בשורה משמחת לחובבות הסטייל והשיק

חודש נובמבר הוא החודש שלכן! במהלך החודש, כולכן מוזמנות לפעילות מיוחדת שכולה שיק – בכל שבוע תבחר עבורכן אדל בספלוב דוגמאות ללוק מנצח.

אדל צילום יחצ

מי מאתנו לא רוצה להרכיב לעצמה לוק מושלם ומלא סטייל, כזה שלא יוכל לאכזב? כולנו. אבל לא כולנו נולדנו עם כישורי הסטיילינג של אדל בספלוב. אז במיוחד עבורכן, בנות שסטייל חשוב להן כמו חמצן, אדל תרכיב מעל עשרות אאוטפיטים שאף אחד לא יוכל להתעלם מהם. בכל שבוע יפורסמו ברשתות החברתיות פריטים נבחרים על פי קונספט שבועי מפתיע, ובטווח מחירים רחב שיבטיח שכל אחת תמצא את מבוקשה. אתן מוזמנות לבחור פריט אחד שמצא חן בעיניכן במיוחד (ותסמכו על אדל, זה לא יהיה לכן קשה למצוא) להגיע לשער הצפון, להצטלם בקיר הממותג, להעלות את התמונה שלכן עם הפריט לפוסט, ובכל שבוע זוכה מאושרת אחת תקבל שוברי קניה ע"ס 1000 שח' לשופינג.

אדל צילום יחצ

בנוסף אתן מוזמנות להשתתף ולשתף את החברות בפעילות הרשת "למה לי מגיע לקבל ייעוץ סטיילינג עם אדל", לשכנע אותנו בתגובות מדוע מגיע לך (או לחברה הקרובה שלך) לקבל עזרה מקצועית בכל הקשור לבחירה והתאמת בגדים ואקססוריז כמו כוכבת, ובכל שבוע תבחר זוכה אחת מאושרת לפגישת ייעוץ סטיילינג אישית עם הבחורה ששברה את האינטרנט.

כניסה חופשית -שער הצפון מתחם איקאה

הפעילות תתקיים בתאריכים:  5-30/11/17

קניון שער הצפון, מתחם איקאה,

רח' דרך חיפה 30. קרית אתא

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות