מרכז הבנייה הישראלי מגיע לרמת ישי

נבחרת המומחים החדשה של מרכז הבנייה הישראלי בצפון מגיעה לרמת ישי. מרכז הבניה הישראלי יפגיש בין מומחים בענף הבנייה לבין משפחות שבונות את ביתן בצפון בערב מרתק – 'בונים על הבר'

אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנייה באזור הצפון והעמקים, חברי נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי, יקיימו הרצאות מרתקות ופגישות אישיות ב'בית המרזח' שבאזור התעשייה רמת ישי במסגרת האירוע הייחודי – 'בונים על הבר'.

יום שני (6.11), החל מהשעה 17:30. להרשמה לאירוע ולפרטים נוספים בטלפון – 099621777,  הכניסה חופשית!

ביום שני הקרוב (6.11) יקיים מרכז הבנייה הישראלי אירוע מיוחד לעשרות משפחות שבונות את ביתן בצפון הארץ – 'בונים על הבר', ב'בית המרזח' שבאזור התעשייה ברמת ישי. מדובר באירוע ייחודי שיפגיש בין המשתתפים בו, משפחות שבונות את ביתן באזור הצפון, לבין נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי בצפון ובעמקים שמורכבת ממיטב האדריכלים, המפקחים, המהנדסים, הקבלנים ושאר אנשי המקצוע, שיקיימו עמם פגישות אישיות ויעניקו להם טיפים ועצות שיסייעו להם לחסוך בכסף ומשאבים במהלך בניית ביתם.

מדובר באירוע ייחודי, מכיוון שלצד ההנאה מבילוי פנאי בבר, הוא מאפשר למשתתפים בו להרחיב את הידע שלהם לקראת בניית ביתם באמצעות הרצאות 'בגובה העיניים'. האירוע יחל בדברי פתיחה של מנהל נבחרת המומחים של מרכז הבנייה הישראלי במרחב הצפון והעמקים, חנוך בומש, כשלאחר מכן יוצגו פרויקטים חדשניים וייחודיים על ידי האדריכלים המובילים והאיכותיים ביותר בצפון. בחלקו האחרון של הערב יתקיים פאנל עם בעלי מקצוע בנושא 'בנה ביתך בתבונה', במסגרתו יוענקו כלים וטיפים להתמודד עם הליכי התכנון והבנייה הפרטית.

בין המומחים שיקחו חלק באירוע – מפקח הבנייה טל בן ששון, האדריכלית חני גלהר, האדריכלית טובה דור, האדריכלית רות חובב, האדריכל יורם כפרי, מפקח הבנייה ערן פרידמן, מפקח הבניה יריב פרלמוטר, מפקח הבנייה שי שלח, מפקח הבנייה שחר שמואל והאדריכלים ממשרד SaaB architects רונית ברקול ולוסיאנו סנטנדראן, כולם חברי נבחרת המומחים, ה-TOP 10  של מרכז הבנייה הישראלי באזור העמקים.

יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס: "אני שמח להזמין את תושבי האזור להשתתף במפגש 'בונים על הבר' שנקיים ברמת ישי. מדובר במפגש ייחודי ומרתק עם אנשי המקצוע המובילים בתחום הבנייה באזור הצפון שבמהלכו ישוחחו עם הקהל על מגוון רחב של נושאים מעולם הבנייה הפרטית ויענו על שאלותיהם בתחום. בואו להכיר ולפגוש את נבחרת המומחים, ה-TOP10 , של אזור הצפון והעמקים וללמוד מהם על כיצד לבנות את ביתם בתבונה תוך חיסכון בכסף ובמשאבים".

לפרטים והרשמה לאירוע ניתן להתקשר לטלפון שמספרו – 099621777


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות