פתרון מתקדם ליובש בעיניים

לפידות מדיקל, המשווקת בישראל את מגוון מוצרי חברת Alcon® הבינלאומית, מציגה את הטיפות ליובש בעיניים מספר 1 בארה"ב של המותג "סיסטיין".

סיסטיין אולטרה מיועד למטופלים הסובלים מחוסר איזון בשכבה המימית או הרירית, מעניק הגנה מתמשכת לעיניים והקלה משמעותית לאורך זמן בתסמינים של יובש בעין ומתאים לשימוש עם עדשות מגע. סיסטיין אולטרה בעל תוקף ארוך במיוחד של חצי שנה מזמן פתיחת הבקבוק לראשונה.

סיסטיין אולטה צילום יחצ

מחיר מומלץ לצרכן: 85 ₪

עוד מסדרת המותג סיסטיין ניתן למצוא את סיסטיין הידריישן, הטיפות הראשונות המשלבות גם חומצה היאלורונית וגם HP-Guar, השומרים על לחות וסיכה רבה יותר לעין מאשר חומצה היאלורונית בלבד. סיסטיין הידריישן מעניק למשתמש לחות והגנה מוגברת המאפשרות את שיקום משטח פני העין. מתאים לשימוש עם עדשות מגע.

מחיר מומלץ לצרכן: 89.90 ₪

משפחת מוצרי סיסטיין מיובאת ומשווקת בישראל ע"י חברת לפידות מדיקל, נציגת אלקון, חברת בריאות העין המובילה בעולם.

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת של קופות החולים, בתי מרקחת פרטיים וחנויות אופטיקה נבחרות.

אודות ALCON

חברת ALCON הינה חברה גלובלית המפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד, מכשירים כירורגיים, תרופות ומוצרי טיפוח לעין. כיום מוצרי חברת אלקון נמכרים ביותר מ- 180 שווקים ברחבי העולם. למעלה מ- 70 מיליון עדשות תוך עיניות של חברת אלקון הושתלו בעולם במרוצת השנים. במשך יותר מ- 65 שנים, חברת אלקון מתמקדת, באמצעות יכולות הליבה שלה (מחקר, פיתוח, ייצור ומכירות) בעזרה לאנשים ברחבי העולם כדי לשפר את יכולת הראייה שלהם. חברת אלקון תורמת כ- 60 מיליון דולר בשנה, במזומן ובסחורה לפעולות צדקה ברחבי העולם.

אודות לפידות מדיקל

לפידות מדיקל, מקבוצת לפידות  אשר נוסדה ב- 1979, מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של תרופות מרשם (RX), תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה, מכשור ואספקה רפואית.

החברה משתפת פעולה עם חברות תרופות ויצרניות מכשור וציוד רפואי, ומייצגת בישראל חברות בינלאומיות רבות בהן: לייקה, ב.בראון, אלקון ועוד. לפידות מדיקל משווקת שורה ארוכה של מוצרים בתחומי בריאות האישה, רפואת ילדים, המטולוגיה, אונקולוגיה, דיאליזה ועוד. בנוסף, מובילה את תחום האופטלמולוגיה ורפואת עיניים בישראל, ופעילה גם בתחום סגנון החיים, בשיווק של מותגי משקפיים, עדשות, עדשות מגע ותמיסות, מכשור בדיקה מתקדם ומוצרים נלווים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בצרכנות