בית ספר להורים מתחילים

נפתחה שנת הפעילות השנייה של מנהלת ההורים בקריית חיים – מודל ייחודי לעיר חיפה במסגרתו נתפרה "חליפה הורית עירונית" המותאמת לכל שכונה על פי צרכיה

פעילות מנהלת ההורים כוללות ייעוץ, אימון, הדרכה והרצאות שנועדו לחזק את הנוכחות ההורית בחיי הילדים. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

כ־700 הורים השתתפו בערב פתיחת שנת הפעילות הרביעית של מנהלת ההורים בקריית חיים, שתאגד תחת קורת גג אחת את כל השירותים והפעילויות המתקיימות למען ההורים בקריית חיים.

בערב הפתיחה השתתפו בין היתר: ראש העיר יונה יהב, יו"ר מנהלת ההורים וחברת מועצת העיר סיגל ציוני, הגורמים השותפים לפרויקט בהם מפקד תחנת זבולון במשטרת ישראל נצ"מ קובי קרני, וועדי הורים, מנהלי בתי ספר וגני ילדים וההורים.

ראש העיר יונה יהב, אמר בדבריו כי שלוחת קריית חיים היא מהשלוחות הגדולות והפעילות של מנהלת ההורים. יהב ברך על המסר ההולך וגדל של הורים המשתתפים

בפרויקט הן בהרצאות והן בסדנאות דבר המצדיק את המאמצים והמשאבים הרבים המושקעים בהמשך פיתוחה של המנהלת.

סיגל ציוני הודתה לראש העיר על הסיוע והמימון אותם מעניקה העירייה לפעילות המנהלת וכן להורים הרבים הנוטלים חלק בפעילותה אשר בזכותם זכתה להגשים את החלום".

"מנהלת ההורים" הוקמה ביוזמתם של ראש העיר יונה יהב וחברת מועצת העיר סיגל ציוני, לפני כארבע שנים במטרה לסייע להורים בהתמודדות עם אתגרי ההורות בעידן המודרני.

מדובר במודל ייחודי ובלעדי כשירות הניתן חינם לתושבי חיפה. במסגרת המנהלת נתפרה "חליפה הורית עירונית" המותאמת לכל שכונה על פי צרכיה.

פעילות מנהלת ההורים כוללות ייעוץ, אימון, הדרכה והרצאות שנועדו לחזק את הנוכחות ההורית בחיי הילדים, לשפר את התקשורת בין הורים וילדיהם ולחזק את התא המשפחתי כתומך בהצלחה של הילדים. בחלק מהסדנאות שניתנות במנהלת ניתן לראות : סדנאות הכנה של ילדים לכיתות א', סדנאות הכנה למעבר לחטיבת הביניים, מפגשים עם נציגי צה"ל כחלק מתהליך ההכנה לשירות הצבאי, סדנת  "סבתאות" העוסקת בפיתוח תקשורת טובה במשולש היחסים סבתאות – הורים  – ילדים, תקשורת מקרבת הורים וילדים, המשפחה בעולם המסכים  ועוד.

במהלך הערב הוצגה פעילות מינהלת ההורים בארבע שנים האחרונות והפעילות המתוכננת בשנה"ל הנוכחית כמו כן נערכה הרשמה לסדנאות השונות שתיפתחנה בשבוע הבא. הפעילות מתקיימת באשכול פייס תיכון קריית חיים אחת לשבוע בימי רביעי בין השעות 22:00-20:00. את הערב נעלה עינב גלילי שעסקה בהומור ככלי עזר להתמודדות עם משברים במשפחה.

לפרטים הרשמה ניתן לפנות לאתר מנהלת הורים חיפה www.horimhaifa.co.il משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה