משקיעים בבטיחות בדרכים

השבוע הסתיימו עבודות הבטיחות ושדרוג צומת הרחובות: המלאכה ובר-יהודה. במקום הוצב רמזור חדש המונגש לעיוורים. בתוך כך הולכת ונשלמת הקמת כיכר צה"ל-חבצלת

בתמונה. צומת המלאכה-בר יהודה. צילום: איל לרמן

עיריית נשר ממשיכה לקדם את הבטיחות לאורך ציר התנועה המרכזי בעיר – דרך בר-יהודה. השבוע השלימו עיריית נשר ומשרד מהנדס העיר, באמצעות חברת יפה נוף, את עבודות הבטיחות במפגש הרחובות המלאכה – בר יהודה. העבודות כללו בין היתר שילוט הכוונה וסימון מחודש של אמצעי התנועה והבטיחות בצומת והתקנת רמזור חדש המונגש לעיוורים (רמזור מזמזם).

פרויקט זה הוא המשך לפרויקטים נוספים שקידמה העירייה לאורך ציר תנועה חשוב זה, ביניהם הצבת רמזור להולכי רגל במפגש הרחובות דרך בר-יהודה וישורון וכן הסדרת צומת בר יהודה – דרך משה.

לצד הגברת הבטיחות בדרכים, העבודות לאורך ציר דרך בר יהודה נועדו גם להסדיר את מסלול התנועה העתידי של "המטרונית" – רשת התחבורה הציבורית במטרופולין חיפה. על פי התכנון של חברת יפה נוף, נשר תחובר למטרונית בקו חדש שהקמתו תחל כבר במהלך 2018.

בתוך כך, הולכות ונשלמות להן העבודות להקמת צומת מעגלי נוסף בעיר במפגש הרחובות: צה"ל – חבצלת. מעיריית נשר נמסר כי עם השלמת הכיכר יחולו השינויים התחבורתיים הבאים: לבאים מרחוב אופקים, העמק ומשכונת בן דור לרחוב ציון – היציאה שמאלה לדרך צה"ל לא תתאפשר;לבאים מרחוב עמוס, רחוב צה"ל – הפניה מרחובות אלה תותר ימינה בלבד ובכיכר תתאפשרנה נסיעה ישר, שמאלה או חזרה לרחוב צה"ל בדרך טובה ובטוחה יותר.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: "עיריית נשר משקיעה משאבים אנושיים וכספיים רבים בטיפול בכל היבטי התנועה והבטיחות בדרכים. נמשיך להשקיע בבטיחות גם במקומות נוספים. הסדרת דרך בר יהודה על צמתיו השונים והתאמת נתיבי התחבורה עבור המטרונית יביאו לשיפור הבטיחות, הנגישות, וזרימת התנועה בציר תנועה מרכזי זה הן עבור הולכי הרגל והן עבור התחבורה הציבורית וכלי הרכב הפרטיים. לצד זאת אנו ממשיכים להקים כיכרות בכל שכונות העיר וכבר בימים אלה הולכת ונשלמת הקמתה של כיכר דרך צה"ל – חבצלת שתגביר את הבטיחות בדרכים הן עבור הנהגים והן עבור הולכי הרגל. תודה למהנדס העיר נשר, לצוות משרדו, ולצוות העובדים והמהנדסים של חברת יפה נוף".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר