נשף הגאלה של כרמל למען א.א.ג

זה הולך להיות גדול ומדהים. הנשף השנתי של בית החולים "כרמל" בהפקת עמותת ידידי בית החולים בניהולה של זאנט דנקנר יוצא לדרך. והפעם בערב ההצגה "שפוט לאהוב" בכיכובם של עוז זהבי ואליאנה תדהר
 

הנשף השנה יתגייס לטובת מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר

ביום חמישי ה 30.11 יתקיים ערב הגאלה השנתי של "כרמל" בהיכל התיאטרון המפואר בקריית מוצקין. והפעם בהופעת בכורה חגיגית והמיוחדת המחזמר החדש "פשוט לאהוב", בכיכובם של עוז זהבי, אליאנה תדהר, עידית טפרסון ועוד עשרות שחקנים רקדנים ונגנים על הבמה.

"מדובר במחזמר חדש ומקורי המנגן את פסקול חיינו", מסבירה דנקנר. "במחזמר ינוגנו ויושרו השירים הידועים של אריק איינשטיין ושלום חנוך, שלישיית גשר הירקון, ג'ודי כץ ושמוליק קראוס, שלישיית החלונות הגבוהים ועוד זמרים ושירים יפים. זוהי הפקה נוצצת ומשובחת של התיאטרון הקאמרי ואנחנו משקיעים את הטוב ביותר לטובת בית החולים".

עמותת ידידי "המרכז הרפואי כרמל" בראשותה של הגברת ז'נט דנקנר פועלת כבר 25 שנים לטובת רכישת ציוד מתקדם ושדרוג מחלקות בית החולים השונות. הנשף השנה יתגייס לטובת מחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר בניהולה המוצלח של פרופ' אילנה דואק, זאת במטרה לרכוש מכשיר אבחון חדשני ומתקדם אשר יסייע לצוותים הרפואיים להעניק אבחון וטיפול מהיר ומיטבי יותר לרווחת המטופלים.

זאנט דנקנר. "יחד בכוחות משותפים נמשיך ונעשה ככל יכולתנו לטובת כלל מטופלי בית החולים". צילום: אלי דדון

מנהלת המחלקה, פרופ' דואק, אומרת כי: "בעזרת התרומה שלכם נוכל להמשיך להעניק ולשדרג את יכולות הטיפול והאבחון שלנו לרמות גבוהות ומדויקות יותר, מחלקת א.א.ג ניתוחי ראש וצוואר של כרמל נמצאת ברשימת המחלקות המצטיינות והמובילות בישראל, ואנחנו כאן עבור כלל המטופלים ולטובת הטיפול האיכותי והטוב ביותר".

יו"ר העמותה, הגב' דנקנר, פונה לידידים ולתורמים ואומרת להם: "בעזרתכם ובתמיכתכם הנדיבה, נרתם לסייע ולפעול לטובת הרכישה של מכשיר האבחון החדיש  והמתקדם למחלקה א.א.ג של כרמל ויחד בכוחות משותפים נמשיך ונעשה ככל יכולתנו לטובת כלל מטופלי בית החולים כרמל ולטובת כלל תושבי חיפה, הקריות והצפון מכל המגזרים. אנו נעריך מאד ונודה על תרומתכם  אשר תסייע לנו להגיע ליעד ולגייס את הכספים הדרושים".

לרכישת כרטיסים תרומות ולפרטים נוספים  ניתן ליצור קשר עם משרדי העמותה והגב' סיגל פגי בטל' : 04-8250582  או במייל : sigalpa@clalit.org.il. כולנו מחכים לכם.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה