מכבי מציגה:הפנינג בריאות יומיים ברציפות

מכבי מזמינה אתכם לחגוג בריאות ביומיים של הפנינג לכל המשפחה במרכז הרפואי החדש "מגה מוצקין". אירוע הפתיחה לקהל הרחב יכלול יוצאי להקת תיפוף, בובות ענק, דוכני יצירה לילדים ומיצג אור קולי ססגוני שיוקרן על גבי הבניין החדש וכן עמדות תזונה בריאה ועמדת הסברה של "מכבי דנט"
עם פתיחתו הרשמית של המרכז הרפואי החדש "מגה מוצקין" בעיר, מכבי שירותי בריאות תערוך אירוע הפנינג חגיגי ויוצא דופן לקהל הרחב. האירוע יתקיים יומיים ברציפות בימי שני ושלישי ה-23-24.10 בכיכר המרכזית בעיר בסמוך למרכז הרפואי החדש. הכניסה חופשית. החל משעה 17:00 מכבי תפתח את שעריה לקהל הרחב ליומיים של הפנינג בריאות חוויתי לכול המשפחה. החל מדוכני הפעלה לילדים, סדנאות בריאות, בובות ענק ומיצג אור קולי מרהיב שיוקרן על גבי הבניין החדש, העיר קריית מוצקין תלבש חג לקראת האירוע.

 

המרכז הרפואי החדש "מגה מוצקין". מכבי תפתח את שעריה לקהל הרחב ליומיים של הפנינג בריאות חוויתי לכול המשפחה. צילום: מכבי

 

כבר בהגעתם של הציבור הרחב, צוות ההנהלה של מכבי בראשות ראש מחוז צפון, ד"ר גלית קאופמן ומנהל מכבי בקריית מוצקין, גיל אדרעי, ימתינו למשפחות בכיכר המרכזית שתהפוך לכיכר צבעונית ומוזיקלית שתלווה על ידי יוצאי  להקת 'טררם'. הלהקה תעביר לילדים ולמבוגרים על  סדנת תיפוף וקצב על ידי כלי הקשה. במשך ההפנינג יתבצעו סיורים מודרכים בתוך המבנה לכול המעוניין להכיר המרכז הרפואי מבפנים. מסביב לכיכר יוצבו דוכנים רבים להפעלת ילדים כאשר מתחם ג'ימבורי מיוחד לגיל הרך ינעים את זמנם של הקטנטנים. מדריכי הפיזיותרפיה לגיל הרך יפעילו את הילדים עם משחקי

ד"ר גלית קאופמן תמתין למשפחות בכיכר המרכזית שתהפוך לכיכר צבעונית ומוזיקלית שתלווה על ידי יוצאי להקת 'טררם'.. צילום: יחסי ציבור

כדור ומסלולי הליכה מותאמים, כחלק משיטת טיפול של מכון התפתחות הילד החדש שנחנך בבניין. בנוסף, הוקמה עבור הילדים מרפאת בובות מרהיבה בה יוכלו הילדים למצוא מגוון רב של תחפושות משעשעות מעולם הבריאות כמו רופא ואחות, דוכני צביעה ויצירה וכמובן צלם מגנטים שיתעד את הרגעים האלו.

כחלק מקידום הבריאות בעיר, יוצבו בכיכר דוכני תזונה נכונה שידריכו את הילדים כיצד לבנות צלחות אוכל בריאה באמצעות מדבקות יצירה מיוחדות של אבות המזון. בנוסף,  יחולקו צמידי סיליקון ססגוניים תחת הכותרת בוחרים לאכול בריא. מכבי דנט תציב עמדת הסברה לבריאות השן, כאשר לילדים תמתין בובת ענק של דינוזאור המדמה כאב שיניים שבאמצעותו יוסבר להם כיצד ניתן לשמור על השיניים חזקות ולבנות. כמו כן, לצורך קידום הבריאות של הקהל הבוגר יוצבו דוכני בריאות של בדיקות ממוגרפיה להזמנת תור במקום והרשמה לקבוצות גמילה מעישון לצורך העלאת המודעות.

גם להורי הילדים צפוי להיות מעניין כאשר בחלק המרכזי של הערב, החל מהשעה 19:00 תתבצע הקרנת מיצג אור קולי יוצא דופן וחוויתי שיחל עם רדת החשיכה. ההקרנה תתבצע באמצעות

סרטון המדמה את פנים הבניין, באמצעות טכנולוגיה חדישה ואפקטים מיוחדים שיוקרנו על הבניין . במכבי מוסרים כי צפויות עוד הרבה הפתעות מרהיבות ליומיים של חגיגת בריאות בעיר ומזמינה את תושבי הקריות והסביבה ולהגיע ולקחת חלק בהפנינג של פעם בשנה.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות