הגלידרייה שנפתחה בקסטרא הפכה לאטרקציה במהירות האור.

"הגלידרייה נפתחה במסגרת העסקים החדשים בקסטרא הפונים לקהל בשכונה החדשה- נאות פרס, בנוסף נפתחה חומוסיית דובנוב ובקרוב ייפתחו גם אופטיקה שש שש, בית מרקחת מכביפארם, חנות כלי נגינה ועוד הפתעות…" ניצן מרסיאנו, מנכלית הקסטרא.
אטרקציית הגלידרייה. מריו. אלבום פרטי

הג'לאטו המפורסמת. בקסטרא. אלבום פרטי

מחדשת בכל רגע נתון. ניצן מרסיאנו. אלבום פרטי

שלום חיפאים, למי שעדיין לא הכיר אז נעים מאוד- תכירו את מריו. כשמריו סנטומו הגיע לישראל במסגרת עבודתו הוא לא חשב לרגע שיתאהב במאיה ויותר מזה הוא לא דמיין כמה יתאהב בחיפה, אבל געגועיו לאיטליה ולג'לאטו המפורסם שלה הכריחו אותו להביא את איטליה לארץ. מריו מכין את הג'לאטו בשיטות המסורתיות שהוכיחו עצמן במשך עשורים יחד עם אהבה, תשוקה והרבה סקרנות לטעמים חדשים ומאתגרים ללקוחות הישראלים. את הג'לאטו של מריו תמצאו במתחם קסטרא שם תוכלו ליהנות מישיבה בפאטיו מקסים שצמוד לדליקטו ואם תבואו בזמן טוב תוכלו לראות מבעד לזכוכית שקופה איך מריו מכין את הג'לאטו מפירות טריים וחומרי הגלם הכי משובחים שיש. בג'לאטו תמצאו שילובים מעניינים לצד קלאסיקות איטלקיות- תפוז שמן זית ומלח וולקני, עגבניות ובזיליקום, אננס וצ'ילי, טרמיסו, מסקרפונה ועוד. המבחר משתנה מדי יום והשילובים מתעדכנים ומפתיעים כל פעם מחדש. ולמי מגיע הכבוד? לניצן מרסיאנו הבולדוזרית שנבחרה כמנכ"לית הקסטרא השנה ומאז היא לא נחה לרגע ומחדשת את פני המקום בקטע קולינרי ומסחרי לקראת השכונה החדשה שקורמת עור ובטון ואוטוטו תתמלא בקולות רועשים של ילדים משחקים. בקרוב מאוד תצטרף לחומוסייה המצליחה ולג'לאטו המפתיעה שנפתחו בקסטרא בחודש האחרון, גם חנות מוזיקה מיוחדת ומצליחה. כל הפרטים יפורסמו השבוע… יצאנו לבדוק עם מרסיאנו מה עוד יקרה בעתיד….

ניצן מרסיאנו, מנכ"לית הקסטרא, מתחדשים בגדול?

מריו סנטומו פתח את הגלידרייה במסגרת העסקים החדשים הנפתחים עתה בקסטרא ופונים לקהל השכונה החדשה נאות פרס, בנוסף נפתחה חומוסיית דובנוב ובקרוב ייפתחו גם אופטיקה שש שש, בית מרקחת מכביפארם, חנות כלי נגינה ועוד הפתעות….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם