"אני נרגש מאוד לפתוח את הסניף הכשר ועוד יותר נרגש שסוף סוף תהיה מסעדה כשרה אסיאתית בחיפה. אני אהיה נוכח במקום ואקפיד באופן אישי על הנהלים והאוכל של טאטאמי." ערן לוי, הבעלים.

בקרוב מאוד ייפתח סניף כשר של המסעדה החיפאית האסייאתית המצליחה- טאטאמי במבואותיה הדרומיים של חיפה.
בקרוב יוקם כאן סניף טאטאמי כשר. אלבום פרטי

לפני חודשים ספורים העתיק ערן לוי, בעלי המסעדה האסיאתית החיפאית המצליחה, טאטאמי, את הסניף בכרמל מציר מוריה אל מתחם כיכר האודיטוריום, שם פתח במקום גדול יותר ומפואר בצורה מרשימה והינה כעת אנו מתבשרים כי בקרוב ייפתח סניף חדש של הטאטאמי במתחם תחנת הדלק  שליד בקונגרסים, בצמוד למסעדת הבוקרים של טוכנר. ולא סתם סניף ייפתח במקום אלא סניף כשר. הפעם פותח לוי את הסניף הכשר יחד עם אלי פרץ ומורן מלכא המגיע מתחום המסחר והקמעונאות. המקום יכלול תפריט אוכל שיקבל שידרוגים והרחבות כשבטאטאמי החדש ניתן יהיה ליהנות מעסקיות צהריים ולבלות ערב אסייתי שלם בשילוב בר סאקה נרחב.

לוי, מזל טוב, מתרחבים?

אני נרגש מאוד לפתוח את הסניף הכשר ועוד יותר נרגש שסוף סוף תהיה מסעדה כשרה אסיאתית בחיפה. אני אישית הולך להיות נוכח במקום כדי להקפיד על הנהלים והאוכל של טאטאמי.

למה בחרת בלוקיישן הזה?

הסניף ייתן מענה לכל איזור ההייטק, לבתי המלון באיזור ויספק קו משלוחים לכל אורך רצועת החוף הכוללת את כל הקיבוצים והמושבים. הסניף יתבסס על התפריט של המסעדה  במרכז הכרמל עם כמה מנות חדשות ומעניינות.

מתי הפתיחה?

כרגע נמצא המקום בשיפוצים, והוא צפוי להיפתח בחודשים הקרובים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם