"בילי שוורץ" רושם הישג נוסף

המחזמר המצליח "בילי שוורץ" של תיאטרון חיפה שכבש את לב הקהל והמבקרים, הוזמן לסדרת הופעות בתיאטרון היהודי "הרולד גרין" בטורונטו במסגרת חגיגות 70 שנה לישראל
לאחר שזכה בארבעת הפרסים החשובים ביותר בטקס פרסי התיאטרון וצבר קהל מעריצים נאמן, קיבל תיאטרון חיפה הזמנה רשמית להופיע עם המחזמר "בילי שוורץ" ולהציג בעונת הקיץ הבאה של התיאטרון היהודי "הרולד גרין"

בטורונטו. המחזה, ששבה את ליבם של עשרות אלפי ישראלים וזכה לביקורות משבחות, יציג בפני קהל של אלפי צופים מכל קנדה ואיזור אמריקה הצפונית.

"הרולד גרין", אשר הוקם ע"י שני שחקנים קנדים מוערכים- אייברי זלצמן ודייויד אייזנר- במטרה להציג תכנים יהודיים ולחשוף את הפנים ההומניות של הקהילה בפני הקהל הרחב, מארח על במותיו מדי שנה הצגות ישראליות מובילות הנבחרות בקפידה. מדובר בהזמנה יוצאת דופן מצד התיאטרון הקנדי, אשר לעיתים קרובות בוחר הצגות העוסקות בהיסטוריה של העם היהודי.

בילי שוורץ צלם דניאל קמינסקי

"בילי שוורץ"- בהפקת תיאטרון חיפה- מבוסס על רעיון מקורי של אוהד חיטמן, אשר גם כתב והלחין את השירים. המחזמר נוצר ע"י חיטמן ושירילי דשא ובוים על ידי דניאל אפרת. במחזמר משתתפים טלי אורן, מיקי קם, אמיר הלל, נילי צרויה ולהקה של שחקנים ורקדנים, המלווה בתזמורת המהפכה בניצוחו של רועי אופנהיים. התזמורת, בת 10 נגנים, ממוקמת על הבמה ומהווה חלק פעיל מהמחזמר.

בילי שוורץ (טלי אורן) היא מזכירה אפורה במשרד רואי חשבון, החולמת על חיים טובים יותר ובינתיים מעבירה את ימיה בין טלפונים במשרד לטלפונים מאמא (מיקי קם), שמתעקשת לחתן אותה בכל מחיר.  כל זה עומד להשתנות ביום שבו נכנס לחייה של בילי המגה–כוכב, יונתן גור לביא (אמיר הלל), שמציע לה לצאת איתו לדייט . בילי מתאהבת ביונתן מעל לראש ואפילו מקבלת הצעת נישואין, אבל ביום חתונתה היא מגלה שהחיים הם לא בדיוק סרט של דיסני  ומוצאת את עצמה על פרשת דרכים גורלית שתשנה את כל מה שחשבה על עצמה ועל אהבה.

"בילי שוורץ" הוא קומדיה אורבנית מוזיקלית על הגשמה עצמית ואהבת אמת המוצגת בחצי קריצה ושפע של הומור עצמי. סיפור מחיי היום יום שכולנו מכירים מקרוב

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה