת במטרה להגיע ראשונים לקו הסיום.

ספורטן חיפה – אקשן פלאנט 8 צילום חנן בראון

המרוץ שכלל משתתפים בגילאי 6 עד 80, חולק לשני מקצים – מקצה משפחות ומקצה כללי.

במקצה המשפחות זכתה משפחת פישמן שהיא מתמודדת וותיקה במרוץ והגיעה לקו הסיום ראשונה לא רק במקצה שלה אלה גם מבין כל המשתתפים.

במקצה הכללי זכו זוג החברים אלון גודמן ויובל תדמור.

חנן בראון, מנהל ספורטן חיפה אשר נתן את החסות לאירוע, העניק לזוכים את הגביעים והפרסים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה