נפרדים משרת המחשוב

פרידה משושי לבבי, מנהלת האו"ש והמחשוב ב"כרמל", שפורשת לאחר 14 שנה וחתומה על מהפיכה שלמה במערך התיעוד הרפואי בבית החולים
 

לאחר יותר מ-14 שנה מוצלחות נפרדו בבית החולים כרמל משושי לבבי מנהלת האו"ש והמחשוב המוכשרת של כרמל. במשך שנות עבודתה הקימה שושי את הבסיס המחשובי של בית החולים והביאה את כרמל מרמה של תיק רפואי מנייר ורשימות כתובות עד לרמה של תיק רפואי ממוחשב מתקדם ומקיף ברמה הגבוה ביותר. זאת בנוסף לבניה והקמה של אינספור מערכות מחשוב ייעודיות, שירות לאלפי מחשבים ומשתמשי קצה, שיפור תהליכים, איפיון שיטות וכלים דיגיטליים מתקדמים, הטמעת טכנולוגיות חדשות תוך בשיתוף פעולה הדוק ופורה, והכל בהובלתה של שושי בצורה שאין דומה לה באף בית חולים בכללית.
במסגרת יום מנהלים שערכה הנהלת כרמל למנהלי ובכירי בית החולים נפרדה הנהלת בית החולים משושי עם זר פרחים ענק, מתנה מכובדת ומילות פרידה מרגשות של המנהלת האדמיניסטרטיבית של כרמל סיגל זומר. "שושי הוכחת לנו בשנים אלו עד כמה נבונה את, עד כמה מעמיקה את, עד כמה ראייתך המערכתית רחבה, עד כמה יש בך יכולות ניהול נדירות משולבות בכישרון אינסופי", ברכה סיגל זומר את שושי."היית יד ימינם של כולנו ובלי חשבון של שעות וזמן. הצלחת בשנים אלו לגייס את מיטב האנשים ובנית מחלקה לתפארת שהיא סיירת מטכ"ל איכותית של עובדים מוכשרים ומובילים בכל התחומים". עוד הוסיפה סיגל אומר ואמרה: "לי היית שושי חברה מדהימה, עמיתה לדרך, להתייעץ לחלום ולהמציא ואני מאחלת לך הצלחה ענקית מכל הלב.

 

סיגל זומר, ד"ר גולברג ושושי לבבי. חתומה על מהפך במחלקת המחשוב. צילום: אלי דדון

 

"שושי מונתה בימים אלו למנהלת מטה אגף מערכות מידע בכללית ומשם תוכל להשפיע ולהחליט ביכולותיה האדירות על כל מערכות המידע, התהליכים בכל הארגון, בקהילה, בבתי החולים בחטיבות התפעוליות, וכולנו בטוחים בהצלחתך".

שושי הודתה לסיגל ולכל ההנהלה ואמרה: "לאחר שנים מופלאות בבית החולים כרמל אני פונה לדרך חדשה ולתפקיד מעניין ומאתגר באגף המחשוב שבהנהלה הראשית. תקופת עבודתי בבית החולים כרמל היא מהמשמעותיות בחיי. בית החולים שלנו ניחן באנשים איכותיים, מקצוענים, מסורים ואנושיים. למדתי רבות מכל אחד ואחד מכם, ונהניתי מאוד מהאתגרים הרבים הכרוכים בשילוב בין רפואה ומחשוב. אני לוקחת עמי ידע וניסיון רב, אותו רכשתי בבית החולים תודות לכם, ואשר ודאי יסייע לי רבות בתפקידי החדש. תודה גדולה להנהלה לעובדיי המסורים ולכל הצוותים במחוז על שיתוף הפעולה המרחבי הפורה, בזכותו הקמנו מערכות והטמענו תהליכים משותפים, שיצקו משמעות אמתית במילים ״כללית אחת״. ביה"ח כרמל היה מאז ומעולם הבית שלי ותמיד יישאר ככזה בליבי. תודה לכולם".

את שושי תחליף כמ"מ יהודית שוורץ, שהייתה יד ימינה של שושי באגף המחשוב בכרמל ב 11 השנים האחרונות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה