"נמצאים כאן בכירים מכל ענפי המשק, בכוחות משולבים נוכל להשיג את המטרה העומדת בפנינו, שהגשמתה תשפיע על העיר כולה." ישראל סביון

יו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, מר ישראל סביון, ומנהלי התיאטרון, המנכ"לית ניצה בן צבי והמנהל האומנותי מנשה נאור, יזמו והקימו את אגודת הידידים הראשונה של תיאטרון חיפה. בין מטרות היעד של האגודה: פיתוח נרחב של אזור התיאטרון והקמת קמפוס בינתחומי בינלאומי לאומנות התיאטרון.
מימין: משה נאור המנהל האמנותי של התיאטרון, יו"ר הדירקטוריון ישראל סביון, מנכ"לית התיאטרון ניצה בן-צבי צילום: יואב איתיאל

השולחן המלא של האירוע.  קרדיט צילום: יואב איתיאל

הוקמה אגודת ידידי תיאטרון חיפה. צילום: יואב איתיאל

ביום ג' התכנסה לראשונה אגודת הידידים של תיאטרון חיפה. הנושא המרכזי שעמד על הפרק בישיבתה הראשונה של האגודה היה מטרות היעד של העמותה : לסייע לתיאטרון בכל תחומי פעילותו, להרחיב את קהל המינויים של התיאטרון, לקרב קהל צעיר להיות שוחר תיאטרון וסיוע בגיוס משאבים. כמו כן, הוצגה בפני ההנהלה יוזמה חדשה של עיריית חיפה והנהלת התיאטרון: פיתוח נרחב של אזור התיאטרון, הקמת קמפוס בינתחומי בינלאומי לאומנות התיאטרון וכן התאמה לסביבה העירונית המתחדשת ולמרכזי תרבות מובילים בעולם ולמטרות עתידיות חדשות. החברים באגודה הסכימו לפעול ללא לאות להגשמת היוזמה בשנים הקרובות.

"נמצאים כאן בכירים מכל ענפי המשק" אמר יו"ר הדירקטוריון ישראל סביון "בכוחות משולבים, נוכל להשיג את המטרה העומדת בפנינו, שהגשמתה תשפיע על העיר כולה."

"תפקידו של מרכז תרבותי, מעבר לפעילותו השוטפת, הוא לשקף את ההיבטים החברתיים דרך סביבתו הבנויה ולהוות מרכז של פעילות שוקקת בעיר "אמרה ניצה בן צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה "אנו שואפים להפוך את התיאטרון וסביבתו למתחם ארכיטקטוני ייחודי בדומה למרכזי תרבות מובילים מרחבי העולם."

" אנו רוצים לראות קהל צעיר צורך תרבות ומבלה יותר בתיאטרון ושהקמפוס יהווה מגדל האור של אומנות ותרבות אשר יאיר על חיפה ,ישראל והעולם." ציין המנהל האומנותי של התיאטרון משה נאור.

חברי האגודה שהצטרפו: ברוך מרזן- מנכ"ל ומשנה לנשיא אוניברסיטת חיפה, ד"ר אמנון רופא- מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון, איש התקשורת דני נישליס- בעלי רדיו חיפה ורדיו תל אביב, אהרון אלי- מבעלי קבוצת מנורה, יוכי פלר-יו"ר ועדת הטלוויזיה מועצת הרשות השנייה, מנדי  זלצמן- מנכ"ל נמל חיפה, ערן אלפונטה- מנכ"ל מט"י חיפה, שמוליק וטנשטיין- מנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, מרדכי מנדל- שקד מנכ"ל ארגון הקבלנים, אורית לנדאו- מנכ"לית יובלים, ראובן מתוקי- מנהל מערך המחשוב לינרו לייט, ליאור אפלבום- מנהל התאחדות התעשיינים מרחב צפון, אמנון שטרן- בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת שטרן, אור שחף- מנכ"ל החברה הכלילית חיפה, ישראל בן שלום- מנכ"ל התאגידים, איש העסקים אנדריי סוידאן, ארז ישכרוב- מנכ"ל תלתן, עו"ד שלמה כרוב- יועץ משפטי, יערית אייל- יועצת משפטית ורו"ח יוליה מרזליאקוב. בנוסף לחברי אגודת הידידים, השתתפו מתיאטרון חיפה: יו"ר הדירקטוריון- ישראל סביון ומנהליו, דפנה נוף- מנהלת אגודת הידידים ,מנהלת השיווק- מיכל הללי ורוני ברודצקי המנהלת שנבחרה לקבוצה "החיפאית". זו הייתה יריית פתיחה לרצף פגישות אשר יתקיימו במטרה לגבש את תכנית פעולה.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה