נגישות אקסטרים

נכים ללא הגבלה. האגף המוניציפלי רכש לאחרונה כיסא נכים אקסטרים לפעילות שטח ופנאי עבור אוכלוסיית הנכים של חוף הכרמל

"אנו רואים לנגד עינינו את שילובם של בעלי המוגבלויות בפעילויות היום יום"

האגף המוניציפלי ממשיך להוביל את תחום הנגישות לרווחתם של בעלי המוגבלויות בסביבה החופית במתקני המועצה בתי ספר וגני ילדים, ורכש לאחרונה כיסא נכים אקסטרים לפעילות שטח ופנאי עבור אוכלוסיית הנכים של חוף הכרמל

לאחרונה נחשפו באגף המוניציפלי למקרים בהם לא היה ניתן לספק מענה איכותי ומספק לצרכים מיוחדים בחופי הים ובטיולים של בתי הספר שדורשים ציוד מיוחד לנכים, מספר השבוע יוסי גבאי, אחראי החופים והתברואה של המועצה. לאחר התייעצות עם חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום ועם הורה לתלמיד בעל מוגבלות בחנו את השוק הקיים כדי למצוא מתקן ראוי לשימוש גם במקומות בהם קיימת בעיית נגישות קשה.

בתוך כך הוחלט לצאת לרכש של עגלת נכים אקסטרים המאפשרת שלל אביזרים לקיום כל סוג פעילות שטח כגון: כניסה למים, סקי שלג ועוד. עגלת האקסטרים מצטרפת למאמץ שהושקעו בכלל החופים המוכרזים של המועצה בשנים האחרונות. בכלל עמדות המציל ניתן לקבל עגלת נכים המיועדת לכניסה למים וסככות צל נגישות. את העגלה ניתן לקבל בהתאם להנחיות בשילוט המוצב בחוף הרחצה בשעות הפעילות בלבד בעונת הרחצה כפי שמפורסם מעת לעת.

ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, כרמל סלע, מסר: "אנו רואים לנגד עינינו את שילובם של בעלי המוגבלויות בפעילויות היום יום, שמחים להנגיש לאוכלוסיית חוף הכרמל את כיסא האקסטרים".

את עגלת האקסטרים ניתן לקבל בתיאום טלפוני מראש לטובת תלמידי בתי הספר והגנים של המועצה במשרדי האגף המוניציפלי בטלפון 04-8136210/351 או דרך מתנדבת פעילה שלנו בקיבוץ עין כרמל אופרי בטלפון 050-7548320 שתרכז את הבקשות ותמסור את הכיסא בתאום מראש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים