באה להגיד שלום

"התרשמנו מתנופת העשייה שעיריית חיפה נמצאת בה". נגידת בנק ישראל, קרנית פלוג, הגיעה לבקר בחיפה ביחד עם המשנה שלה

בתמונה: יונה יהב, ד"ר נדין בודו טרכטנברג, ד"ר איל רוזן וד"ר קרנית פלוג. צילום: דוברות עיריית חיפה

נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, הגיעה השבוע לביקור קצר בחיפה יחד עם המשנה לנגידה, ד"ר נדין בודו טרכטנברג, ובכירים נוספים מבנק ישראל, ביניהם מנהל מחלקת המטבע בבנק,
ד"ר אילן שטיינר, תושב חיפה בעצמו, על מנת ללמוד מקרוב על עבודת העירייה ועל האתגרים העומדים מולה, בדגש על נושאי התעסוקה, הדיור, התחבורה והחינוך.
במהלך ביקורה ערך לה ראש עיריית חיפה, יונה יהב, סיור מקיף ברחבי העיר וסקר בפניה את השינויים הרבים שחלו בה במהלך השנים האחרונות. במסגרת הסיור ביקרו הנגידה וצוותה בשכונת גבעת האורנים ובכביש פרויד, שם שמעו סקירה מקיפה אודות שיקום העיר בעקבות השריפה, באצטדיון העירוני "סמי עופר" ובפארק "מדעי החיים".

בסיום פגישתה עם ראש העירייה אמרה הנגידה: "התרשמנו מתנופת העשייה שעיריית חיפה נמצאת בה, במסגרתה היא עושה מאמצים לייצר תשתית שתגדיל את האטרקטיביות של העיר עבור משפחות צעירות: פיתוח כלכלת העיר שתביא ליצירת מקומות תעסוקה מגוונים, פיתוח מואץ של התיירות תוך שימוש בתמריץ ממשלתי לעניין זה, והכל תוך שימת דגש על ראייה כוללת וארוכת טווח של כל היבטי החיים: חינוך, יישום של פתרונות תחבורה מתקדמים, קידום התרבות והספורט, וטיפוח הדו קיום בין יהודים וערבים שהעיר מהווה לו דוגמה. אציין גם את ההירתמות המרשימה של העירייה לשיקום מהיר של נזקי השריפה הגדולה שהייתה בשנה שעברה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה