ספורטן חיפה השקיעה חצי מיליון שקל בשיפוץ הבריכה

ספורטן חיפה השקיעה חצי מיליון שקל בשיפוץ הבריכה ומערכות המים, השיפוץ מעמיד את הבריכה בסטאנדרטים בינלאמים של בריכות שחיה חצי אולימפיות

ספורטן חיפה השלימה מהלך שיפוץ כולל של שטחי הבריכה והבריכה עצמה. השיפוץ נעשה בבריכת השחיה המקורה שהיא חצי אולימפית, אורכה 25 מטר, והיא משמשת את אלפי מנויי הספורטן לאורך כל השנה ומידי יום שוחים בה מאות מנויים וכן מתקיימים בה חוגי שחייה, תריאטלון והתעמלות במים – לילדים, נוער ומבוגרים.

היקף ההשקעה בשיפוץ הבריכה עומד על כחצי מיליון ₪ וכולל החלפה מלאה ובנייה מחדש של כל מערכות הזרמת המים, הבקרה והניקוז של הבריכה וכן ציפוי הבריכה בחומר חדשני המאפשר שמירה מיטבית על התחזוקה השוטפת של המים והבריכה. השיפוץ נערך כ-3 שבועות, במהלכם עמדה  לרשות שחייני המועדון, הבריכה הפתוחה הגדולה שתפקדה כבריכת השחייה העיקרית.

חנן בראון, מנהל ספורטן חיפה, מדובר בשיפוץ נרחב ומעמיק בו הותקנו מחדש מערכות חדשניות ומתקדמות יותר שמותאמות לעידן הספורט המודרני ולצרכי השוק והלקוחות. בכל שנה בתום עונת הקיץ אנו מרוקנים את הבריכה, מעבירים טיפול מסיבי למערכות וצובעים את הבריכה, זאת בנוסף לטיפול שוטף, קבוע וקפדני  אותו אנו מבצעים כל השנה כולה.

אודות רשת ספורטן

רשת ספורטן הינה רשת של מועדוני קאנטרי קלאב יוקרתיים, המציעה מגוון רחב של חוגים, פעילויות ואירועים לכל המשפחה. ברשת ספורטן מגוון רחב של מתקנים לרווחת המנויים: חדר כושר מאובזר, אולמות סטודיו, מגרשי ספורט, מתקני ספא, בריכות חיצוניות, מחוממות/ מקורות, ובריכות לפעוטות. ספורטן חיפה הינו הקאנטרי קלאב הגדול באיזור חיפה והסביבה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות