"אין ספק כי משנעי כרמל הם צוות מנצח, הם עובדים במסירות לאורך כל השנה נותנים את הלב והנשמה מביאים תוצאות מצוינות והגיבוש הוא חלק מהחיבור המוצלח בין כל העובדים". דב סימון.

משנעי ביה"ח כרמל יצאו ליום גיבוש בקיבוץ להבות הבשן לנהיגת שטח מהנה ויום גיבוש מחזק.
גיבוש שינוע. משנעי בי"ח כרמל. צילום בית חולים כרמל

משנעי ביה"ח כרמל יצאו ליום גיבוש בקיבוץ להבות הבשן לנהיגת שטח מהנה ויום גיבוש מחזק . משנעי כרמל אשר רצים כל היום ממשימה אחת לשניה, ודואגים להעביר בזמן הקצר ובבטיחות את מרבית את החולים ליעדם כשהמטרה היא להיות מצוינים והכל בחיוך ובאהבה גדולה . משנעי כרמל המהווים חלק חשוב ומרכזי במערך הלוגיסטי , יצאו למרום הגולן הירוק והפורח ליום של נהיגת שטח ברייזרים . ההתרגשות לקראת האירוע הייתה בשיאה כיאה לקבוצה מגובשת והתייצבות הייתה מלאה . המשנעים התנסו ביום רווי הפתעות ובחוויית שטח מאתגרת בדרכים מפותלות ותלולות בגבורה רבה . משם המשיכו משנעי כרמל לירדן ההררי לטבילה במים הקרים והנעימים . השף הוותיק פאדי עמל באהבה  על הכנת הסלטים והבשר המיוחד על האש כדי שהמשנעים ייהנו ממיטב מטעמי השף. כל שיפוד יצא לתפארת והכי טעים שיש. המשנעים סיכמו את היום המדהים וחזרו עייפים אך מרוצים מאוד מחכים כבר ליום הגיבוש הבא.

דב סימון מנהל השינוע של כרמל אמר: "זו הפעם הרביעית תוך שנתיים וחצי שאנו מקיימים יום גיבוש שכזה . המתכונת הפעם הייתה שונה ומעצימה אף יותר . ההכנה והרצון לצאת ליום גיבוש מחלקתי  מעוררת בי התפעלות כל פעם מחדש . ואני גאה מאוד בכל הצוות שלנו ויתר על כך אני גאה להיות חלק ממנו". עוז יאיר מנהל הלוגיסטיקה של כרמל ברך את המשנעים על הגיבוש והמוצלח ואמר" אין ספק כי משנעי כרמל הם צוות מנצח, הם עובדים במסירות לאורך כל השנה נותנים את הלב והנשמה מביאים תוצאות מצוינות והגיבוש הוא חלק מהחיבור המוצלח בין כל העובדים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה