מזון לכלבים, טרווט ביומסה על בסיס חרקים

חברת "ביופט", המובילה בישראל בתחום ייצור ושיווק מזון וציוד לחיות מחמד בישראל מרחיבה את קו מוצריה ומשיקה לראשונה מזון מלא היפואלרגני לכלבים על בסיס חלבון חרקים טהור ותפוחי אדמה מבית המותג ההולנדי TROVET

טרווט כלב IPD ביומאסה – מזון היפו אלרגני על בסיס חרקים מבית ביופט. צילום יחצ

"ביופט" – החברה המובילה בישראל בתחום ייצור ושיווק מזון וציוד לחיות מחמד בישראל משיקה לראשונה:

מזון היפואלרגני לכלבים על בסיס חלבון חרקים מבית המותג ההולנדי "TROVET"

חברת "ביופט", המובילה בישראל בתחום ייצור ושיווק מזון וציוד לחיות מחמד בישראל מרחיבה את קו מוצריה ומשיקה לראשונה מזון מלא היפואלרגני לכלבים על בסיס חלבון חרקים טהור ותפוחי אדמה מבית המותג ההולנדי TROVET

היפואלרגני ביומאסה (IPD) של המותג המובילTROVET  הינו מזון מלא לכלבים בוגרים הסובלים מרגישות יתר למזון. לראשונה בישראל, מזון היפואלרגני על בסיס חרקים המסייע בפתרון תסמיני הרגישות ואי הסבילות.

המוצר מבוסס על חרקים ותפוחי אדמה טהורים המסייעים בפתרון תסמיני האלרגיה אצל כלבים הרגישים למוצרי מזון שונים. המוצר מכיל קמח המופק מרימות של black solider fly הגדל בחוות לגידול חרקים באירופה ואינו מכיל דגנים.

המוצר נותן מענה לכלבים הסובלים מתגובה חיסונית (אלרגיה) ותגובה שאינה חיסונית (אי סבילות) המתבטאת בבעיות עור ו/או בעיות עיכול. המוצר מסייע בהפחתת תחושת גרד, שפשוף וכרסום בקרב כלבים, והינו חלק מליין רחב של מוצרים ייחודיים שמציע המותג, המספק מענה מלא לטיפול בבעיות בריאות ורגישויות אצל כלבים.

אלרגיה למזון היא אחת האלרגיות המאתגרות ביותר לאבחון, אך קלות יחסית לטיפול. לרוב האכלה באמצעות מזונות המכילים מקורות מוגבלים של חלבונים ופחמימות כגון מזונות על בסיס חלבון ייחודי כמו חרקים, סויה (טבעוני), חלבון ארנבת וכו' יסייעו בפתרון תסמיני האלרגיה.

בת אל ישי, מנהלת השיווק של חברת "ביופט", מוסרת: "חברת ביופט גאה להשיק לראשונה בישראל מוצר מזון היפואלרגני על בסיס חרקים  IPD" "TROVET . המוצר חדשני והתואם את התקדמות ענף המזון וחיפוש אחר תחליפים איכותיים וטעימים לחלבון מן החי. המוצר החדשני יקל על כלבים הרגישים למזונות על בסיס חלבון מן החי (עוף ובקר לדוגמא) והוא מצטרף למגוון רחב של מוצרים היפואלרגנים של המותג TROVET ".

IPD היפואלרגני ביומאסה מבית TROVET מגיע במשקלים: 3 ק"ג, 10 ק"ג.

מחיר מומלץ לצרכן: 213 ₪ לאריזת 3 ק"ג, 525 ₪ לאריזת 10 ק"ג.

ניתן להשיג ברשתות המחמד המובחרות ובמרפאות הווטרינריות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות