מסיבא לעולם – הפנינג הריון ולידה

ההפנינג, שמופק ע"י אטי כץ – מדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה מוסמכת, וגלית רוזן – צלמת הריון, משפחה ואירועים, יפעל בין השעות 9:00-15:00 ומזמין נשים וזוגות בהריון למגוון הרצאות מקצועיות

ההפנינג, שמופק ע"י אטי כץ – מדריכת הכנה ללידה ומדריכת הנקה מוסמכת, וגלית רוזן – צלמת הריון, משפחה ואירועים, יפעל בין השעות 9:00-15:00 ומזמין נשים וזוגות בהריון למגוון הרצאות מקצועיות שיתקיימו בסטודיו 'סטודיקו' שבקסטרא, כאשר במקביל, לאורך כל שעות ההפנינג, ייערך יריד דוכנים עם מוצרי בוטיק ייחודיים לנשים וזוגות בהריון ולהורים טריים ותינוקות.

 

אטי וגלית מספרות כי חשוב להן בראש ובראשונה שההרצאות יספקו כלים מעשיים למשתתפים ב"מסיבא לעולם", ולכן נבחרו נושאים שלרוב לא מדברים עליהם בכנסי היריון ולידה, כמו ההרצאה של אטי כץ על תפקיד בן הזוג בלידה – ברור לכולם שהאישה יולדת, אבל מה יכול בן הזוג או המלווה לעשות כדי להיות פעיל ויעיל בזמן הלידה?

 

הדוכנים שישתתפו ביריד המציגים נבחרו גם הם בקפידה, והם יציעו שירותים איכותיים ומוצרים מדליקים ומיוחדים עבור נשים וזוגות בהיריון, הורים ותינוקות, כאלה שלא פוגשים ברשתות הגדולות בקניונים.

האירוע כולו יתועד ע"י גלית רוזן, והמשתתפים יוכלו ליהנות מהטבות מיוחדות שיציעו העסקים השונים המשתתפים בהפנינג. כמו כן, יוגרלו מוצרים במתנה בין המשתתפים.

הכניסה להפנינג בחינם בהרשמה מראש.

להרשמה להפנינג – https://goo.gl/forms/WHmZZF0QYmcqRHxL2

לדף האירוע של ההפנינג, פירוט ההרצאות והמציגים ביריד – חפשו בפייסבוק – מסיבא לעולם

לפרטים נוספים, הצגה ביריד וחסויות: אטי כץ 050-7606716, גלית רוזן 050-6852991


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות