הלם בעולם התקשורת המקומית: הערב מת במפתיע איש התקשורת הוותיק והמוערך, שמעון בן עמי, בעלי האתר "זה פה"

הערב מת בגיל 54 בלבד מדום לב, איש התקשורת הוותיק והאהוב שמעון בן עמי ז"ל, בעלי אתר החדשות הוותיק "זה פה". עבור משפחת בן עמי מדובר בטרגדיה, לאחר שאם המשפחה איבדה כבר ארבעה מילדיה. אחיו של בן עמי נפטר לפני קצת יותר משנה ממחלת הסרטן
 

שמעון בן עמי ז"ל. "איש משכמו ומעלה אדם מקסים". צילום: פייסבוק בן עמי

שמעון בן עמי, איש התקשורת הוותיק תושב קריית מוצקין שבמשך שנים רבות ניהל, ערך והיה בעליו של אתר החדשות "זה פה" הלך הערב לעולמו והוא רק בן 54.

בן עמי מת הערב מדום לב פתאומי והותיר אחריו אישה וילדים. רק לפני קצת יותר משנה הוא איבד את אחיו למחלת הסרטן. אמו, עם מותו הערב של שמעון, שכלה ארבעה ילדים במשפחה, כשכאמור רק בשנה האחרונה היא שכלה שני בנים.

הידיעה על מותו הפתאומי של בן עמי הכתה בהלם את כל אנשי התקשורת המקומיים וגם אנשים רבים בקריות ובחיפה, שבאו אתו במגע בשנים הרבות בהן עסק בתקשורת המקומית.

אנשים שעבדו מולו ולצידו מספרים על אדם עם נתינה גדולה, זמין תמיד, נעים ומוכן לעזור ולהיות קשוב לכל אדם.

רועי לוי, יושב ראש האופוזיציה בנשר היה חבר קרוב של בן עמי. הוא סיפר הערב: "שמעון היה חבר שהגיע אליי תמיד עם חיוך  על הפנים וידע לייעץ בכל דבר. זו אבידה גדולה עבור משפחתו ועבור אנשים רבים שהכירו אותו. אני מסרב עדיין להאמין שהוא נפטר בפתאומיות ולא אראה יותר את החיוך שכל כך היה מזוהה אתו. אני שולח תנחומים למשפחה. ת.נ.צ.ב.ה".

גם העיתונאי המדיני של ערוץ 20, החיפאי אלירן טל שהכיר היטב את שמעון בן עמי סופד לו ואומר ל"ניוז חיפה קריות.נט" הבוקר: "אני עדיין המום וכואב מלכתו בטרם עת של האיש עם החיוך הגדול והלב הענק. זה שלכל אירוע הגיע מחוייך ועם ארסנל של בדיחות. האיש שלא לקח ללב מת בסוף מדום לב. עיתונאי וחבר טוב, אדם של נתינה. שמעון, תודה על כל מה שהיית עבורנו העיתונאים והחברים".

הלווייתו של שמעון בן עמי תתקיים היום, יום שלישי בשעה 17.00 בבית העלמין בצור שלום בחלקת קריית ים.

המשפחה תשב שבעה בבית המנוח ברחוב יגאל אלון 5, קריית מוצקין.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות