לוכד ריחות רעים בתוך האסלה

סקר חדש מגלה – 83% מהאוכלוסייה הודו כי הם מוטרדים מהריחות שיישארו אחריהם כשהם נכנסים לשירותים מחוץ לביתם מהיום יש פתרון: סנו פרש "מספר 2" – No. 2 טכנולוגיה המונעת התפשטות ריחות רעים מחוץ לאסלה

רבים מתארים את היציאה מהשירותים, כשהם אינם נמצאים בביתם, כחוויה מטרידה, בין היתר, בשל הריחות הלא נעימים הנותרים אחריהם. תחושת המבוכה מוכרת לכולנו, אך עד כה לא נמצא פתרון שיאפשר את מניעת הריח.

להתאפק מחוץ לבית או לא להתאפק? עכשיו, כבר אין שאלה…

סנו פרש "מספר 2" – No. 2 צילום: מוטי פישביין

מחקר שנערך לאחרונה עבור חברת סנו מעיד כי 83% מהאנשים מוטרדים מהריחות שיישארו אחריהם לאחר יציאה מהשירותים שאינם בביתם *. מרבית האנשים מעדיפים להתאפק ולהמתין עד להגעה לביתם לשם עשיית צרכים בשירותים. מרביתם יעשו צרכיהם במקום אחר רק כשאינם מסוגלים להתאפק עוד.

המצב המביך ביותר – מהסקר עולה כי הסיטואציות המביכות ביותר בתחום מתרחשות בבית של חברים, במהלך דייט ובמקומות ציבוריים כגון מסעדות וברים.

עבור צרכנים אלה ואחרים פיתחה סנו את "מספר 2" – פתרון אופטימלי לבעיות המבוכה והריח, הלוכד את הריחות הרעים בתוך האסלה. לפני השימוש בשירותים מתיזים את התרסיס אל תוך האסלה. התרסיס יוצר שכבת מגן על פני מי האסלה, אשר כולאת את הריחות הרעים בתוך המים וחוסמת את יציאתם. שכבה זו עשויה משילוב שמנים אתריים, אשר מונעים התפשטות ריחות רעים ומשחררים ניחוח עדין לחלל האוויר.

"מספר 2" הוא פתרון דיסקרטי ונח המגיע בבקבוק אישי קטן (60 מ"ל). את התרסיס מתיזים ישירות על פני המים לפני הישיבה על האסלה.

למוצר יתרונות רבים:

  • מטפל בבעיה מוכרת באופן נקודתי ומיידי.
  • יוצר שכבת הגנה על פני המים ולוכד את הריחות הרעים כך שיישארו בתוך האסלה.
  •  מפיץ ניחוח נעים ועדין בחלל השירותים.
  • אריזה קטנה וקומפקטית, המאפשרת נשיאה מחוץ לבית ושימוש דיסקרטי.

*על סמך מדגם מייצג שנערך ביולי 2017.

חברת סנו התחדשה באתר ובו טיפים ומידע על מוצרים, שימוש נכון והדרכה בעולמות התוכן.

למידע נוסף היכנסו לאתר סנו – www.sano.co.il

ולפייסבוק: https://www.facebook.com/sano.co.il

להשיג בכל רשתות השיווק


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות