קובעים מזוזה באוהל החדש בליאו באק

בשעה טובה ומוצלחת דני פסלר קובע מזוזה ב"יורט" שהוא האוהל המונגולי הגדול והמרווח שהוקם בקמפוס ליאו באק. לרגל קביעת המזוזה התקיימה במקום ישיבת הנהלה
בשעה טובה ומוצלחת דני פסלר קובע מזוזה ב"יורט" שהוא האוהל המונגולי הגדול והמרווח שהוקם בקמפוס ליאו באק. ראוי לציין כי עם הקמתו, הפך המרחב החדש מידית למקום ההתכנסות הפופולרי ביותר בקמפוס. היורט, הממוזג והנעים, צויד בריהוט אלטרנטיבי הכולל פופים וכריות רכות, הפך להיות מקום ההתכנסות האהוד ביותר על צוות המורים המתנ"ס הקהילה וכמובן תלמידי בית הספר. עם מוסיקת אווירה רוגעת ברקע אפשר בקלות לעוף על כנפי הדמיון ולהיפתח ליצירתיות ולחשיבה מחוץ לקופסא. בישיבת ההנהלה שהתקיימה השבוע השתתפו ראשי האגפים ובעלי תפקידים: הרב גבי דגן, דפנה הרן, דפנה יעקובוביץ,  ערן ברסלר, סמיה דיאב, טובה גילת, ליאור שטרר וליהי ווקן.

 

בליאו באק חושבים ומיישמים חידושים בתהליכי למידה ותוך כך נותנים דגש רב לסביבת הלמידה וההתכנסויות. היורט או בשמו החדש "אוהל שרה" הוא חלל שונה המזמין התכנסויות כיתתיות ללמידה לא פרונטלית באווירה משוחררת ויצירתית. כמו כן ניתן להשתמש בחלל המתאים כל כך גם לתהליכי ריכוז פנימי ולפעילויות כגון מדיטציה ויוגה. מתנס ליאו באק משתמש אף הוא ביורט לישיבות ופעילויות גיבוש קהילתיות וכך גם אנשי קהילת אוהל אברהם מבית הכנסת הרפורמי שבמקום.

צילום: ליאו באק

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך